Musically hesabımı silemiyorum kapatamıyorum diye düşünüp durmanıza gerek bulunmamaktadır. Hazırladığımız makale ile birlikte artık Musically hesabınızı silip kafanızı rahatlatabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacağım diye düşünüyorsanız da bunun için makalemizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Play store ve Apple store telefonlarımızın beynidir. Tüm gerekli uygulamaları bu alanlar üzerinden indirimini sağlamaktayız. Haliyle sosyal medya üzerinde gezinti sağladığımız sırada çeşitli uygulamaların reklamlarını görmekteyiz. Bu uygulamaların nasıl kullanıldığını merak edenler anında uygulamayı indirmektedir. İndirilen uygulamanın kullanıma başlanması halinde diğer kullanıcılar da o uygulamayı indirmektedir. Böylelikle bir anda hiç olmadık uygulamalar bir anda popüler hala gelebilmektedir. Son günlerde en çok indirilen ve kullanılan uygulamalardan birisi olan Musically uygulaması videoların arkasına müzik vermesiyle bilinmektedir. Uygulamayı telefonlarına indiren kişiler işleri bittikten sonra uygulamayı kaldırsa da onu iptal etmediği sürece hesabı aktif olarak kalacaktır. Eğer siz de komple hesabınızın silinmesini istiyorsanız ve bu işlemlerin nereden yapılacağını bilmiyorsanız yazımız sizlere yardımcı olacaktır.

Musically hesabımı silemiyorum kapatamıyorum

Musically hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, musically silme, musically kapatma, musically hesabı silinmiyor, musically hesabı kapanmıyor, musically hesabı nasıl silinir ? sizin için araştırmasını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Hangi link üzerinden hesabınızı sileceğinizi detaylandıracağımız bu yazımızla birlikte hesabınızı komple silebilirsiniz.

Musically hesabı silinmiyor

İnstagram ya da facebook hesabın da gezinti sağlamış olduğunuz sırada arkadaşlarınızın atmış oldukları videolar da arka alanına eklenen fonlardan ötürü bu işlem için Musically uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulama indirildikten sonra hesap oluşturularak işlem sağlanan bir uygulama oluşundan ötürü daha sonrasında nasıl kaldıracağınızı merak haline gelmiştir. Uygulamayı telefondan kaldırmak basit bir işlem ancak hesabın komple nereden silineceği ise merak konusudur. İşte biz de tam da bu yönde araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

 

  • Hesabınızın silinebilmesi için bilgisayarınızdan boş bir internet sayfası açıp adres satırı alanına komple temizliyoruz.
  • https://support.musical.ly/delete-account/ ya bu bağlantıya tıklıyorsunuz. Ya da bağlantıda yer alan yazıyı adres satırı alanına ekliyoruz.
  • Yapılan işlemler sonrasında karşınıza gelecek olan ekran da,
  • Kullanıcı adı;
  • İletişim e-posta adresi;
  • İlgili ekran görüntüsünü alıp eklemesini sağladıktan sonra ”Gönder” demeniz halinde sorun ortadan kalkmış olacaktır.
  • Bu sayfa karşınıza ingilizce olarak da gelebilir. Ben sağ tıklayıp ”Türkçe diline çevir” alanı üzerinden sağladım.
  • Ancak hemen hemen aynı doğrultuda işlem görmektedir.

Musically hesabımı silemiyorum kapatamıyorum tarzındaki sorun yapmış olduğumuz bu müdahaleler sonrasında giderilmiş olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz