Paylaş

instagram rehberimdeki kişiler gözükmüyor. İnstagram uygulamasında rehberimdeki kişiler çıkmıyor ya da karşınıza gelmiyorsa aşağıdaki adımları kontrol edelim.

Günlük yaşamda artık kişiler birbirleriyle iletişime geçmek için telefon numaralarını almak yerine instagram, facebook ya da twitter hesaplarının isim bilgilerini almaktadırlar. Telefon numarası aldığımız ve rehbere kayıt ettiğimiz kişilerin sayısı da bir o kadar fazladır. Sim kartınızı yıllardır kullanıyorsanız bu durumda rehberiniz baya kalabalıktır.

İnstagram’a yeni üye olduysanız bu durumda rehberinizdeki kişileri bularak onları takip edebilirsiniz. İnstagram uygulamasında rehberin de var olan kişilerin instagram uygulaması içerisinde gözükmediğine dair bilgilendirme veren kullanıcılar bulunmaktadır. Rehberinizde var olan kişilerin instagram hesabına ulaşabilmeniz için izlenecek yöntemleri daha öncesindeki makalemizde sizlerle paylaşmıştık. Bu haberimizde ise bu kişilerin instagram hesabında gelmemesiyle ilgili olan çözüm yöntemlerini sizlere sunacağız.

instagram rehberimdeki kişiler gözükmüyor

İnstagram rehberimdeki kişiler nerede, instagram rehberimdeki kişiler görünmüyor, instagram rehberimdeki kişiler yok, instagram hesabımda rehberimdeki kişiler gelmiyor, instagram hesabında rehberimdeki kişileri göremiyorum. İnstagram’a yeni üye olduktan sonra arkadaşlarınızı kolayca bulabilmeniz için bir çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri uygulamanıza rağmen karşınıza kişiler gelmiyor ise hangi yolların izleneceğini kaleme almış bulunuyoruz.

instagram rehberdeki arkadaşlar nerede

İnstagram hesabında rehberinizdeki arkadaşların gözükmemesi sizlere sorun yaşatıyor ise bunun nedeni için çözüm haberimizde. Bunun haricin de ilk olarak instagram uygulamasında rehberdeki kişileri nasıl göreceğinizi kaleme alıp gelmeme nedenleri anlatacağız.

İnstagram uygulamasına giriş gerçekleştirildikten sonra sağ üst bölümünde ayarlar alanına tıklayarak. Seçenekler içerisinde yer almakta olan ”Kişiler” ve ardından ”Kişilere bağlan” demeniz yeterli olacaktır. Karşınıza rehberde var olan kişiler gelecektir.

instagram rehberimdeki kişiler gözükmüyor, instagram rehberimi bulamıyorum, instagram rehberdeki kişiler gelmiyor, instagram rehberdeki arkadaşlar nerede, instagram rehberimdeki kişiler çıkmıyor, instagram rehberimdeki kişiler yok

instagram rehberimdeki kişiler yok

Yukarıda ele aldığımız işlemleri sağladığımızda rehbere bağlı olarak kişiler karşınıza gelmediyse bu durumda izlenecek yöntemleri maddeler halinde sunacağız.

 • Öncelikle telefonumuzdaki instagram uygulamasını kaldırıp yeniden yüklüyoruz.
 • Ardından telefonu kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştiriyoruz.
 • Bu işlem netice vermez ise mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlantı kurmalısınız.
 • Başka bir telefona kartınızı takıp hesabınızı açarak işlem sağlamalısınız.
 • Bu yöntemlerde de hala daha gelmediyse bu durumda sorun bildirisi gerçekleştirip instagram’ın problemi gidermesini beklemelisiniz.

instagram rehberimdeki kişiler gözükmüyor çözüm için uygulamadığımız yöntemlerde aklınıza takılan bir sorun varsa bunu bizimle yorumda paylaşmanız yeterli olacaktır.

instagram rehberimdeki kişiler gözükmüyor, instagram rehberimi bulamıyorum, instagram rehberdeki kişiler gelmiyor, instagram rehberdeki arkadaşlar nerede, instagram rehberimdeki kişiler çıkmıyor, instagram rehberimdeki kişiler yok instagram rehberimdeki kişiler gözükmüyor, instagram rehberimi bulamıyorum, instagram rehberdeki kişiler gelmiyor, instagram rehberdeki arkadaşlar nerede, instagram rehberimdeki kişiler çıkmıyor, instagram rehberimdeki kişiler yok

4 YORUMLAR

 1. kişilerimi rehbere bağladım instagrama izin verdim senkronizasyon gerçekleşti lakin uzun süredir görünen kişiler bölümü bir anda gitti ve neyi denediysem gelmedi tekrar instagrama tam 3 kere mail attım gelmiyor. iphone kullanıcısıyım iclouda aktardım gmaile aktardım sime aktardım rehberi ama yok düzelmiyor allah belasını versin instagramın milyar tane kullanıcısı var bir tane müşteri temsilcisi koyamamışlar…

  • Merhaba Yunus bey,

   Karşılaşılan sorun ile alakalı olarak instagram profiline girerek daha sonrasında sağ üst alanda var olan üç çizgili alana tıklayarak ayarlar bölümüne girip rehber senkronizasyon alanına bakıp kontrollerinizi sağladınız m?
   Bunun dışında sizlerinde belirttiği gibi milyarlarca kullanıcıya sahip olan bir uygulamanın müşteri temsilciliği maalesef olamamaktadır. Ancak geri planda çalışanı ile mail uzantılarından cevaplar verilmektedir.

 2. Kişilerden bağlandım fakat bazı arkadaşlarımın hesapları çıkmadı
  Benim numaramı kaydetmemiş olabilirler mi yani kaydetmedikleri için gözükmüyor olabilir mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here