instagram filtreleri açılmıyor cıkmıyor sorunu için problemin temelinde yer alan konuyu değerli okurlarımız için kaleme alacağız. Hesabımızda paylaşım sağladığımız resim ve videoların daha güzel hale gelmesi için kullandığımız filtrelerin gelmemesinin nedenini haberimizde bulabilirsiniz.

Resim ve videoların arka plandaki fonların güzelleştirilmesi için play store ve Apple store üzerinden indirdiğimiz çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalardaki hiç bir filtre instagram hesabımızda olan filtreler kadar canlılık katmamaktadır. Durum böyle olunca da tüm kullanıcılar resim ya da video çektiklerinde arka fonun ya da fotoğrafın daha güzel hale gelebilmesi için instagram hesabı üzerinden resmin güzelleşmesi için işlem sağlamaktadır. Lakin son zamanlarda tarafımıza gelen bilgilendirmeleri konu aldığımızda bir çok kullanıcı çeşitli filtrelerin hiç çıkmadığını, hatta bazen hiç filtre bağlantısının karşılarına gelmediğini belirtmektedirler. Durum böyle olunca konu ile ilgili işlem adımlarını kapsamlı olacak şekilde ele almış bulunmaktayız. Sorunun temelinde yer alan problem için neler yapılması gerektiğini sizlere anlatacağız.

instagram filtreleri açılmıyor cıkmıyor sorunu

instagram filtreleri açılmıyor cıkmıyor sorunu, filtre çıkmıyor, filtre gelmiyor, filtre açılmıyor, instagram filtre gelmedi, instagram filtreleri yok, instagram filtreleri açılmıyor, instagram hesabında yaptığım gönderi de filtre karşıma gelmedi bunun için ne yapabilirim diye arama sağlayıp ve şuan bu yazıya denk geldiyseniz o halde doğru yer de olduğunuzu sizlere bildirmek isterim. Yapılacak olan işlem ayarları sonrasında artık böyle bir problem ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

İnstagram filtreleri yok

Öncelikli olarak bir çok uygulama da resim paylaşımı filtre platformu yer almamaktadır. Lakin popüler sosyal medya ağı olan instagram uygulamasında bu özelliği aktif olarak kullanılmaktadır. Tüm kullanıcılar telefonlarında çektikleri resimleri daha sonrasında instagram uygulamasında ki filtrelerle birlikte güzelleştirmektedir.

Böyle aktif bir şekilde kullanılan filtrelerin resimleri düzenlemek adına kullanımı oldukça fazlayken uygulama içerisinde özelliğin gözükmemesi oldukça can sıkıcı bir hal aldırmaktadır.

  • İnstagram uygulaması içerisine giriş sağlıyoruz.
  • Beraberinde çektiğimiz fotoğrafın düzenlenmesi için paylaşma ikonuna tıklıyoruz.
  • Bu alan üzerinden resmin düzenlenmesi için ”Paylaş” ikonuna tıkladığınız an itibariyle karşımıza filtre alanının gelmesi gerekecektir.
  • Eğer sizde bu alan çıkmıyor ise bu durumda uygulamayı güncellemeniz gerekiyor.
  • Play store ya da Apple store uygulamasına giriş sağlayıp instagram yazarak güncelle butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İnstagram filtreleri açılmıyor

Güncellemeleri yaptıktan sonra filtrelerin açılmamasıyla alakalı sorun yaşıyor iseniz bu durumda filtreleri daha öncesinde gizlemiş ya da kapatmış olabilirsiniz.

Bunun içinde yine aynı şekilde uygulama içerisine giriş gerçekleştiriyoruz. Beraberinde sağ tarafında yer almakta olan ”Yönet” ikonuna tıklıyoruz.

YÖNET bölümüne tıkladıktan sonra karşınıza filtrelerin bulunduğu bir ekran gelecektir. Eğer burada filtreler tikli değil ise onları işaretleyip tikli hale getiriyoruz. Böylelikle tüm firelerin açıldığına şahit olacaksınız.

instagram filtreleri açılmıyor cıkmıyor sorunu için yapılacak olan işlem adımları yukarıda belirtilen şekilde sağlamanız halinde sorunsuz bir şekilde düzenlemelerinizi yapabilirsiniz. Aklınıza yer eden problemler için yorum alanından iletişime geçebilirsiniz.

instagram filtreleri açılmıyor cıkmıyor sorunu, filtre çıkmıyor, filtre gelmiyor, filtre açılmıyor, instagram filtre gelmedi, instagram filtreleri yok, instagram filtreleri açılmıyorinstagram filtreleri açılmıyor cıkmıyor sorunu, filtre çıkmıyor, filtre gelmiyor, filtre açılmıyor, instagram filtre gelmedi, instagram filtreleri yok, instagram filtreleri açılmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz