Facebook engelleyen kişiye mesaj atma 2018 tarihi itibariye sizi engelleyen kullanıcıya nasıl mesaj atacağınızı konu alacağız. Facebook engelleyen kişiye mesaj atamıyorum ya da yazamıyorsanız artık üzülmenize gerek bulunmamaktadır. O kişiye nasıl mesaj yollanacağını makalemizde değineceğiz.

Sosyal medya platformu içerisinde en çok giriş gerçekleştirilen uygulamalardan birisi olan Facebook hesabı olmazsa olmazlarımız arasındadır. Öyle ki günlük yaşamda ev ortamında, arkadaşlarımızla muhabbetimiz de ya da çalıştığımız yerde ikili diyalog halindeyken dahi facebook’ta gezinti sağlamaktayız. Tabi bu platformu gizli kullanan kullanıcılar da bir o kadar yoğunlukta yer almaktadır. Yani fake hesaplarının önüne geçilme adına atılan adımlar oldukça çoktur. Fakat ne yapılırsa yapılsın kullanıcılar yine de bu taklit hesapları açabilmektedir. Facebook hesabında bizi rahatsız eden ya da bizlerin bir kişiye zorla mesaj atma, istenilmeyen hareketler de bulunma durumunda karşı tarafın sizi engelleme durumu söz konusudur. Hal böyle olunca da kişi sizi engellediği andan itibaren ne o kişinin profiline ulaşabiliyorsunuz ne de o kullanıcıya mesaj atabiliyorsunuz. Ancak söylenmesi gerekenler söylenemediği durumlarda o kişiye nasıl mesaj atacağınızı, nasıl içinizi döküleceğini haberdar edeceğiz.

Facebook engelleyen kişiye mesaj atma 2018

Facebook engelleyen kişiye mesaj atma 2018, facebook engelleyen kişiye mesaj atamıyorum, facebook engelleyen kişiye yazma, facebook engelleyen kişiyi bulma, facebook engelleyen kişiye yazamıyorum, engelleyen kişiye yazamıyorum sorunu için yapılması gereken adımlar biraz kapsamlıdır. Haliyle incelemenizi daha sağlıklı ve buna bağlı detaylı yapmanız gereklidir. Biz de tabi ki üzerimize ne düşüyorsa yapacağız. İşlemleri tek tek anlatacağız.

Facebook engelleyen kişiye mesaj atamıyorum

Facebook uygulamasında rahatsız ettiğiniz bir kişi ya da eski sevgiliniz sizi engelleyebilir. Böyle bir durumda içinde kalan konuşmayı yapamamak çok kötü bir durumdur. Dolayısıyla sizin bu mağduriyetinizi anlayabildiğimiz için nelerin yapılması gerektiğini konu edindik.

Facebook engelleyen kişiye mesaj atma 2018, facebook engelleyen kişiye mesaj atamıyorum, facebook engelleyen kişiye yazma, facebook engelleyen kişiyi bulma, facebook engelleyen kişiye yazamıyorum, engelleyen kişiye yazamıyorum

  • Facebook hesabında sizi engelleyen birine mesaj yollayabilmeniz için ilk olarak Facebook hesabına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Hesaba giriş işlemi sağladıktan sonra sağ üst alanda yer alan ”Ok” bölümüne giriyoruz.
  • Daha sonrasında gelecek olan ekran kısmında ”Ayarlar” bölümüne giriyoruz.
  • Ayarlar’a giriş sağladıktan sonra sol tarafta bulunan ”Engelleme” bölümüne girelim.
  • İşlemler sağlandıktan sonra ”Kullanıcıları engelle” alanına geliyoruz ve burada sizi engelleyen kullanıcısının ismini yazıp ”Engelle” butonuna tıklıyoruz.
  • Daha sonrasında sizi engelleyen kullanıcıyı ve o isme benzer isimler karşınıza gelecektir.
  • Karşımıza gelen isimler üzerinden işlem gerçekleştirmesi sağladığımız da o kişinin üzerine gelip sağ tıklayıp ”Bağlantı adresini kopyala” seçeneğine tıklıyoruz.
  • Bağlantı adresini yeni bir sekme açarak yapıştırıyoruz. Bağlantı adresini kopyalayıp yapıştırdıktan sonra www.facebook.com/isimsoyisim?asadadaddadadsadada kısmı siliyoruz.
  • Haricinde / sonrasında yere ise messages yazıyorsunuz. Yani www.facebook.com/messages/isimsoyisim olacak şekilde ayarlanması gereklidir.
  • Ayarlama sağladıktan sonra ”Enter’a tıklamanız halinde artık sizi engelleyen kişiye mesaj atabilirsiniz.

Belirttiğimiz işlem ayarlarında sorun yaşadığınız noktalar var ise bu durumu yorum alanından bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Facebook engelleyen kişiye mesaj atma 2018 sorununuz bu şekilde giderilmiş durumdadır. İyi gezintiler dilerim.

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz