instagram işletme profiline geçemiyorum diyorsanız artık bunu dert etmenize gerek bulunmamaktadır. Hesabınızı şirket hesabına çevirip tekrar kişisel hesaba dönme işlem adımlarının nasıl sağlanacağını ayarlar için neler yapılması gerektiğini konu alacağız.

Hızla ağını genişleten ve ciddi kullanıcı sayısına ulaşan instagram uygulamasında anlık değişen fenomenler ve kişiler bulunmaktadır. Takipçi sayısı çok olan sayfalar da ünlü firmalar reklam vermektedir. Durum böyle olunca instagram hemen olaya el atarak profil içeriklerini kişisel hesaptan işletme profiline geçirme imkanını kullanıcılarına duyurdu. Ancak çoğu instagram kullanıcısı işletme profiline geçiş işlemlerinin nasıl sağlanacağına dair bilgiye sahip olamamasından ötürü konu ile ilgili araştırmalarımızın sizler için sağlamış bulunmaktayız. Yapacağımız işlem adımları sonrasında hesabınızı tekrar kişisel hesaba çevirmesine de değineceğiz. Yani siz takı, tesbih, kolye vb. gibi ürünler satıyorsanız bu profile geçiş işlemleri sonrasında whatsapp numaranızı da belirterek kitleyi daha hızlı şekilde spariş almalarını sağlayabilirsiniz. Şimdi adımları nereden yapacağınızı anlatalım.

instagram işletme profiline geçemiyorum

instagram işletme profiline geçemiyorum, işletme profiline geçemiyorum, kişisel hesaba dönme, instagram şirket hesabı yapma, instagram işletme profili, instagram kişisel hesaba dönemiyorum, instagram kişisel hesap nasıl yapabilirim diye aklınızdaki soruları ve ayarlar için işlem adımlarını sizlere sunacağız.

İnstagram işletme profili

Günlük yaşantınız da yaptığınız işinize devam ederken sosyal medya üzerinden bazı ürünleri neden satmayayım ki diye düşünüyorsanız. Ve ciddi bir kitleye de sahipseniz bu durumda profilinizi işletme profiline geçirmeniz yapacağınız en önemli adımlardan bir tanesidir.

İşin garip tarafı da şudur. İnstagram kullanıcıları bir işletme sahibi olmamalarına rağmen hesaplarında ki ayarlar kısmında bulunan ”İşletme profili” ile ilgili adımların ne işe yaradığını bilmemektedir. İşte biz tam da bu alanda devreye girmekteyiz. Size artık bundan sonraki süreç içerisinde işletme sahibi olduğunuzu hissettireceğiz.

İnstagram işletme profiline geçemiyorum

Hesabınızın işletme profiline geçişin yapılabilmesi için öncelikle hesabınıza giriş işlemi sağlıyoruz. Daha sonrasında ise ayarların nasıl olacağını aşağıda anlatacağız.

  • İlk olarak instagram hesabınıza giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Beraberinde hesabınızın Profil ekranına geliyoruz.
  • Sonrasında ”Ayarlar” alanına giriş yapıyoruz.
  • Beraberinde gelen ekranda yer almakta olan ”İşletme Profili” yazısına tıklıyoruz.
  • Sonrasında sürekli ”İleri, İleri” diyerek işletme profilinizi oluşturuyoruz.
İnstagram kişisel hesaba dönemiyorum

Hesabınızı işletme profiline çevirdikten sonra artık işlerinizden ötürü hesabı kişisel hesaba göndermek isterseniz,

  • Tekrar instagram hesabına geliyorsunuz.
  • Beraberinde Ayarlar alanına giriş sağlıyoruz.
  • Sonrasında İşletme Profili yazan yerde ”Tekrar kişisel hesaba dön” yazısını göreceksiniz.

Buraya tıkladıktan sonra hesap tekrardan kişisel hesaba dönmüş olacaktır. İyi gezintiler dileriz.

instagram işletme profiline geçemiyorum, işletme profiline geçemiyorum, kişisel hesaba dönme, instagram şirket hesabı yapma, instagram işletme profili, instagram kişisel hesaba dönemiyorum, instagram kişisel hesap instagram işletme profiline geçemiyorum, işletme profiline geçemiyorum, kişisel hesaba dönme, instagram şirket hesabı yapma, instagram işletme profili, instagram kişisel hesaba dönemiyorum, instagram kişisel hesap instagram işletme profiline geçemiyorum, işletme profiline geçemiyorum, kişisel hesaba dönme, instagram şirket hesabı yapma, instagram işletme profili, instagram kişisel hesaba dönemiyorum, instagram kişisel hesap instagram işletme profiline geçemiyorum, işletme profiline geçemiyorum, kişisel hesaba dönme, instagram şirket hesabı yapma, instagram işletme profili, instagram kişisel hesaba dönemiyorum, instagram kişisel hesap

Önceki İçerikinstagram hesabından cıkış yaptırıldın sorunu
Sonraki İçerikinstagram beğendiğim fotoğraflar gözükmesin
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

4 YORUMLAR

  1. Bir kaç kez hesabım tehlikedeydi kişisel hedaba dönüş yaptım. Şu an profesyonel hesaba geçiş yapmak istiyorum geçemiyorum. Sınıra ulaştınız diyor ve geçirmiyor işletme hesabına ne yapmalıyım? Bu geçici bir durum mu yoksa kalıcı mı?

  2. Arkadaşlar bende profesyonel yada işletme hesabına geçemiyordum … sorun var düzeltmeye çalışıyoruz diyordu … falan filan arkadaşın telefonundan hesabıma girip orada denedim oldu şu an Prof olarak hesap geçiş yaptı ç..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz