instagram Hikaye Ekran Resmi Alınca Bildirim Gitmesin diye neler yapılabileceğini sizlere anlatımını sağlayacağız. Gelecek olan güncelleme ile birlikte artık instagram hikayede paylaşılan ekran görüntüsü sonrasında karşı tarafta bildirim gözükmemesi için yapılacak ayarları sizlere paylaşacağız.

Her geçen gün getirdiği yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılarını kendine bağlayan İnstagram uygulamasında son yapılan duyuru sonrasında hala gelmesi beklenen hikayelerde ekran resmi alınınca bildirimin gitmesi gelmemiştir. Fakat gelmesi beklenen bu güncelleme sonrasında paylaşımı sağlayan kişi tarafından alacağınız ekran resminin gördüğünü bilmek bir çok kullanıcının şimdiden canını sıkmış durumdadır. Şuan instagram uygulamasında DM (mesaj) uygulamasında gönderilen bir resmin ekran görüntüsünün alındığı sırada bildirimin karşı tarafa gözükmesinden ötürü oldukça sorunlar yaşanmaktadır. Hal böyle olunca ciddi anlamda huzursuzluk duyan bir çok kullanıcı için yapılması gerekenleri haberimizde yayınlayacağız.

instagram Hikaye Ekran Resmi Alınca Bildirim Gitmesin

instagram hikaye ekran resmi aldığım gözükmesin, ekran resmi bildirimi gitmesin, instagram ekran resmi bildirimi gitmesin, instagram ss bildirimi gitmesin, instagram ss bildirimi gözükmesin, hikaye ekran resmi aldığınızda bildirimleri gözükmesin istiyorsanız bu durum karşısında neler yapacağınızı sizin ile birlikte paylaşımını sağlayacağız.

İnstagram ss Bildirimi Gitmesin

İnstagram uygulamasında gelmesi beklenen yeni güncellemenin henüz daha hesaplara entegre işlemleri sağlanmamıştır. Yani DM alanında yapılan hikaye paylaşımdaki aldığınız ekran resmi karşı taraf tarafından gözükmektedir. Fakat hikayelere henüz daha gelmediğinden dolayı geldiği andan itibaren o resmin ekran resminin alındığını karşı tarafın görmemesi için neler yapabileceğinizi kaleme almış bulunmaktayız.

Eğer Apple yada Android kullanıcısı iseniz bu durumda telefonunuzun Uçak moduna nasıl alındığını bilmeniz gerekmektedir. Eğer bu işlemleri biliyorsanız problem bulunmamaktadır.

İnstagram ss bildirimi Gözükmesin

Yapacağınız işlem ile ilgili olarak öncelikle şu bilgiyi iletmekte fayda bulunmaktadır. Henüz daha gelmesi beklenen son güncelleme instagram uygulamasında faal gözükmediği bilinmektedir. Bunun gelmesi durumunda o resmin ekran görüntüsünün alınıp karşı tarafa bu bildirimin gitmemesini istiyorsanız.

Bu durumda hikaye paylaşımı sağlandıktan sonra ona öncelikle bakın sonrasında telefonunuzu ”Uçak Modu” na alın devamında uçak modunda iken resim yine açılacağından dolayı bunun ekran görüntüsünü alıp deneme sağladığınızda o resmin ekran resminin alınıp alınmadığını karşı taraf görmeyecektir.

Bu işlem için baya bir hızlı olmanız gerekmektedir. Yani hızlılık derecesinde işlem sağlanıyor ancak yapamaz iseniz artık o kişi sizin ekran resminizi aldığınızı görebilecektir. Şuan uygulamada DM alanında paylaştığınız ekran resimlerinin görüntü bildirimi gitmektedir.

instagram Hikaye Ekran Resmi Alınca Bildirim Gitmesin, instagram hikaye ekran resmi aldığım gözükmesin, ekran resmi bildirimi gitmesin, instagram ekran resmi bildirimi gitmesin, instagram ss bildirimi gitmesin, instagram ss bildirimi gözükmesin instagram Hikaye Ekran Resmi Alınca Bildirim Gitmesin, instagram hikaye ekran resmi aldığım gözükmesin, ekran resmi bildirimi gitmesin, instagram ekran resmi bildirimi gitmesin, instagram ss bildirimi gitmesin, instagram ss bildirimi gözükmesin instagram Hikaye Ekran Resmi Alınca Bildirim Gitmesin, instagram hikaye ekran resmi aldığım gözükmesin, ekran resmi bildirimi gitmesin, instagram ekran resmi bildirimi gitmesin, instagram ss bildirimi gitmesin, instagram ss bildirimi gözükmesin

Yapılan ve görülen bilgilendirmeler resimlerde yer aldığı şekilde olacaktır. Böylelikle kişi sizin ekran resmi aldığınızı görecektir. Görmemesi için yapılacak adımları da paylaşım sağladık. Ancak hızlı olunmaması yada sorun oluşması durumunda o an resmin alınımı söz konusu olmayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz