instagram engelleyen kişiye mesaj atma 2018 tarihi itibariyle böyle bir işlemin var olup olmadığını merak edenler için konuyu hazırlayacağız. İnstagram engelleyen kişiye mesaj yazamıyorum ya da gönderemiyorum tarzındaki soruların yanıtsız kalmaması için yapılacak işlem adımlarını sizlere sunacağız.

Tüm sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi instagram uygulamasında da sizi rahatsız eden kişilerin engellemesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun haricinde siz de eğer bir kişiyi rahatsız ya da huzursuz ederseniz o kişi de sizi engellemekte özgürdür. Fakat tüm kullanıcıların merak ettiği konu ise şudur; Acaba beni engelleyen kişiye mesaj gönderebilir miyim? Böyle bir sorunun yanıtı için hemen cevap vermek zor olduğundan kaynaklı sizler adına ilgili işlemlerimiz ve incelemelerimizi gerçekleştirdik. Yaptığımız incelemeler sonucunda geldiğimiz nokta ise makalemizde detaylıca anlatmış bulunmaktayız. Öncelikli olarak İnstagram hesabında sizi engelleyen kişi arkadaşınız ya da eski sevgiliniz ise hangi yöntemle mesaj gönderebileceğinizi konu alacağız.

instagram engelleyen kişiye mesaj atma 2018

instagram engelleyen kişiye mesaj atma 2018, instagram engelleyen kişiye mesaj atamıyorum, instagram engelleyen kişiye mesaj yazamıyorum, instagram engelleyen kişiye mesaj gönderme, instagram engelleyen kişiye mesaj yollayamıyorum, engelleyen kişiye mesaj gönderemiyorum bunun için bir program mı kullanmam gerekiyor? Diye düşünüp dururken bir anda karşınıza yazdığımız yazı geldiyse bu durumda aklınızda ki soru işaretleri kalkmış olacaktır.

İnstagram engelleyen kişiye mesaj atamıyorum

İnstagram hesabında sizi engellemiş olan bir kullanıcıya mesaj atma imkanına sahipsiniz ancak atılan mesaj karşı tarafa gitmeyecektir. Bunun için bir çok uygulama bulunmaktadır. Ancak bizler uygulama indirmeye karşı olduğumuzdan dolayı böyle bir işlemin sağlanması istemiyoruz. Çünkü bu yönde işlem sağlayan uygulamaların tamamı ücretlidir. Haliyle sorumuzun yanıtını programsız olarak nasıl çözeceğimizi sizlerle paylaşacağız.

instagram engelleyen kişiye mesaj atma 2018, instagram engelleyen kişiye mesaj atamıyorum, instagram engelleyen kişiye mesaj yazamıyorum, instagram engelleyen kişiye mesaj gönderme, instagram engelleyen kişiye mesaj yollayamıyorum, engelleyen kişiye mesaj gönderemiyorum

  • Öncelikle hesapta sizi engelleyen bir kişiye atılan hiç bir mesaj o kişiye gitmemektedir.
  • Nasıl ki sizin engellediğiniz kişi size mesaj gönderemiyorsa o kişi için de bu işlem geçerlidir.
  • Yani engellemenin asıl amacı karşı tarafın ya da sizin karşı tarafın mesaj atamayıp, fotoğraflarını görememenizdir.
  • Peki mesaj yollamanın farklı bir yolu var mı? Diye soru soran kullanıcılarımız için ise önerimiz farklı bir hesap açarak o kişiye dileklerinizi iletebilirsiniz. Tabi istek alanında kalmasını istemezseniz açacağınız hesap onun ilgisini çekebileceği bir hesap olmalıdır. Ve takip isteği sonrasında mesaj göndermeniz daha sağlıklı olacaktır.

instagram engelleyen kişiye mesaj atma 2018 ile ilgili yazımız umarım faydalı olmuştur. Aklınıza takılanları yorum alanında bizimle paylaşabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz