Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Pubg mobile wifiden giremiyorum diyenlere özel işlem aşamalarından bahsedeceğiz.

Herkesin severek kullanımını sağladığı ve teknolojinin gelişmesindeki en önemli göstergelerden birisi olan Pubg mobile oyununun kitle sayısı günden güne artış göstermektedir. Oyuna girenler kadar oyun içerisinde hata alanların sayısı da bir o kadar fazladır. Dolayısıyla alınan hatalardan birisi de Pubg mobile wifiden giremiyorum hatasıdır.

Çözüme yönelik araştırmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Birlikte sağlayacağımız işlem aşamaları sonucunda sorununuzu kısa süre içerisinde gidererek siz de artık pubg mobile oyununuza girip işlem sağlayabilirsiniz.

Pubg mobile wifiden giremiyorum

Pubg wifiden giremiyorum
  1. Pubg wifiden giremiyorum

Oyuna girişinizi her zaman yaptığınız ağdan gerçekleştiriyor olmanıza rağmen giriş işlemi sağlanmıyor ise eğer bunun nedenleri farklıdır. Ağınızla alakalı sorundan ötürü giremiyor olabileceğinizi bildirmekte fayda bulunuyor. Peki böyle bir durumda ne yapılmalı? Şeklinde içinizden bunu geçirdiğinizin farkındayız. Bu işlemlerle alakalı bildiklerimizi size maddeler halinde sıralayacağımızdan ötürü işlem aşamalarınızı buna istinaden sağlamanızda yarar bulunuyor.

  • İlk olarak modeminizin wifi bağlantı ayarlarını gözden geçiririz.
  • Wifi var olmasına rağmen giriş yapılmıyorsa internet bağlantınızla alakalı da bir alt yapısal sorun olabilir.
  • Böyle durumlarda internet servis sağlayıcınız ile iletişime geçerek bölgenizde bir çalışma var mı? Yok mu? Sorarak ilerlemenizde yarar bulunuyor.
  • Diyelim ki bölgesel bir çalışma yok ve siz wifiden giremiyorsunuz bu durumda modemin kapatılıp açılmasını sağlayınız.
  • İşlem sonucunda sorun giderilmez ise farklı bir cihaz üzerinden kendi adınızla oyuna girmeyi deneyiniz.
  • Onda sorun yok sizde bir problem varsa telefonunuzun arka planda çalışmakta olan uygulamaları kapatarak deneme gerçekleştiriniz.
  • Tüm bunların dışında wifiden bağlı olduğunuz telefondan bağlantıyı keserek mobil veri üzerinden giriş yapmayı denemelisiniz.
  • Pubg mobile wifiden çalışmıyor

Bahse konu alan ayarlar için yukarıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir. Ancak tüm bunlar sorununuzu gidermeye yetmiyor ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme gerçekleştirmesi yapmanız da yeterli olacak etkenlerden bir tanesidir.

Pubg ile alakalı eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bildirmenizi de tavsiye ediyoruz. İyi günler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz