Facebook video görüntü var ses gelmiyor ise bu durumda facebook bağlantısı içerisindeki ses ayarlarının kontrollerinin sağlanması gerekiyor. Facebook otomatik video seslerini kapatamıyorum ile ilgili gelen sorunların cevabını da böylelikle neticelendirmiş olacağız. İphone ve android cihazlar için ayrı ayrı konuyu anlatacağız.

Dünyada tüm popüler videoların hızla yayılmasındaki en önemli ağlardan biri Facebook uygulamasıdır. Yani biri fenomen olacaksa ya da sıradan bir videonun fazla kişi tarafından izlenmesi gerçekleştirilirse bir anda televizyonlarımız da da yayınlandığını görebiliyorsunuz. Buna ek olarak messenger uygulamasına da önemli yenilikler getirdiğinden ötürü mesajlaşma özelliği olarak da çok sayıda kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük yaşantımızda arkadaşlarımızla otururken ya da evde uzandığımız sırada messenger uygulamasına gelen mesaj sonrasında veya facebook hesabında gezinti sağladığımız süre içerisinde bir anda açılan otomatik videoların seslerinden dolayı rahatsız oluyorsanız bunu kapatmak sizlerin elindedir. Facebook’ta gelen seslerin kapatılabilmesi için android ve iphone telefonlar için ayarların nereden yapılacağını detaylıca konu alacağız. Aynı zaman da da görüntünün olup sesin olmamasındaki nedeni de böylelikle anlamış olacağız.

Facebook video görüntü var ses gelmiyor

Facebook video görüntü var ses gelmiyor, video görüntü var ses gelmiyor, facebook yüklediğim videoda ses yok, facebook video sesini kapatamıyorum, facebook ses ayarları, video sesi kapatma android, video sesi kapatma iphone telefonlar olmak üzere ayrı ayrı işlem adımlarından bahsedeceğiz. Böylelikle facebook tarafından gelmekte olan her türlü sesleri kendiniz açıp ya da kapatmasını sağlayabilirsiniz. Hadi başlayalım.

Facebook video sesi kapatamıyorum

Facebook hesabınızdaki seslerin ve video seslerinin kapatılması yönünde yapılacak olan işlem adımlarını gerek android telefonlar gerekse de iphone telefonlar olmak üzere ikisi içinde ayrı ayrı ele alacağız. Yapılacak işlemler sonrasında bundan sonraki süre içerisinde böyle bir problem ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

Video sesi kapatma iPhone;

Facebook hesabınızda videoların iphone telefonunuzdan sesinin kapatılabilmesi için ilk olarak Facebook hesabınıza giriş sağlıyoruz.

  • Sağ alt alandaki üç çizgili alana tıklayıp ”Hesap Ayarları” alanına geliyoruz.
  • Hesap Ayarları alanına giriş işlemi sonrasında ”Sesler” göreceksiniz. Buraya giriş gerçekleştirelim.
  • Uygulamada ses
  • Haber kaynağındaki videolar sesli başlıyor yazılarının yazdıkları alanlar yeşil ise bunları sola çektikten sonra artık böyle bir durum karşınıza gelmeyecektir.

Video ses kapatma android;

Facebook hesabında uygulamalarda ve haber kaynağındaki videoların seslerinin kapatılması için,

  • Facebook hesabınıza giriş gerçekleştirip sağ üst alandaki üç çizgili alana giriş sağlıyoruz.
  • Gelecek olan ekrandan da ”Uygulama Ayarları” bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Haber kaynağındaki videolar sesli başlar
  • Uygulamadaki sesler  sola doğru çektikten sonra bundan sonraki süre içesinde seslerle ilgili problem ortadan kalkacaktır.

Facebook video görüntü var ses gelmiyor ise bununda sebebi buralar kapalı olmasından kaynaklıdır. Bunun için bu ayarların içerisine giriş gerçekleştirip seçenekleri sağa doğru itmeniz gereklidir. Böylelikle karşılaştığınız bu sorun ortadan kalkacaktır. Aklınıza takılan soruları yorum alanında belirtmeniz yeterlidir.

Facebook video görüntü var ses gelmiyor, video görüntü var ses gelmiyor, facebook yüklediğim videoda ses yok, facebook video sesini kapatamıyorum, facebook ses ayarları, video sesi kapatma android, video sesi kapatma iphone Facebook video görüntü var ses gelmiyor, video görüntü var ses gelmiyor, facebook yüklediğim videoda ses yok, facebook video sesini kapatamıyorum, facebook ses ayarları, video sesi kapatma android, video sesi kapatma iphone Facebook video görüntü var ses gelmiyor, video görüntü var ses gelmiyor, facebook yüklediğim videoda ses yok, facebook video sesini kapatamıyorum, facebook ses ayarları, video sesi kapatma android, video sesi kapatma iphone Facebook video görüntü var ses gelmiyor, video görüntü var ses gelmiyor, facebook yüklediğim videoda ses yok, facebook video sesini kapatamıyorum, facebook ses ayarları, video sesi kapatma android, video sesi kapatma iphone Facebook video görüntü var ses gelmiyor, video görüntü var ses gelmiyor, facebook yüklediğim videoda ses yok, facebook video sesini kapatamıyorum, facebook ses ayarları, video sesi kapatma android, video sesi kapatma iphone

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz