instagram bu hikayeye artık ulaşılamıyor gözükmüyor ne yapmalıyım? Sorusu aklınızı kurcalıyorsa makalemiz işinizi fazlasıyla görecektir. İnstagram hikayelerin gözükmediğini siyah ekran da kaldığına yönelik yaşadığınız sıkıntıları araştırıp çözümünü yazımızda sunmuş bulunmaktayız.

İnstagram uygulamasına gelen yenilikler bitmek bilmiyor. Hikaye özelliği buna en güzel örneklerden birisidir. Oldukça sevilen ve her kullanıcısı tarafından aktif kullanılan bu özellik herkes tarafından sevildi. Kullanıcılar evde yaptıkları yemekleri, gezinti sağladığı güzel görselleri, arkadaşlarıyla çekildikleri anlık paylaşımları bu alandan takipçilerine sunmaya başlamış durumdadır. Fakat son zamanlarda sıkça karşılaşılan sorunlardan biri haline gelen bu hikayeye artış ulaşılamıyor problemini sorun haline getiren bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Biz de siz değerli okurlarımız için yaşanan bu aksaklığın altında yatan nedeni detaylı bir şekilde araştırmasını sağlamış bulunmaktayız. İncelemelerini sağladığımız bu hikayeye artık ulaşılamıyor sorunu için neden olan problemleri okuduğunuz da içiniz rahat etmiş olacaktır.

instagram bu hikayeye artık ulaşılamıyor gözükmüyor

instagram bu hikayeye artık ulaşılamıyor gözükmüyor, bu hikayeye artık ulaşılamıyor, bu hikayeye ulaşılamıyor, instagram hikayeye ulaşılamıyor, instagram bu hikayeye ulaşılamıyor, instagram hikayeler açılmıyor, instagram hikaye gözükmüyor tarzında karşılaşmış olduğunuz bu soruna neden olan işlemleri sizlerle paylaşacağız.

İnstagram bu hikayeye ulaşılamıyor

İnstagram hesabında son dönemler de karşılaşılan bu hikayeye ulaşılamıyor sorununa neden olan bir çok sebep bulunmaktadır. Bunları sizler için maddeler haline getirmiş bulunmaktayız.

instagram bu hikayeye artık ulaşılamıyor gözükmüyor, bu hikayeye artık ulaşılamıyor, bu hikayeye ulaşılamıyor, instagram hikayeye ulaşılamıyor, instagram bu hikayeye ulaşılamıyor, instagram hikayeler açılmıyor, instagram hikaye gözükmüyor

  • Öncelikle instagram uygulamasının en son sürümünü kullanmanız gereklidir. Yani güncellemenin son yüklü hali olmalıdır.
  • Bunun için ise play store ya da apple store bağlantısına giriş işlemi gerçekleştirerek instagram yazıp güncelle ya da yeni sürümünü yükleyebilirsiniz.
  • Haricinde hikayesine ulaşamadığınız kullanıcı o hikayesi 24 saat içerisinde kaybolacağından ötürü siz de tam 24 saatin dolmasına denk geldiyseniz bu hata ile karşılaşmanız gayet normaldir.
  • Ya örnek veriyorum kullanıcı hikayeyi paylaştı fakat daha sonrasında kararını değiştirip hikayeyi silmek istiyor. Siz de tam bu sırada hikayeye giriş işlemi sağladınız. Hikaye silindiği için bu sorun karşınıza gelmiş olacaktır.
  • Ya da takip ettiğiniz kişi hikaye paylaşımında bulunmamasına rağmen anlık sizde paylaşım yapmış gibi gözükebilir. Böyle bir durumda da aynı sorun ile karşı karşıya kalmanız kuvvet ve muhtemeldir.

Başta da belirttiğimiz üzere sorun sıklık derecesinde karşınıza geliyorsa sürümü güncelleyin artık böyle bir problemle karşı karşıya kalmayacaksınız. instagram bu hikayeye artık ulaşılamıyor gözükmüyor adımlarını sizlerle paylaştık. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz