instagram etiketlenmek istemiyorum profilde gizleme ayarlarının nereden yapıldığını anlatacağız. İnstagram bir yorumda senden bahsetti silme işlem ayarlarını yapmak ve gizlemek istiyorsanız yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

İnstagram uygulamasında gezinti yaptığınız sırada başka bir arkadaşınız tarafından bir resimde etiketlenmeniz durumunda instagram uygulaması sizlere ”Bir yorumda senden bahsetti” şeklinde bir uyarı bilgisi göndermektedir. Gelen bu etiketleme sizin profilinizde etiket alanında gözükmektedir. Eğer yapılan bu etiketlemeden dolayı rahatsızsanız ya da yapılan etiketin kimseler tarafından görünmesini istemiyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Sizlere daha öncesinde yapılan etiketlerin nasıl kaldırılacağını ve bundan sonraki süre içerisinde etiketleme yapılırken öncelikle size sorulması adına işlem adımlarının nasıl yapılacağını tek tek olacak şekilde anlatacağız. Yapılacak bu işlem ayarları sonrasında hesabınızda gönül rahatlığı ile gezinti sağlayabilirsiniz.

instagram etiketlenmek istemiyorum profilde gizleme

instagram etiketlenmek istemiyorum, instagram etiketi gizleyemiyorum, instagram profilde gizleme, instagram bir yorumda senden bahsetti silme, etiketlenmek istemiyorum, etiketi gizleme ayarları için makalemizi inceledikten sonra eminim memnuniyetinizi yorum alanında belirteceksiniz. Sizlerin sorunlarını çözmek bizlere mutluluk vermektedir.

İnstagram etiketi gizleyemiyorum

İnstagram, getirdiği yeniliklerle birlikte kullanıcılarına sınırsız bir ortam sunmaktadır. Haliyle yapılan paylaşımlarda kişiler en sevdikleri arkadaşlarını etiketleme sağlayabiliyor. Ve yapmış oldukları paylaşımdan o arkadaşının da haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Lakin bu durum her geçen gün artıkça eminim sizlerde durumdan rahatsızlık duyuyorsunuzdur. Kişilerin etiketlemeden önce sizin haberdar olmanız için yapılacak olan ayarları ve etiketleme yapılmış fotoğrafı profilde gizlemesini adım adım anlatacağız.

 • İlk olarak etiketi profilde gizleme adımını sizlere sunacağız.
 • Hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
 • Ve daha sonrasında ”Profil” ekranına gelip sağ alt tarafta bulunan etiketleme alanına giriyoruz.
 • Devamında etiketleme olan bir resmin üzerine geliyoruz.
 • Resmin üzerine geldikten sonra sağ üst tarafında bulunan üç noktalı bölüme tıklıyoruz.
 • Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra gelecek olan ekran da ”Fotoğraf Seçenekleri” alanına giriş işlemi sağlıyoruz.
 • Devamında ”Profilde gizle” alanı gelecektir.
 • Resmi ”Profilde gizle” bölümüne tıklamanız halinde artık resim gizlenmiş olacak ve siz dahi resmin etiketlendiğini göremeyeceksiniz.
 • Fakat resmi paylaşan kişi de bunun bilgilendirmesi gözükecektir.

İnstagram bir yorumda senden bahsetti silme

Hesabınızda gezinti sağladığınızda bir anda bir uyarı alıyorsunuz. Bu uyarıya tıkladığınızda bir arkadaşınızın, bir sevdiğinizin sizi fotoğrafta olan bir resmin paylaşıldığını görmektesiniz.

Bunun size sorulmadan yapılmasını istemiyorsanız. Yapacağınız bu ayarlar sonrasında da artık instagram sizlere sunumu gerçekleştirecektir. Peki şimdi bunu nasıl ayarlanacağını anlatalım.

 • Öncelikle yine instagram hesabınıza giriş işlemi sağlıyorsunuz.
 • Daha sonrasında profil ekranına geliyorsunuz.
 • Ve profili düzenle yazısının sağındaki ayarlar menüsüne giriş yapıyorsunuz.
 • Yaptığınız bu ayar sonrasında karşımıza ”Olduğun fotoğraflar” adı altında bir ekran gelecektir.
 • Oraya tıkladıktan sonra ”Kendin ekle” dedikten sonra sorunsuz bir şekilde ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Bu ayar sonrasında artık etiketlemeden önce siz haberdar olabilirsiniz. Şayet instagram hesabında aklınıza takılan farklı sorunlar varsa bunu yorum alanında bizlere paylaşmanız yeterli olacaktır. Umarım makalemiz faydalı olmuştur.

 

instagram etiketlenmek istemiyorum profilde gizleme, instagram etiketlenmek istemiyorum, instagram etiketi gizleyemiyorum, instagram profilde gizleme, instagram bir yorumda senden bahsetti silme, etiketlenmek istemiyorum, etiketi gizleme instagram etiketlenmek istemiyorum profilde gizleme, instagram etiketlenmek istemiyorum, instagram etiketi gizleyemiyorum, instagram profilde gizleme, instagram bir yorumda senden bahsetti silme, etiketlenmek istemiyorum, etiketi gizleme instagram etiketlenmek istemiyorum profilde gizleme, instagram etiketlenmek istemiyorum, instagram etiketi gizleyemiyorum, instagram profilde gizleme, instagram bir yorumda senden bahsetti silme, etiketlenmek istemiyorum, etiketi gizleme instagram etiketlenmek istemiyorum profilde gizleme, instagram etiketlenmek istemiyorum, instagram etiketi gizleyemiyorum, instagram profilde gizleme, instagram bir yorumda senden bahsetti silme, etiketlenmek istemiyorum, etiketi gizleme instagram etiketlenmek istemiyorum profilde gizleme, instagram etiketlenmek istemiyorum, instagram etiketi gizleyemiyorum, instagram profilde gizleme, instagram bir yorumda senden bahsetti silme, etiketlenmek istemiyorum, etiketi gizlemeinstagram etiketlenmek istemiyorum profilde gizleme, instagram etiketlenmek istemiyorum, instagram etiketi gizleyemiyorum, instagram profilde gizleme, instagram bir yorumda senden bahsetti silme, etiketlenmek istemiyorum, etiketi gizleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz