instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmesin istiyorsanız neler yapmanız gerektiğini detaylıca ele alacağız. İnstagram hesabınızda beğenilen resimleri gizleyemiyorum, kimse görmesin isteyen bir çok kullanıcı için konuyu araştırdık. Haberimizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Gizlilik esastır ilkesi kullanıcılar için her  zaman önemlidir. Bu nedenle instagram kullanıcıların bu hassasiyetine önem vermesinden ötürü kitlesini her geçen gün daha geniş alana yaymaktadır. Bilindiği üzere instagram uygulamasında birinin fotoğrafını beğenmeniz durumunda sizi takip eden kişiler hangi resimleri beğendiğinizi görebilmektedir. Bu durum oldukça can sıkıcı bir durum olsa da bir çok kullanıcı da bunun böyle olmasından oldukça memnun olmaktadır. Öncelikle bunun sebebini sizlere şöyle aktarmak istiyorum, instagram takipleşme üzerine kurulan bir uygulama olduğu için bu alanda takipçi sayıların artması için beğenilen görseller de öne çıkmakta ve gezintinizi buna bağlı olacak şekilde yapmaktasınız. Ama siz eğer benim beğendiğim resimlerimi kimse görmesin diyorsanız bu durumda yapacağınız adımları tek tek ele alacağız. Yapılan işlemler sonrasında beğenilen fotoğraflarınızı kimsenin görmemesini sağlayabilirsiniz.

instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmesin

instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmesin, beğenilerim gözükmesin, beğendiğim resim gözükmesin, instagram beğendiğim resimler gözükmesin, instagram beğenilen resmi gizleme, instagram beğenilerimi kimse görmesin, instagram beğeni gizleme nasıl yapılır resimli olacak şekilde anlatım istiyorsanız doğru adrestesiniz. Öncelikle adımları yapacağız lakin gizleme adımı yapmasanız da beğenilen resmin geri çekilme adımı sonrasında kimsenin sizin o resmi görmemesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram beğendiğim resimler gözükmesin

İnstagram uygulamasında takipçi alanında yer almakta olan bölümün sol tarafına tıkladığınızda takip ettiğiniz kişilerin neleri beğendiği görebiliyorsunuz. E tabi ki o kişilerde siz neyi beğendiyseniz onu görebilmektedir. Doğal olarak instagram hesabında bu durumun önüne geçmek istiyorsanız neler yapmanız gerektiğini konu alacağız.

Öncelikli olacak şekilde instagram hesabımıza giriş işlemi sağlıyoruz.

  • Hesaba giriş yaptıktan sonra ”Profil” ekranına geliyoruz.
  • Profil alanından ”Ayarlar” bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlar alanı sonrasında ise karşınıza gelen seçenekler içerisinde ”Beğendiğin gönderiler” alanına tıklıyoruz.
  • Beğendiğiniz gönderiler alanına tıkladıktan sonra bu alana beğeni yapmış olduğunuz görseller gelecektir.
  • Resimlerin üzerin tıklayıp beğeniyi kaldırmanız durumunda artık sizi takip eden kişiler yapılan beğenileri göremeyecektir.

İnstagram beğenilen resmi gizleme

Ayarları yaptığınız da biliyorum ki aklınıza farklı sorular gelecektir. Ancak şuan da instagram uygulamasında yapılan beğeninin gizlenmesine ya da gözükmemesine ilişkin yapılacak işlem adımları için bu işleyişten başka bir yöntem söz konusu değildir.

Eğer sizlerin talepleri üzerine instagram yetkilileri yeni bir güncelleme ile resimlerin gizlenmesine olanak sağlar ise sizlere o konularla ilgili de çözümün sunulacağı makaleleri hazırlayacağımızı bilmeniz yeterlidir. Dilerim yazdığımız makalemiz sizler için faydalı olmuştur.

 

instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmesin, beğenilerim gözükmesin, beğendiğim resim gözükmesin, instagram beğendiğim resimler gözükmesin, instagram beğenilen resmi gizleme, instagram beğenilerimi kimse görmesin, instagram beğeni gizleme instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmesin, beğenilerim gözükmesin, beğendiğim resim gözükmesin, instagram beğendiğim resimler gözükmesin, instagram beğenilen resmi gizleme, instagram beğenilerimi kimse görmesin, instagram beğeni gizleme instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmesin, beğenilerim gözükmesin, beğendiğim resim gözükmesin, instagram beğendiğim resimler gözükmesin, instagram beğenilen resmi gizleme, instagram beğenilerimi kimse görmesin, instagram beğeni gizleme

13 YORUMLAR

  1. Beğenilen gönderdiyi geri çekmekten başka bi çözüm yok . sayfa sayfa anlatmışsınız ama bos yapmışsınız.

  2. Kardeşim benim hesap kafayı yedi ben begenmedigim halde başka hesapların resimlerin beğeniyor bunlar arasında uygunsuz resimler oluyor cevrenle sıkıntı yaşıyorum nasıl yardımcı olursunuz bide bu begenmelerin durduramıyor um her hesaba girdiğimde otomatik başka resimler beğenmiş oluyor hiçbir hile yapmadığım halde yardımcı olursan sevinirim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz