Google chrome videolar siyah ekranda geliyor ve bundan ötürü videolar açılmıyor sorunu için uzantı üzerinden yapacağınız adımları ele alacağız. Google chrome üzerinden facebook, twitter, youtube alanında izlediğiniz videolar gözükmüyor yada siyah ekranda kalıyorsa aşağıdaki adımlar sonrasında sorun giderilecektir.

Tarayıcı olarak en çok tercih etmiş olduğumuz Google chrome tarayıcısı herkes tarafından oldukça beğenilmektedir. Tüm kullanıcıların en çok tercih etmiş oldukları bu tarayıcının bu kadar ilgi görmesi kullanımdaki kolaylığıdır. Son zamanlarda karşılaşılan problemlerden biri olan videoların siyah ekranda açılması ile ilgili bir çok kullanıcı oldukça mağduriyet yaşamaktadır. Google chrome uzantısı üzerinden facebook’ta gezinti yaparak, youtube üzerinden açtığımız videonun ya da twitter hesabındaki videoların açılmadığını, siyah ekranda kaldığını bundan dolayı gezinti sağlayamadıklarını dile getirdiklerinden ötürü konuyu kapsamlıca ele almış bulunmaktayız. Ayarlarınızı aşağıdaki şekilde sağlamanız halinde probleminize kesin çözüm bulabilirsiniz.

Google chrome videolar siyah ekranda geliyor

Google chrome videolar siyah ekranda geliyor, chrome video açılmıyor, chrome video izlenmiyor, chrome video gelmiyor, video siyah ekran gözüküyor, youtube video gözükmüyor, google chrome video açılmıyor ya da siyah ekranda kalıyorsa artık üzülmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Yapılan işlem ayarları ile beraber google chrome üzerinden istenilen videoları sorunsuz bir şekilde tüm sosyal medya hesaplarını ve youtube üzerinden izleme adımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Chrome video siyah geliyor

Google chrome uzantısı üzerinden facebook, twitter ya da youtube üzerinden izlemiş olduğunuz ya da doğrudan arama sağladığınız da girdiğiniz bir dizi sitesi üzerindeki videoların karanlık bir şekilde açıldığını siyah ekrandan başka bir ekran olmadığını gözlemlediyseniz aşağıdaki adımları yapmanız yeterli olacaktır.

Öncelikli olarak Google Chrome uzantısını açıyoruz. Beraberinde üst alanda bulunan arama satırı alanını komple temizliyoruz.

  • Sonrasında buraya chrome://settings/ yazdıktan sonra ”Enter’a tıklıyoruz.
  • Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra sayfada ”Gelişmiş” adı altında bir yazı göreceksiniz.
  • Yazıya tıklayıp alanı açıyoruz. Aşağısında açılan sekmeler içerisinde ”Sistem” bağlantısını bulmanız gerekiyor.
  • Sistemi bulduktan sonra hemen altında ”Kullanabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan” kutucuğunu kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyelim.
  • Beraberinde tüm sayfalardan çıkıp Google Chrome tarayıcısına tekrar girin sorun giderilmiş olacaktır.

Google chrome videolar siyah ekranda geliyor sorununa kesin çözümü sizlere sunmuş bulunmaktayız. Aklınıza takılan soruları yorum bölümüne iletmeniz yeterlidir. Ancak sunduğumuz çözüm adımları kesindir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz