instagram bildirimleri ekrana neden gelmiyor diye sorduktan sonra mesajların ekranda gözükmemesiyle ilgili sorun için yazımız işinizi görecektir. İnstagram hesabında size gönderilen mesajların görünmediğini, bildirimlerin çıkmamasıyla ilgili nedeni haberimizde detaylıca anlatacağız.

Resim ve video paylaşım platformu olan instagram uygulamasında artık mesajlaşma da aynı sıklıkta kullanıma başlanmıştır. İnstagram hesabında var olan güvenlik ve gizlilik ayarları sonrasında artık daha rahat bir şekilde gezinti sağlamaktayız. Fakat bazı okurlarımız son zamanlarda kendilerine gönderilen mesajların cep telefonunun ekranda gözükmediğini, bu alana hiç bir bildirimin gelmediğini belirtmektedirler. Biz de bunun sebebinin ne olabileceğini araştırmasını sağlamış bulunmaktayız. Şimdi bu karşılaştığınız sorunla alakalı android ve iphone telefonları için ayrı ayrı işlemler sağlanmaktadır. Biz de her iki telefonlar için bu ayarları nereden yapacağınızı sizlere anlatacağız. Böylelikle karşılaşmış olduğunuz bildirim ya da mesajların ekrana gelmemesi sorunu ortadan kalkacaktır.

instagram bildirimleri ekrana neden gelmiyor

instagram bildirimleri ekrana neden gelmiyor, instagram mesajlar ekrana gelmiyor, instagram mesajlar ekranda gözükmüyor, instagram bildirimler ekranda gözükmüyor, instagram bildirimler ekrana gelmiyor, instagram bildirim gelmiyor ise bunun için sıkıntıya girmenize gerek bulunmamaktadır. Artık instagram uygulamasına giriş yapmadan ve telefonda ekran kilitliyken dahi gelen bildirim ve mesajları görebileceksiniz.

instagram mesajlar ekranda gözükmüyor

İnstagram dünyanın şuanda en çok giriş sağlanan sosyal medya platformlarından biridir. Zaten bu alanda getirilen yeniliklerle birlikte kullanıcılarını adeta kendinden vazgeçilmez hale getirmektedir. Bu uygulama da gizlilik üst seviyededir. Bildirimler an ve an sizlere ulaştırılmaktadır. İnstagram hesabında gelen bildirimlerin ekranda gözükmemesi o an mesajın hiç gelmediğini hissetirmektedir. Bu da arkadaşımı, sevgilimiz ya da akrabanın bizi yanlış anlamasına sebebiyet vermektedir. Hesapta gönderilen mesajlar ve her türlü bildirimlerin telefon ekranına yansıması için aşağıdaki yolu izlemeniz yeterli olacaktır.

  • Öncelikli olarak Android ve iPhone cihazınız da fark etmiyor, ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Android kullanıcıları ”Uygulamalar>Tümü>İnstagram” bulması gerekiyor. Ancak iPhone kullanıcıları sayfayı aşağıya doğru indirdiğinde ”İnstagram’ı” görebilecektir.
  • Beraberinde ”Bildirimler” yazısına tıklayıp burada gelen ekranda ”Kilitli ekranda göster” yazısını sağa doğru ittikten sonra sorununuz giderilmiş olacaktır.
  • Artık bildirimler ekrana tek tek gelecektir.

instagram bildirimleri ekrana neden gelmiyor için yapılması gerekenleri detaylıca ele almış bulunmaktayız. Ayarlar için aklınıza takılan soru varsa sorabilirsiniz. Fakat yapılan bu müdahaleler sonrasında çözüm kaçınılmaz olacaktır.

 

instagram bildirimleri ekrana neden gelmiyor, instagram mesajlar ekrana gelmiyor, instagram mesajlar ekranda gözükmüyor, instagram bildirimler ekranda gözükmüyor, instagram bildirimler ekrana gelmiyor, instagram bildirim gelmiyor instagram bildirimleri ekrana neden gelmiyor, instagram mesajlar ekrana gelmiyor, instagram mesajlar ekranda gözükmüyor, instagram bildirimler ekranda gözükmüyor, instagram bildirimler ekrana gelmiyor, instagram bildirim gelmiyor

instagram bildirimleri ekrana neden gelmiyor, instagram mesajlar ekrana gelmiyor, instagram mesajlar ekranda gözükmüyor, instagram bildirimler ekranda gözükmüyor, instagram bildirimler ekrana gelmiyor, instagram bildirim gelmiyor

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz