Paylaş

instagram hikayeye galeriden fotoğraf ekleyemiyorum diyorsanız artık üzülmenize gerek yok yazımızda anlatımı kapsamlı şekilde sağlayacağız. İnstagram hesabında galerinden resim eklemesi yapamıyorsanız yada resmi sığdırma sağlayamıyorsanız yapmanız gerekenleri paylaşacağız.

Telefonlarımızın vazgeçilmez uygulamaları haline gelen sosyal medya hesapları artık olmazsa olmazlarımız arasındadır. Özellikle getirmiş olduğu yeniliklerle göz kamaştıran instagram hesabında hikaye özelliği tüm kullanıcıları tarafından sevilen bir özellik haline geldi. Hikayeler anlık olarak paylaşılan bir özellik olsa da zamanında çekilmiş olan güzel bir anınızı o an sadece anlık paylaşmak istiyorsanız bunu galeri bölümünden sağlamanız gerekmektedir. İnstagram uygulamasında galeriden eklenecek fotoğraflar son 24 saat dilimini içermesinden ötürü, daha öncesinde çekilen bir fotoğraf karesinin o an hikayeden paylaşılmasını istiyorsanız bunun için yapılacak olan işlem ayarları oldukça basittir. Yapmanız gerekenleri detaylı olacak şekilde makalemizde derleyeceğiz.

instagram hikayeye galeriden fotoğraf ekleyemiyorum

instagram fotoğraf boyutu ayarlama, instagram hikayeye galeriden resim ekleyemiyorum, instagram hikayeye resim sığdıramıyorum, instagram hikaye ekleyemiyorum, instagram hikaye fotoğraf sığdırma, galerinden resim paylaşamıyorum, instagram hikaye fotoğraf boyutu ayarlama vb tüm işlem ayarları için yapılacak olanları sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

İnstagram hikayeye galeriden resim ekleyemiyorum

Hikaye özelliği anlık fotoğrafların ve videoların paylaşımı için var olan özelliklerden biridir. Ancak daha öncesinde çekmiş olduğumuz güzel bir karenin instagram hesabında hikaye bölümünde paylaşmak istiyor ve bunu yapamıyorsanız bunun için üzülmenize gerek bulunmamaktadır.

  • Hikayeye galerinden fotoğraf eklemek isteyen bir kullanıcı sadece 24 saat içerisinde çektiği bir kareyi ekleyebildiğini bilmektedir.
  • Ancak durum böyle değildir.
  • Sizler daha öncesinde çekmiş olduğunuz bir resmin hikaye alanında paylaşmak istiyorsanız. Bu durumda fotoğrafın üzerine geliyorsunuz ve bu fotoğrafın ekran görüntüsü alıyorsunuz.
  • Ekran görüntüsünü aldığını resim yine galeri bölümüne düşeceğinden ötürü bu durumda o resim son 24 saatlik süre dilimi içerisine girdiğinden dolayı rahatlıkla paylaşımı sağlayabilirsiniz.

İnstagram hikayeye resim sığdıramıyorum

İnstagram hesabında hikaye bölümüne normalde paylaşım sağladığınız resmi eklemek istediğinize resmin boyutu o kadar büyük oluyor ki eklemek istemediğiniz anlar oluyordur.

Bu durum için de artık üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Çünkü resmin boyutunun ayarlanabilmesi adına öncelikle hikaye alanına eklemek istediğiniz fotoğrafın üzerine geliyorsunuz.

  • Fotoğrafın ekran görüntüsü alalım.
  • Daha sonrasında fotoğrafın boyutu otomatik olarak zaten ayarlanacaktır.
  • Hikayeye galeri bölümünden giriş işlemi sağlayalım.
  • Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra boyut hikayeye uyarlı olacak şekilde ayarlandığından dolayı sorunsuz bir şekilde eklemesini sağlayabilirsiniz.

instagram hikayeye galeriden fotoğraf ekleyemiyorum sorunu için neler yapılması gerektiğini anlattık umarım faydalı bulmuşsunuzdur. Eğer hesabınızda daha fazla sorun yaşıyorsanız bu sorunları yorum alanında bildirmeniz yeterlidir.

instagram hikayeye galeriden fotoğraf ekleyemiyorum, instagram fotoğraf boyutu ayarlama, instagram hikayeye galeriden resim ekleyemiyorum, instagram hikayeye resim sığdıramıyorum, instagram hikaye ekleyemiyorum, instagram hikaye fotoğraf sığdırma, galerinden resim paylaşamıyorum

instagram hikayeye galeriden fotoğraf ekleyemiyorum, instagram fotoğraf boyutu ayarlama, instagram hikayeye galeriden resim ekleyemiyorum, instagram hikayeye resim sığdıramıyorum, instagram hikaye ekleyemiyorum, instagram hikaye fotoğraf sığdırma, galerinden resim paylaşamıyorum instagram hikayeye galeriden fotoğraf ekleyemiyorum, instagram fotoğraf boyutu ayarlama, instagram hikayeye galeriden resim ekleyemiyorum, instagram hikayeye resim sığdıramıyorum, instagram hikaye ekleyemiyorum, instagram hikaye fotoğraf sığdırma, galerinden resim paylaşamıyorum instagram hikayeye galeriden fotoğraf ekleyemiyorum, instagram fotoğraf boyutu ayarlama, instagram hikayeye galeriden resim ekleyemiyorum, instagram hikayeye resim sığdıramıyorum, instagram hikaye ekleyemiyorum, instagram hikaye fotoğraf sığdırma, galerinden resim paylaşamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here