instagram beğendiğim videolar gözükmesin bunun için bir formül var mı diye düşünenler için nelerin yapılacağını konu alacağız. Beğenilen gönderilerin gizlenmesi için yazımıza göz attıktan sonra sorunuza bir çözüm bulabilirsiniz.

İnstagram hesabı üzerinde yaşanan sorunları ve yaşanan sıkıntıları kapsamlı olacak şekilde ele almaktayız. Bu bağlamda merak ettiğiniz konulardan biri olan beğenilen gönderilerin görünmeme gibi bir durum söz konusu mu sorusunu yazımızda konu alacağız. İncelemesini sağladığınız bu yazımız sonrasında aklınıza takılan bu soruların cevabını bulmanız o kadar zor olmayacaktır. İnstagram uygulamasında beğendiğiniz bir videonun başkaları tarafından görünmemesi için nelerin yapılması gerektiğini, işlemlerin nereden sağlanacağını, ayar sonrasında hangi sonuçların olacağını detaylı bir şekilde ele alacağımız için aklınıza takılan tüm sorunların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

instagram beğendiğim videolar gözükmesin

instagram beğendiğim videolar gözükmesin, beğenilen gönderiyi gizleme, beğenilen gönderi gözükmesin, instagram beğenilen videoyu gizleme, video gözükmesin, instagram beğenilen video görünmesin istiyorsanız ve instagram uygulamasında gönül rahatlığı ile gezinti yapmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmek isterim.

İnstagram beğenilen videoyu gizleme

Hesabınızda gezinti sağladığınız da beğendiğiniz bir gönderinin başkaları tarafından gözükmesinden dolayı rahatsızlık duyuyorsanız. Ya da daha öncesinde beğendiğiniz kötü içerikler ya da değişik gönderilerin geri çekilmesini istiyorsanız yapacağınız işlemleri sizlere anlatacağız.

  • İnstagram hesabınızda beğenilen videonun başkası tarafından gözükmemesi için öncelikle hesabınıza giriş sağlıyoruz.
  • Daha sonrasında Profil ekranına gelip sayfanızın sağ üst tarafında yer almakta olan ”Ayarlar” bölümüne giriş yapıyorsunuz.
  • Yaptığımız bu işlem sonrasında karşımıza gelecek olan seçenekler kısmından ”Beğenilen gönderiler” yazısını göreceksiniz. Buranın içerisine giriyoruz.
  • İçerisine giriş sağladığınız da ne kadar gönderi beğendi iseniz bunların tamamını göreceğiniz bir alan açılacaktır.
  • Yani instagram’da kaldığınız bu zaman diliminde ne kadar gönderi beğenilmişse hemen hemen hepsi bu alanda yer almaktadır.
  • Burada istemediğiniz videoların üzerine gelip beğeniyi kaldırmanız halinde artık kimse sizin o beğeninizi göremeyecektir.

Evet arkadaşlar bir video ya da gönderi için yapılan bir beğeninin doğrudan gizleme adımı olmamasından ötürü yapılacak işlem bu yönde ilerleme doğrultusunda yapılan beğeninin geri çekilmesidir. Böylelikle sizlerin yaptığı beğeniyi kimse göremeyecektir. Tabi gelecek olan bir güncelleme ile birlikte doğrudan beğenileri gizleyebilecek bir alan olursa o yazımızı da sizinle paylaşacağız. Takipte ve sağlıcakla kalın. İyi gezintiler dilerim.

instagram beğendiğim videolar gözükmesin, beğenilen gönderiyi gizleme, beğenilen gönderi gözükmesin, instagram beğenilen videoyu gizleme, video gözükmesin, instagram beğenilen video görünmesin instagram beğendiğim videolar gözükmesin, beğenilen gönderiyi gizleme, beğenilen gönderi gözükmesin, instagram beğenilen videoyu gizleme, video gözükmesin, instagram beğenilen video görünmesin instagram beğendiğim videolar gözükmesin, beğenilen gönderiyi gizleme, beğenilen gönderi gözükmesin, instagram beğenilen videoyu gizleme, video gözükmesin, instagram beğenilen video görünmesin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz