instagram Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gidiyor mu sorusunun yanıtını sizlere haberimizde yer vereceğiz. İnstagram hikayede ekran resmi yada  ss alınca bildirim gidip gitmediğini merak edenler artık bu sorunun cevabını yazımızda öğrenebilecektir.

Resim ve Video paylaşım platformu olarak bilinen ve kısa süre içerisinde dünyanın en popüler ağı haline gelen İnstagram uygulamasında bundan sonraki süreç içerisinde ekran resmi almanız halinde karşı taraf bulu görebilecektir. Gelen bu güncelleme sonrasında sizler arkadaşınızın, sevdiğiniz bir kişinin hikayesinde paylaşım sağlamış olduğu bir resmin ekran görüntüsünü almanız halinde hikayelerin görüldü bölümünde yer alan kişiler alanında kimin ekran resminin aldığına ilişkin bilgilendirmeyi görebileceksiniz. Yapılan bu güncelleme bir çok kişinin canını sıksa da aynı zamanda da sevinen bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Peki instagram uygulamasında hikayenizdeki paylaşım sağlamış olduğunu ekran resmini kimlerin gördüğünü yapacağımız işlem adımları sonrasında görebilirsiniz.

instagram Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gidiyor mu

İnstagram ekran resmi, instagram ss alma, instagram ekran resmi alınca bildirim gelmiyor, instagram hikaye ss bildirimi, instagram hikaye ekran resmi bildirimi, instagram hikaye, instagram hikaye ss bildirimi 2018, instagram hikaye ss bildirimi alma gibi tüm işlem ayarlarını artık görmeniz mümkündür.

İnstagram Hikaye ss Bildirimi

Getirilecek olan bu yenilik ile birlikte bundan sonraki süreler içerisinde hikayenizde paylaşım sağladığınız bir anı, resmin ekran görüntüsünün alınıp alınmadığı artık görmeniz mümkün olacaktır.

Hikayenizin ekran resminin kimlerin alıp almadığını görebilmeniz için öncelikle hikayenizde bir resim paylaşmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise o resmin ekran görüntüsünün alınıp alınmadığı görebilmeniz için aradan biraz zaman geçmesini bekleyebilirsiniz.

İnstagram Hikaye Ekran Resmi Bildirimi

Zaman geçtikten sonra paylaşım sağlamış olduğunuz hikayeye kimlerin gördüğü kısmı açacaksınız. Bu alanı açtıktan sonra gören kişinin hemen sol tarafında dönerli bir şekilde bir alan göreceksiniz.

Bu demek olacak ki o kişi sizin hikayenizde paylaşım sağlamış olduğunuz resmin ekran resmini almıştır. Kısa zaman içerisinde instagram yetkilileri tarafından özelliğin hesaplara entegre edileceği duyurulmuştur.

İnstagram Ekran Resmi

İnstagram uygulamasında alınan ekran resminin bildirisinin sizlere bildirilmesinden rahatsız olacak olan bir çok kişi yada sizde bu durumdan oldukça rahatsızlık duyabilirsiniz.

Ancak o anınızın kim tarafından ekran görüntüsünün alındığı bilmeniz eminim oldukça ilginizi çekecektir. Gelecek olan bu özelliği kısa süre içerisinde hesaplara aktif hale getirilmesinden ötürü yapılması gereken önemli işlerden biri de uygulamanın son sürümün telefonunuzda olmasıdır.

instagram Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gidiyor mu, instagram ekran resmi, instagram ss alma, instagram ekran resmi alınca bildirim gelmiyor, instagram hikaye ss bildirimi, instagram hikaye ekran resmi bildirimi

instagram Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gidiyor mu, instagram ekran resmi, instagram ss alma, instagram ekran resmi alınca bildirim gelmiyor, instagram hikaye ss bildirimi, instagram hikaye ekran resmi bildirimi

Örnek resimlerde de görüldüğü gibi kişilerin ekran resmini aldıktan sonra sizde görülecek uyarı bu şekilde olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz