WhatsApp bildirimleri ekranımda gözükmesin mesajlar cep telefonumun ekranına doğrudan düşmesin istiyorsanız doğru adrestesiniz. Cep telefonunuzu kilitledikten sonra whatsapp uygulamasında gelen mesajların ekranınızda gözükmemesi için yapılacak adımlar aşağıda detaylı bir şekilde verilmiştir.

Hesaplarımızın güvenliği bizler için her zaman ön plandadır. Ancak bazı durumlar istisna olmaktadır. Yani bizler farkında olmadan ev içerisindeki biri, oturduğumuz ortamdaki arkadaşımı ya da akrabamız telefonu ulu orta bıraktığımızda durumlardan haberdar olabilmektedir. Nasıl mı? Ekranınız kilitliyken eğer herhangi bir ayar yapmadıysanız, whatsapp uygulamasında kim size ne gönderi de bulunduysa onlar telefon ekranına düşmektedir. Siz telefonu orada unuttunuz daha sonrasında geldiniz baktığınız okundu yeni gözükeceği için sizin için sorun olmayacaktır. Fakat o kişi mesajı okundu’ya düşmeden de haberdar olmuş olacaktır. Gelen mesaj sadece size özgü ya da çok özel olabilir. Lakin bu işlemden dolayı ne özgünlüğü ne de özelliği kalmaktadır. Siz uyurken dahi birilerin gelen mesajları kontrol etmesi mümkün olduğundan dolayı bunun önüne nasıl geçebileceğinizi kaleme alacağız.

WhatsApp bildirimleri ekranımda gözükmesin

WhatsApp bildirimleri ekranımda gözükmesin, ekran kilitliyken mesajlar gözükmesin, whatsapp ekranda mesajlar gözükmesin, whatsapp ekranda bildirimler gözükmesin,whatsapp ekran bildirimi kapatma, whatapp mesajı ekranda gözükmesin, whatsapp açılır pencere bildirimi gözükmemesi için telefon üzerinden hangi adımları yapacağınızı konu alacağız. Böylelikle siz uykudayken, ortamdayken ya da nerede olursanız olun telefonu rahatça ortamda bırakabilirsiniz.

Whatsapp mesajlar ekranda gözükmesin

Arkadaşımızın, sevgilimizin ya da akrabamızın bize göndermiş olduğu mesajları sadece sizin görebilmeniz için belli ayarlar bulunmaktadır. Ancak bu mesajların sizin telefonunuzun ekranı kilitliyken dahi gelmesi ve ekranda gözükmesin sizin aklınızda her daim soru işaretleri bırakacaktır. Biz de bu durum ile karşı karşıya kalmayın diye nelerin yapılması gerektiğini kapsamlıca ele alacağız.

Android ve iPhone cihazlar için ayarlar farklı olsa da bire bir yöntemleri farklıdır.

  • İlk olarak telefonunuzun ”Ayarlar” alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • iPhone cihazlar için sayfayı aşağıya doğru çektiğinizde ”Whatsapp” uygulaması gözükecektir. Android cihazlar için ”Uygulamalar>Tümü” alanında Whatsapp uygulamasına giriş sağlamalısınız.
  • Beraberinde ”Bildirimler” diyerek devam ediyoruz.
  • Sonrasında gelen ekranda ”Kilitli ekranda göster” ikonunu sol tarafa doğru ittikten sonra problem ortadan kalkmış olacaktır.

WhatsApp bildirimleri ekranımda gözükmesin, ekran kilitliyken mesajlar gözükmesin, whatsapp mesajlar ekranda gözükmesin, whatsapp bildirimler ekranda gözükmesin,whatsapp ekran bildirimi kapatma, whatsapp mesajı ekranda gözükmesin, whatsapp açılır pencere bildirimi WhatsApp bildirimleri ekranımda gözükmesin, ekran kilitliyken mesajlar gözükmesin, whatsapp mesajlar ekranda gözükmesin, whatsapp bildirimler ekranda gözükmesin,whatsapp ekran bildirimi kapatma, whatsapp mesajı ekranda gözükmesin, whatsapp açılır pencere bildirimi

WhatsApp bildirimleri ekranımda gözükmesin, ekran kilitliyken mesajlar gözükmesin, whatsapp mesajlar ekranda gözükmesin, whatsapp bildirimler ekranda gözükmesin,whatsapp ekran bildirimi kapatma, whatsapp mesajı ekranda gözükmesin, whatsapp açılır pencere bildirimi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz