instagram facebook arkadaşlarımı bulamıyorum. İnstagram hesabınızda facebook’taki arkadaşlarınızı bulup facebook’a kısa bağlantı yapmak için yöntemler aşağıda.

Facebook’un instagram’ı satın almasıyla birlikte artık hesapların birbirine bağlanmaları da daha kolay hale gelmiş durumdadır. İnstagram’a yeni üyelik oluşturduğunuzda ”Facebook hesabıyla bağlan” ikonuna tıklamanız dahi yeterli olmaktadır. Durum böyle iken instagram’a yeni üyelik oluşturduktan sonra Facebook hesabımızdaki kişilere ulaşmak daha da kolay bir hal almaktadır. Yalnız bir çok instagram kullanıcısı facebook hesabında var olan arkadaşlarını instagram hesabında nasıl takip edeceğini bilememektedir. İnstagram uygulamasında sağlanacak basit bir yol ile artık facebook’taki arkadaşlarınızı rahatlıkla bulabileceksiniz. Gelen listede var olan arkadaşlarınıza ”Takip et” isteği göndermeniz yeterli olacaktır. Tabi facebook hesabınızda var olan arkadaşlarınızın şayet bir instagram hesabı yok ise bu durumda ”Takip et” isteği gönderilemez. Sadece ”Davet gönder” isteği gelecektir. Şimdi hazırsanız bunları nasıl yapacağımıza birlikte göz atalım.

instagram facebook arkadaşlarımı bulamıyorum

İnstagram hesabımda facebook arkadaşlarım nerede, facebook arkadaşlarımı instagramda göremiyorum, instagram uygulamasında facebook arkadaşlarım gözükmüyor, facebook arkadaşlarımı instagram hesabımda görmek istiyorum, facebook arkadaşlarıma instagramdan istek nasıl gönderebilirim? İnstagram uygulamasına yeni abone olan birisi iseniz bu durumda sizler için yazdığımız bu yazımızda facebook’ta ki arkadaşlarınıza takip isteğinin gönderilmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebooktaki kişileri instagramda bulma

Konumuzun başında da belirttiğimiz üzere kişileri görmenizi sağlayarak ”Takip et” seçeneğine de ulaştıracağız. Fakat facebook arkadaşımızın uygulama içerisinde bir instagram hesabı yok ise bu durumda ona sadece ”Davet et” işlemi sağlayabilirsiniz. Haricinde instagram hesabı olan herkese davet gönderimi sağlanacaktır.

  1. İnstagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra profil ekranımıza gelip sağ üst alanda bulunan yuvarlak ya da (…) bölüme tıklamasını gerçekleştiriyoruz.
  2. Ardından gelen ekran bilgilendirmesinde ”Facebook arkadaşları” adı altında bir yazı göreceksiniz.
  3. Buraya tıkladıktan sonra son bir işlem kalmaktadır. Bu da ”Facebook’a bağlan” demektir.
  4. Facebook’a bağlan dedikten sonra artık facebook’taki tüm arkadaşlarınız karşınıza gelecek ve onlara takip et isteği gönderebilirsiniz.
  5. Siz de buradaki gibi bilgiler gelmiyor ve bu arkadaşlarınızı bulamıyorsanız. Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek telefonu kapatıp açmanız gereklidir.

instagram facebook arkadaşlarımı bulamıyorum çözüm yöntemlerini sizlere anlatımını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

instagram facebook arkadaşlarımı bulamıyorum, facebook arkadaşlarını bulma, instagramda facebooktaki arkadaşlarımı bulma, instagramdan facebooka bağlanma, facebooktaki kişileri instagramda bulma, instagrama facebook arkadaşlarını davet etme instagram facebook arkadaşlarımı bulamıyorum, facebook arkadaşlarını bulma, instagramda facebooktaki arkadaşlarımı bulma, instagramdan facebooka bağlanma, facebooktaki kişileri instagramda bulma, instagrama facebook arkadaşlarını davet etme

instagram facebook arkadaşlarımı bulamıyorum, facebook arkadaşlarını bulma, instagramda facebooktaki arkadaşlarımı bulma, instagramdan facebooka bağlanma, facebooktaki kişileri instagramda bulma, instagrama facebook arkadaşlarını davet etme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz