instagram facebook bağlantısını kesemiyorum diyorsanız ve hala daha facebook hesabıyla bağlan yazısına tıklayarak bağlanıyorsanız yazımızı incelemelisiniz. İnstagram hesabından facebook hesabını nasıl silip kaldıracağınızı ve buna bağlı olarak facebook ile bağlantıyı nasıl kopartacağınızı konu alacağız.

İnstagram hesabına bağlantıyı iki şekilde kurabilirsiniz biri yeniden bir üyelik oluşturarak diğeri ise Facebook hesabıyla bağlan diyerek, çoğu kullanıcı instagram hesabına facebook hesabı ile bağlantı kurmaktadır. Ancak bu şekilde instagram hesabına dair bir şifreniz olmamasından dolayı facebook hesabınızı kapatmanız halinde instagram hesabına erişim sağlanmayacaktır. Hal böyle olunca çoğu kullanıcı facebook bağlantısı kesip instagram’a nasıl giriş sağlayacağını merak etmektedir. İşte tam da bu konuda sizler için gerekli işlem adımlarını anlatacağız. Yani siz Facebook hesabınızla ilişkiyi kesseniz de kesmeseniz de yapılacak olan adımlar sonrasında instagramınıza kendi şifreniz ile giriş işlemi gerçekleştirebilir ve facebook ile bağınızı koparabilirsiniz. Şimdi ayarları tek tek sizlere anlatıma geçelim.

instagram facebook bağlantısını kesemiyorum

instagram facebook bağlantısını kesemiyorum, instagramdan facebook silme, instagram facebook kaldırma, instagram facebook senkronize kaldırma, instagram bağlantıyı kaldırma, instagram facebook bağlantısını kesme işlem adımlarını tek tek sağlayarak bağlantıyı kes dedikten sonra hesabınıza da erişimin kesilmemesi için tüm işlem ayarlarını sunacağız böylelikle sorunsuz bir şekilde işlemleri sağlamış olacaksınız.

İnstagram facebook senkronize kaldırma

Facebook hesabıyla instagram’a bağlanıyorsanız eğer bağlantıyı kaldırmadan önce ilk olarak hesabınızın ”Profil Düzenle” ikonuna girerek telefon numaranızı oraya kaydetmesini sağlayalım.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra İnstagram şifre yenileme alanına giriş gerçekleştirip hesabınızın şifresinin yenilenmesine ilişkin işlemleri sağlayalım. Yaptığınız işlem adımı sonrasında instagram telefonunuza bir kod gönderecektir. Oraya tıkladığınız andan itibaren yeni şifre girmenizi isteyecek şifreyi belirleyip giriş işlemi sağlayabilirsiniz.

İnstagram facebook bağlantısını kesme

Yaptığınız işlem ayarları sonrasında tekrardan instagram ”Profil” ekranınıza geleceksiniz. Beraberinde ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştirip ”Bağlantılı hesaplar” alanına giriş işlemi sağlıyoruz.

Bağlantılı hesaplar bölümüne giriş sağladığınızda ”Facebook” yazısını göreceksiniz. Buraya tıklayıp kaldır dedikten sonra Facebook ile bağlantınız kesilip yeni şifreniz ile işlemlerinize devam edebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

instagram facebook bağlantısını kesemiyorum, instagramdan facebook silme, instagram facebook kaldırma, instagram facebook senkronize kaldırma, instagram bağlantıyı kaldırma, instagram facebook bağlantısını kesme instagram facebook bağlantısını kesemiyorum, instagramdan facebook silme, instagram facebook kaldırma, instagram facebook senkronize kaldırma, instagram bağlantıyı kaldırma, instagram facebook bağlantısını kesme

9 YORUMLAR

  1. Merhabalar. Facebook sayfam kapatıldı ve İnstagram üzerindeki tanıtımları silemiyorum yada durduramıyorum. İnstagramı farklı bir facebook sayfasınada bağlayamıyorum. Lütfen bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. Geçimimi instagram üzerinden satış yaparak sağlıyorum. Facebook hesabım kapandıgı için yeni bir tanıtım da veremiyorum. Mağdur durumdayım Çocuklarım var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz