Telefon numarasıyla instagram hesabını bulamıyorum. Rehberdeki numaralardan instagram hesaplarını bulmak için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Yıllardır kullanım gerçekleştirmiş olduğunuz bir sim kartınız var ise bu durumda rehberiniz oldukça kabarıktır. Yani günlük hayatımızdaki arkadaşlarımızın tamamını burada bulmanız mümkündür. İnstagram, facebook, twitter ya da whatsapp üzerinden de arkadaşlarınızı bulma işlemleri sağlanmaktadır. İnstagram hesabını yeni açan kullanıcılara arkadaşlarını nereden bulacağını bilememektedir. Oysa bunun oldukça basit bir yöntemi bulunmaktadır. Telefon rehberimiz de kayıtlı kişilerin instagram hesabında rahatlıkla bulunabilmesi için rehberi instagram’a bağlamanız yeterli olacaktır. Fakat telefon numarasıyla kişilerin instagram hesabını bulamadıklarına dair bilgilendirme alındı. Biz de sizlerin instagram hesabınızdaki arkadaşlarınızı daha rahat nasıl bulabilirsiniz bunu anlatacağız. Onun haricinde rehberin instagram’a bağlanması halinde rehberde var olan tanıdıklarınızı ”Kişilere bağlan” demeniz yeterli olacaktır. Ayarların nasıl yapılacağını ise sizlere uygulamalı bir şekilde gösterimini ve anlatımını gerçekleştireceğiz.

Telefon numarasıyla instagram hesabını bulamıyorum

Numaradan instagram hesabını bulabilir miyim?, rehberimdeki kişileri instagramda bulmak istiyorum, rehberdeki arkadaşları instagramda bulma, instagrama rehberi bağlama, rehberi instagrama bağlama, instagramda arkadaşlarımı nasıl bulabilirim? İnstagram uygulamasına yeni üyelik oluşturan kişilerin tamamı rehberindeki kişilerin tamamını instagram hesabında bulmak istemektedir. Biz de bu işlemi instagram hesabı içerisinde nereden sağlayacağınızı kapsamlıca kaleme alacağız.

Rehberdeki kişileri instagramda bulma

Telefon rehberimiz de yer alan arkadaşlarımızı instagram uygulaması içerisinde bulabilmemiz için hangi işlemlerin sağlanacağını tek tek kaleme alacağız. Artık siz de instagram uygulamasında arkadaşlarınızı bulabilirsiniz.

Yalnız şunu unutmamanız da fayda bulunmaktadır. Eğer sizin telefon rehberinizde var olan arkadaşlarınızın bir instagram hesabı bulunmuyor ise bu durumda ”Davet et” bilgilendirmesi kendisine gönderilecektir.

  • Rehberimiz de var olan kişilerin bulunabilmesi için öncelikle instagram hesabımıza erişim gerçekleştiriyoruz.
  • Profil ekranımıza geldikten sonra üst alan da yer almakta olan yuvarlak ikonlu alana tıklıyoruz.
  • Yapılan işlemler neticesinde karşımıza gelen seçenekler ekranından ”Kişiler” kısmına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Sağlanan adımlar sonrasında son olarak karşımıza gelen ekranda ”Kişilere bağlan” demeniz halinde instagram hesabınızdaki kişileri otomatik olarak bulacaktır. Ve bu arkadaşlarınıza ”Takip et” yazısını göndermeniz halinde onlara gönderilen istekler gidecektir.
  • Şayet tüm bu işlemler kapsamında rehberdeki kişiler gelmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak telefonu da kapatıp tekrar açalım.

Telefon numarasıyla instagram hesabını bulamıyorum sorunu da bu şekilde giderilmiş olacaktır. Aklınıza takılan sorular var ise bu durumu yorum kısmından bizlerle paylaşmanız yeterlidir.

Telefon numarasıyla instagram hesabını bulamıyorum, rehberdeki kişileri instagramda bulma, numaradan instagram bulma, rehberi instagrama bağlama, telefon numarasından instagramı bulma, instagram arkadaşları bulma Telefon numarasıyla instagram hesabını bulamıyorum, rehberdeki kişileri instagramda bulma, numaradan instagram bulma, rehberi instagrama bağlama, telefon numarasından instagramı bulma, instagram arkadaşları bulmaTelefon numarasıyla instagram hesabını bulamıyorum, rehberdeki kişileri instagramda bulma, numaradan instagram bulma, rehberi instagrama bağlama, telefon numarasından instagramı bulma, instagram arkadaşları bulma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz