instagram bildirimleri ekranımda gözükmesin ve mesajların ekran kilitliyken ekrana çıkmaması için ayarlarımızı konu alacağız. İnstagram hesabı üzerinde gelen mesajların ekranda gözükmemesi için ayarlarımızın aşağıdaki şekilde yapmanız yeterli olacaktır.

Sosyal medya hesaplarımızın güvenliği ve gizliliği bizim önem arz etmektedir. Haliyle bu alanda Facebook, instagram ve twitter uygulamaları kullanıcılarının gizliliğine önem vermektedir. Fakat bazen kendi elimizde olan imkanları kullanamadığımız için gizlilikte açık vermekteyiz. Nasıl mı? Biz uyurken evdekilerden birinin telefonumuza baktığı anda ya da ortamda telefon bıraktığımız taktirde bildirimlerin gelmesi halinde ekrana yansımaktadır. Bundan sonraki süreç içerisinde telefonları her yer de gönül rahatlığı ile bırakabilmeniz için belirttiğimiz ayarları sağlamanız yeterliliği koruyacaktır. Uyurken rahat uyuyabilir ya da bir yere gittiğiniz de telefonu masa da bıraktığınızda ya ne olacak gider alırım diyebileceksiniz. Hadi gelin şimdi işlem ayarlarını nasıl sağlayacağımızı birlikte yapılandıralım.

instagram bildirimleri ekranımda gözükmesin

instagram bildirimleri ekranımda gözükmesin, instagram mesajlar ekranda gözükmesin, instagram mesajlar ekrana gelmesin, instagram bildirimler ekrana gelmesin, instagram bildirimler ekranda görünmesin, instagram ekran ayarları için çok düşündüğünüzü biliyoruz. Bu düşünceli dönemecin son bulabilmesi için yapılacak işlemleri yazımızda konu almış bulunuyoruz.

instagram mesajlar ekranda gözükmesin

İnstagram hesabımız bizim için her zaman önem arz eden bir uygulama olmuştur. Bu alanda bize gelen mesajlar ve bildirimler de bir o kadar önemlidir. Ancak bazı anlarda bu bildirimlerin ekranda gözükmesi bizleri sıkıntıya da sokabilmektedir. Biz de bu durum için nasıl önüne geçilebileceğini makalemizde kaleme almış bulunmaktayız.

  • İnstagram hesabında mesajların cep telefonumuz kilitliyken ekranda gözükmemesi için android ve iPhone telefonlar için nelerin yapılması gerektiğini konu alacağı.z
  • İlk olarak ”Ayarlar” alanına giriş sağlıyoruz. iPhone kullanıyorsanız şayet ayarlara girdikten sonra sayfanın alt sekmesinde ”İnstagram” yazısını göreceksiniz.
  • Android kullanıcıları ise ”Uygulamalar” alanından İnstagram’ı görüp oradan işlem sağlaması gereklidir.
  • Yapılan bu işlem ardından Bildirimler’e giriş sağlıyoruz.
  • Bildirimlerde ”Kilitli ekranda göster” seçeneğini sola doğru kaydırmanız işlemi tamamlayacaktır.

instagram bildirimleri ekranımda gözükmesin sorunu için hazırlamış olduğumuz makalemizde adımları sağlamanız halinde sorun çözüme kavuşmuş olacaktır. Aklınıza takılan soruları çekinmeden yorum alanında bizlere iletebilirsiniz.

instagram bildirimleri ekranımda gözükmesin, instagram mesajlar ekranda gözükmesin, instagram mesajlar ekrana gelmesin, instagram bildirimler ekrana gelmesin, instagram bildirimler ekranda görünmesin, instagram ekran ayarları instagram bildirimleri ekranımda gözükmesin, instagram mesajlar ekranda gözükmesin, instagram mesajlar ekrana gelmesin, instagram bildirimler ekrana gelmesin, instagram bildirimler ekranda görünmesin, instagram ekran ayarlarıinstagram bildirimleri ekranımda gözükmesin, instagram mesajlar ekranda gözükmesin, instagram mesajlar ekrana gelmesin, instagram bildirimler ekrana gelmesin, instagram bildirimler ekranda görünmesin, instagram ekran ayarları

1 Yorum

  1. Merhabalar Iphone 8 kullanıyorum mesaj içeriği kısmı gözükmesin istiyorum fakat yukarıdaki görsel kısım bildirimlerden sonraki ben de aynısı olarak çıkmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz