Facebook çok sık deniyorsun lütfen daha sonra tekrar dene. Facebook hesabında çok fazla deniyorsun uyarısının nasıl kalkacağını merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Facebook hesabında bir işlemi birden fazla deneme sağladığınızda anında ”çok sık deniyorsun lütfen daha sonra tekrar dene” uyarısı gelmektedir. Gelen uyarı ile karşılaşan kullanıcılar hesapların kilitlendiğini ya da bir daha asla giriş yapamayacağını düşünüyor. Hal böyle olunca da ister istemez streste arkadan gelmektedir. Genel anlamda şifre denemesi sağlarken oluşan bu hata karşısında neler yapılacağını kontrol ettik. İncelemeleri kapsamlıca gerçekleştirdik. Facebook çok sık deniyorsun lütfen daha sonra tekrar dene ile ilgili uyarı geldiğinde bu girilen şifrenin yanlışlığı ile alakalıdır. Tekrar denemeniz şifreyi doğrulamasını değiştirmeyecektir. Ancak bazı kullanıcılar şifrem doğru girmeme rağmen kabul etmiyor demektedir. O zaman tarayıcıdan kaynaklı da sorun olabilir. Çok sık deniyorsun lütfen daha sonra tekrar dene problemi için yakın arkadaşlarınıza sorabilirsiniz. Problem yaşayan var mı yok mu? Eğer sizden başka bu sorun ile karşılaşan yok ise yazımıza göz atmanız yeterli olacaktır.

Facebook çok sık deniyorsun lütfen daha sonra tekrar dene

Faceboook giriş yapmıyor, facebook çok sık deniyorsun diyor ve giriş yapmıyor, facebook hesabıma neden giriş yapamıyorum. Facebook hesabıma giriş gerçekleştirirken çok sık deniyorsun lütfen daha sonra tekrar dene diye bir uyarı gelmektedir. Gelen bu uyarı bağlamında işlemlerin kontrolü için aşağıdaki adımları kontrol etmeniz yeterlidir.

Facebook çok fazla deniyorsun

Facebook hesabımıza giriş işlemi sağladığımız sırada çok fazla deniyorsun uyarı alırsanız bu durumda panik yapmayın. Çünkü ya şifre yanlış hatırlanıyor ya da giriş yapmayı birden fazla deneme sağladığınızdan kaynaklıdır. Şimdi gelelim bu sorunu nasıl gidereceğimize.

  • Eğer cep telefonunuzdan uyarı alıyorsanız telefondan uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin ve telefonu kapatıp açın.
  • Arkadaşlarınız da, eşiniz de dostunuz da böyle bir problem olup olmadığını sorabilirsiniz.
  • Bunu sorduktan sonra bilgisayarı kapatıp açın ve giriş yaptığınız tarayıcı geçmişini silin.
  • Tabi bu işlemlerin haricinde tarayıcı veri geçmişi silindikten sonra problem giderilmiş olacaktır.
  • Bilgisayarınızdaki DNS bilgilerini değiştirelim. Buna rağmen hala daha sorun devam ediyorsa.
  • Facebook sorun bildirme alanına tıklayıp facebook’a yaşanan durumu bildirmeniz gerekiyor. Yapılan bu işlemler neticesinde facebook tarafından incelemeler sağlanacaktır.

Google chrome tarayıcı temizleme işlemleri için aşağıdaki görselleri izlemeniz yeterli olacaktır. Yapılan işlem ayarları sonrasında sorun kesin çözüme kavuşmuş olacaktır.

Facebook çok sık deniyorsun lütfen daha sonra tekrar dene, facebook çok sık deniyorsun, facebook çok fazla deniyorsun, facebook fazla deniyorsun, çok çık deniyorsun, facebook lütfen daha sonra dene Facebook çok sık deniyorsun lütfen daha sonra tekrar dene, facebook çok sık deniyorsun, facebook çok fazla deniyorsun, facebook fazla deniyorsun, çok çık deniyorsun, facebook lütfen daha sonra dene Facebook çok sık deniyorsun lütfen daha sonra tekrar dene, facebook çok sık deniyorsun, facebook çok fazla deniyorsun, facebook fazla deniyorsun, çok çık deniyorsun, facebook lütfen daha sonra dene

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz