Google chrome kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor. Google chrome kullanıcıların son dönemlerde dile getirdikleri durduk yere kapanıyor sorununu haberimizde yer verdik.

Tarayıcı olarak en çok tercih etmiş olduğumuz google chrome üzerinde yaşanan kapanma sorunlarını ele alacağız. Tabi chrome haricinde de tarayıcılar bulunmaktadır. Haliyle bir platform tek değilse sürekli kendi içerisinde yeniliğe gitmek zorundadır. Chrome kullanıcıların bu tarayıcıyı tercih etmelerinden birisi de uygulamanın hızlı ve kullanışlı olmasından kaynaklıdır. Ama son dönemlerde artan kapanma sorunları chrome tarayıcısına da bulaşmış durumdadır. Temelinde yatan nedenlerden birisi de tarayıcı üzerinde gezinti sağladığımız sitelerle alakalıdır. Uygulama içerisinde gezinti yaptığımız sırada bazı sitelerden sizin bilgisayarınıza virüs bulaşma işlemi sağlanabilir. Buda uygulama içerisinde gezdiğimiz sırada sürekli dışarı atma sorununu meydana getirmektedir. Hadi gelin şimdi bu problemin nasıl giderileceğine birlikte göz atalım.

Google chrome kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor

Chrome sayfadan sürekli atıyor, google chrome sürekli dışarı atıyor, chrome beni dışarı atıyor, google chrome üzerinde gezinti yaparken beni dışarı atmakta. Google chrome tarayıcısında karşılaşılan bu hatanın artık son bulabilmesi için yapacağımız işlemler sonrasında sorunsuz bir şekilde uygulama içerisinde gezintinizi sağlayabilirsiniz.

Google chrome kendi kendine atıyor

Önemli bir bilgiye bakmak için internette araştırma yapmak için google chrome hesabınıza giriş gerçekleştirdiniz. Ve sizi bir anda dışarı attı bu durumda yapılması gereken ve izlenmesi gereken yöntemleri sizler için tek tek kaleme almış bulunuyoruz.

  • Öncelikle sağ üst tarafta yer alan (…) noktalı bölüme tıklıyoruz.
  • Bunun sonrasında ”Ayarlar” ve açılan sayfanın sol tarafında bulunan ”Ayarlar” kısmına tekrar tıklıyoruz.
  • Gelişmiş kısmına tıkladıktan sonra ”sıfırla ve temizle” diyerek temizlemesini sağlayalım.
  • Tarayıcı sıfırlandıktan sonra sorun devam ediyorsa bu durumda son yüklemiş olduğunuz bir uygulama var ise buradan gelen virüsten ötürü sorun yaşıyorsunuzdur. Yüklenen uygulamayı kaldıralım.
  • Yapılan işlemler netice vermez ise bu durumda uygulamayı denetim masasına girerek program kaldır alanından kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Şayet bu işlemde sorunu gidermiyorsa virüs programı ile tarama sağlayabilirsiniz.
  • Hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda bilgisayar bağlantısı üzerinden yedeklemeyi alıp bilgisayarınızı sıfırlama yapmalısınız.

Google chrome kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor problemine yönelik sağlanan işlemler sonrasında probleminiz giderilmiş olacaktır.

Google chrome kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor, chrome dışarı atıyor, chrome kapanıyor, chrome açılmıyor, chrome girilmiyor, google chrome kendi kendine atıyor Google chrome kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor, chrome dışarı atıyor, chrome kapanıyor, chrome açılmıyor, chrome girilmiyor, google chrome kendi kendine atıyor Google chrome kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor, chrome dışarı atıyor, chrome kapanıyor, chrome açılmıyor, chrome girilmiyor, google chrome kendi kendine atıyor Google chrome kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor, chrome dışarı atıyor, chrome kapanıyor, chrome açılmıyor, chrome girilmiyor, google chrome kendi kendine atıyor Google chrome kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor, chrome dışarı atıyor, chrome kapanıyor, chrome açılmıyor, chrome girilmiyor, google chrome kendi kendine atıyor Google chrome kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor, chrome dışarı atıyor, chrome kapanıyor, chrome açılmıyor, chrome girilmiyor, google chrome kendi kendine atıyor

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz