Değerli okurlarımız, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram favorilere ekleme nerede konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Günümüzde instagram sosyal medya uygulaması olarak en çok girişi sağlanan platformlardan birisi haline gelmiş durumdadır. Dolayısıyla getirilen özelliklerden yararlanmak ise tüm kullanıcıların tek dileğidir. Bazı kişiler bu özelliklerden yararlanmak istese de bunu nereden yapacağı konusunda bilgi sahibi değiller. instagram favorilere ekleme nerede yönünde bir araştırma içerisine girdiyseniz doğru yerdesiniz.

  • Favorilerinize eklediğiniz gönderiler yıldızlı bir şekilde karşınıza gelmektedir. Dolayısıyla favoriye alınmış içerikler gönderi olarak sık karşınıza sunulmaktadır.
  • Hangi ayarın nerden yapıldığı noktasında tüm bilgileri sizinle paylaşacağız.

instagram favorilere ekleme nerede

instagram favorilere ekleme
  1. instagram favorilere ekleme

İnstagram hesabınızda hangi hesabı favori alanına eklemek istediğinizi öncesinde sizin belirlemeniz gerekmektedir. Yani hesabınızda kafanıza göre bir hesabı favorilere ekleme durumu bulunmamaktadır. Kim ile etkileşiminiz yüksek ise onun favorilere eklemeseniz de gönderileri sizlerin önüne gelmektedir. Lakin belirleme işlemi sonrasında öncelik o hesaba verileceğinden dolayı tamamen sizin ayarlamanızla alakalı bir işlem haline gelmektedir.

Daha öncesinde bu ayarla ilgili hiçbir işlem yapılmadığı için şimdi bu ayarların nereden sağlanacağı konusunda bilgi vereceğiz.

İlk olarak instagram hesabına giriş işlemi sağlayınız. Hesabınıza erişim yapmanızla birlikte gelen sayfada gönderisini ilk sıralarda görmek istediğiniz gönderi ya da kişi kim ise onu bulup üzerine gelerek o kişinin gönderisinin sağ üst alanında bulunan üst üste noktalı bölmeye dokununuz. İlgili alana tıkladığınızda ‘’Favorilere ekle’’ butonunu göreceksiniz. İlgili alana tıklamanızla birlikte o kişinin gönderilerini ve kişiyi komple favorilere eklemiş olacaksınız.

  • İnstagram favoriler nerede

Var olan ayarları yukarıdaki şekilde işleme koymanızla birlikte artık sorunsuz bir şekilde ilerleme yapabilirsiniz. Yani favorilerin olduğu alana bu yönde ulaşmış olacaksınız. Sağlanan ayarlar neticesinde sormak ya da takıldığınız yerler olur ise bize bunu yorum bölmesinden ulaştırabilirsiniz. Umarım verdiğimiz bilgiler aklınızdaki soru işaretlerine bir çözüm sağlamıştır.

Favoriler dışında da sormak istediklerinizi bize yorumdan ulaştırmanız bizim sizin için vereceğimiz desteği en üst alana çıkaracaktır. Dolayısıyla karşılıklı olarak vereceğimiz bilgiler ışığında sorunlar daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşmuş olacaktır.

instagram favoriler nerede

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz