Paylaş

instagram etiketlendiğim yorumu silemiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor diyorsanız doğru yerdesiniz. İnstagram konu etiketi silmenin ve sizi etiketlenen yorumdan kaldırılabilmesi için yapılması gerekenleri yazımızda detaylandıracağız.

Kısa süre dilimi içerisinde getirmiş olduğu yeniliklerle dünyanın en popüler sosyal medya ağı olan instagram’ın büyümesine en büyük etkenlerden biri içerisindeki özelliklerin kullanışlı olmasıdır. Tamamen takipçi üzerinden ilerlenen platform’da kişiler yorum yaparken dahi arkadaşlarını etiketleme yapabilmektedirler. Örneğin komik bir videonun altına yapılacak olan yoruma arkadaşınızı etiket yapmanız halinde o kişiye bildirim gitmektedir. Ve giden bildirim ile beraber o videoyu sizin de izlemenize olanak sağlanmaktadır. Ya da biri sizin fotoğrafınızın veya da kendi fotoğraf ya da videosunun altına sizi etiketlemesi halinde sizler de o resim yada videonun eklendiğinden haberdar olmaktasınız. Ancak bazı durumlarda etiketleme durumu artış göstermeye başlayınca haliyle canınız biraz sıkılabilir. Bu durumda yapılan yorumdaki etiketten eğer şikayetçiyseniz yapılması gerekenler aşağıda yer almaktadır.

instagram etiketlendiğim yorumu silemiyorum

instagram etiketlendiğim yorumu kaldıramıyorum, instagram yorum kaldırma, instagram konu etiketi, instagram konu etiketi kaldırma, instagram yorum etiketini kaldırma, instagram yorum etiketini silme gibi işlem ayarları için yapılacak olan işlem detayları haberimizde değinmiş bulunmaktayız.

İnstagram etiketlendiğim yorumu kaldıramıyorum

Arkadaşlar öncelikle instagram hesabında sizi başka birinin yaptığı paylaşımdaki yorum alanına etiketleme sağladıysa bunu kaldırmasını sizler gerçekleştiremezsiniz.

  • Bu işlem için muhtemelen yorumda sizi etiketleme yapmış olan kişi sizin bir arkadaşınızdır. Dolayısıyla arkadaşınızdan rica da bulunarak o yorumun kendisinin kaldırmasını isteyebilirsiniz.
  • Böylelikle yapılan yorum kalktığı andan itibaren sizinde orada ki etiketiniz kalkmış olacaktır.
  • Birilerinin sizi etiket yapması ve paylaşımlarda belirtmesi sizin instagram uygulamasında fenomen olmanız o kadar kolaylaşabilir.

İnstagram konu etiketi

Belirttiğimiz üzere instagram da bir arkadaşınız, bir seveniniz sizi yorum alanında sizi etiketlediğinde bunu kaldıramasanız da fotoğrafların da sizi etiketlemesi durumunda bunun kaldırılmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer arkadaşınız sizi paylaşım sağlamış olduğu bir fotoğrafta etiketleme sağladıysa bu durumda ilk olarak profil sayfamızı açıyoruz.

  • Etiketlediğimiz fotoğraflar simgesine tıklıyoruz.
  • Liste alanında kaldırmak istediğinizin fotoğrafın üzerine gelip o fotoğrafı seçimini sağlıyoruz.
  • Daha sonrasında üç noktalı alana tıklıyoruz.
  • Yaptığınız işlem ayarı sonrasında Fotoğraflar seçeneğinin üzerine tıklayıp ”Etiketi kaldır” ikonuna tıklıyoruz.
  • Ayarlarınızı bu şekilde yaparsanız etiketin kaldırabilirsiniz.

instagram etiketlendiğim yorumu silemiyorum sorunu için derlediğimiz makalemizi sizlere sunumunu gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Aklınıza takılan ya da hesapta karşılaştığınız farklı sorunları yorum alanında bizlere iletebilirsiniz.

instagram etiketlendiğim yorumu silemiyorum, instagram etiketlendiğim yorumu kaldıramıyorum, instagram yorum kaldırma, instagram konu etiketi, instagram konu etiketi kaldırma, instagram yorum etiketini kaldırma, instagram yorum etiketini silme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here