Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram favoriler çıkmıyor görünmüyor diyenlerden biriyseniz eğer işlem aşamalarından bahsedeceğiz.

İnstagram hesabına binlerce yeni özellik getirilmiş durumdadır. Özelliklerin sürekli olarak gelmesi ve buna bağlı olacak şekilde çalışır durumda olan özelliklerin haricinde kaldırılmış özelliklerde bulunmaktadır. Ancak aktif kullanım sağlanan hesaplarla alakalı gerekli yeniliklerin hesaplara dahil edilmesinden sonra kullanımları herkes tarafından istenmektedir. instagram favoriler çıkmıyor görünmüyor ise bunun nedenleri bulunmaktadır.

  • Hesabınıza yeni bir özelliği test etmeye çalışıyorsunuz ancak yenilik hesabınıza dahil edilmemiş olabiliyor.
  • Dolayısıyla sizde ister istemez buna sebep olan etkenlerin araştırması içerisine girebilirsiniz. Şayet araştırmalarınızda biz karşınıza çıktıysak doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

instagram favoriler çıkmıyor görünmüyor

instagram favoriler çıkmıyor
  1. İnstagram favoriler görünmüyor

Hesabınızda favorilere eklediğiniz içerikler belli bir aşama sonrasında sizlerin karşınıza çıkmaktadır. Yani bu şöyle olmakta; siz hesabı favorilere ekleme işlemi sağlamanızla birlikte o kişinin içerik gönderileri yıldızlı olacak şekilde öne alınmakta ve gönderi önceliği bu hesaba verilebilmektedir. Bunun  için de gönderilerini öne almak istediğiniz kişilerin hesaplarına gelerek bu alana geldiğinizde sağ üst alanda yer alan üç çizgili bölmeye dokunup buradan da ‘’Favorilere ekle’’ seçeneği üzerinden ilerleme sağlayabilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz ayarlar neticesinde artık favorilere ekleme işlemlerini tamamlamış olacaksınız. Ama siz ilgili alana geldiğinizde böyle bir seçenek tarafınıza çıkmıyor ise eğer bunun belli başlı sebepleri bulunmaktadır. Dolayısıyla bu sebeplerin neler olduğuna dair tüm bilgilendirmeleri gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

İlk olarak sorun yaşadığınız hesaba kısıtlama gelmiş olabileceğini unutmamanızı tavsiye ediyoruz. Kısıtlama alınan bir hesaba yeni bir özelliğin gelmesi gecikmeli olabilmektedir. Her zaman bunu aklınızdan çıkarmamanızı tavsiye ediyoruz. Ancak eminsiniz ve daha öncesinde bir kısıtlama almadığınızdan kesin eminseniz eğer bu durumda aşağıdaki nedenleri de gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

  • İnstagram favoriler çıkmıyor

Belirtilen nedenlerden dolayı olmadığını düşünüyorsanız eğer bunun bir başka sebebi de uygulama gelen güncelleme ile alakalıdır. Haliyle gelmiş olan güncellemeleri gözden geçirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bunun içinde cihazınızın mağazasına girerek güncelleme gelip gelmediğini gözden geçirmelisiniz. Güncelleme varsa eğer ona istinaden uygulamayı güncellemelisiniz.

Yok bundan da değilse tam emin olabilmek için şifre bilgilerini biliyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme yapmalısınız. Olmaz ise instagram yöneticilerine durumu bildirmenizi tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz