Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram bağlantıyı kopyalama nerede diyenler için gerekenleri anlatacağız.

İnstagram sürekli yenilikleri getirerek kullanıcılarını bu hususta mest etmesini becermektedir. Yeni getirilen özelliklerden birisi de instagram bağlantıyı kopyalama nerede diyenlere özel araştırmaları bitirmiş bulunuyoruz.

  • Vereceğimiz birkaç işlem adımı sonucunda artık sizlerde gönderi paylaşımlarını çok rahat bir şekilde kopyalama yapabileceksiniz.

instagram bağlantıyı kopyalama nerede

instagram bağlantıyı kopyalama
  1. instagram bağlantıyı kopyalama

Hesabımızda artık reels videolarını ya da normal paylaşımlarını bildiğiniz üzere paylaş diyerek mail ya da whatsapp üzerinden veya da direk olarak ilgili paylaşımın altında yer alan ok işaretine tıklayarak hikayenize ekleme aşamalarını sağlayabiliyorsunuz. Durum böyle iken tüm bunların haricinde bağlantıyı kopyalayarak farklı bir mecrada paylaşım sağlamak isteyebilirsiniz. Bu da sizin en tabi hakkınızdır. Dolayısıyla ilgili gönderinin bağlantınsın nasıl kopyalanacağı hakkında bir fikre sahip değilseniz doğru yerde olduğunuzu bildirmek isteriz.

İnstagram hesabınıza girişinizi gerçekleştirmenizle birlikte beğendiğiniz gönderinin üzerine gelerek onun alt tarafında yer almakta olan yan tarafa bakan ok işaretine dokununuz. İlgili işlemi yaptıktan sonra açılan sayfa da ‘’Bağlantıyı kopyalama’’ şeklinde bir ibare göreceksiniz. Siz buna tıkladığınızda artık bağlantı kopyalama işlemlerinizi sağlamış olacaksınız.

Bağlantı kopyalama işleminden sonra telefon bu kopyalamayı hafızaya kaydetmiş durumdadır. Dolayısıyla siz bu işlem sonucunda kopyalama yaptığınız gönderinin nereye eklenmesini istiyorsanız oraya gelerek üzerine uzunca basılı tutup yapıştır demeniz yeterli olacaktır. Verdiğimiz bilgiler dışında sorun yaşamamanız gereklidir.

  • instagram bağlantıyı kopyalama yok

Siz bizim söylediğimiz ekrana geliyor olmanıza rağmen burada bağlantı kopyalama seçeneğini göremediyseniz eğer bu durumda farklı bir problem yaşıyorsunuzdur. Ve buna neden olan olayların başında da uygulamanızın güncel olmaması gelmektedir. Uygulama güncel olmadığından ötürü sorun yaşıyorsunuz.

Güncelleme ayarları için telefonunuzdan uygulamayı kaldırıp Apple store ya da Play store uygulamasını tekrar indirmeniz ile birlikte sorun giderilmiş olacaktır. Tabi bu sorunun giderilmesine imkan sunmadıysa eğer bir diğer çözüm yolu ise instagram sorun bildir üzerinden sorun bildirmektedir. İnstagram yöneticilerine durumu izah etmeniz sizin avantajınıza olacaktır. İyi gezintiler dileriz.

bağlantıyı kopyalama instagram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz