Google chrome internet gelmiyor internet gözükmüyor. Google chrome tarayıcısı üzerinden interneti açtığınızda bağlantı yok diye hata alırsanız haberimiz işinizi görecektir.

İnternet hayatımız da olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Telefon ve bilgisayarlarımızda da faal olacak şekilde kullanılmakta olan çeşitli internet tarayıcıları bulunmaktadır. Tarayıcılar içerisinde en çok tercih edilenler arasında da şüphesiz Google Chrome tarayıcısı gelmektedir. Hızlılığı, kullanım rahatlığı ve tarayıcı kimliği ile kullanıcıları her anlamda memnun eden bu uygulama da bazen bazı hatalarda alınmaktadır. Hemen hemen tüm akıllı telefon ve bilgisayar kullanıcılarının ilk seçenekleri arasında yer alan bu tarayıcıda internetin açılmama sorunları sizlerden tarafımıza iletildi. Biz de var olan internetin tarayıcıda neden gözükmediğini, bağlantı yok uyarısının hangi nedenle karşınıza çıktığını detaylıca kontrol ettik. Yaptığımız kontroller neticesinde ilgili işlem ayarlarını beraber sağladıktan sonra bundan sonraki dönem içerisinde sorunsuz bir şekilde tekrardan gezintinizi yapabilirsiniz.

Google chrome internet gelmiyor internet gözükmüyor

Google chrome internet bağlantı gelmiyor, google chrome internetim yok diyor, google chrome internet neden yok, google chrome internet neden gelmiyor? Google chrome tarayıcısı kullanıcıları internete girmek istediklerinde internet bağlantısı yok uyarısı ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Yaşanan bu aksaklıktan ötürü bir çok kullanıcı internete erişim sağlayamıyor. Kullanıcıların artık böyle bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmaması için çözümleri sizlere anlatacağız.

Chrome internet gözükmüyor

Tarayıcı olarak telefonda ve bilgisayar da google chrome tarayıcısından vazgeçmiyor iseniz bu durumda çok şanslısınız. Çünkü chrome gerçekten de çok hızlı bir tarayıcı. Ama son dönemlerde internetin var olmasına rağmen internet gelmiyor, ya da tarayıcı açıldığında internet bağlantısı yok hatası ile karşı karşıya kalınmaktadır. İlk önce telefondan bağlantı kuruyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin. Ya da play store veya Appla store üzerinden güncellemesini sağlamanız gereklidir.

Bilgisayar üzerinde eğer sorun yaşıyorsanız boş bir sayfa açalım. Sağ üst alanda (…) bölüme tıklıyoruz. Ardından gelen ekranda ”Ayarlar” girelim. Beraberinde tekrar sol menüdeki ”Ayarlar” kısmına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Gelen ekranda ”Gelişmiş seçenekler” arından da ”sıfırla ve temizle” diyerek sıfırla işlemleri gerçekleştiriyoruz. Eğer bu yapılan işlemlerle birlikte sorun giderilmediyse bilgisayarınızdan ”Denetim masasına” giriş yapıyoruz. Program kaldır alanına giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra ya uygulamayı kaldırın yada sorun gider diyerek sorunu buldurmaya çalışabilirsiniz.

Google chrome internet gelmiyor internet gözükmüyor, chrome internet gelmiyor, chrome internet gözükmüyor, chorme internet açılmıyor, chrome internet bağlantısı yok, google chrome internet yok Google chrome internet gelmiyor internet gözükmüyor, chrome internet gelmiyor, chrome internet gözükmüyor, chorme internet açılmıyor, chrome internet bağlantısı yok, google chrome internet yok Google chrome internet gelmiyor internet gözükmüyor, chrome internet gelmiyor, chrome internet gözükmüyor, chorme internet açılmıyor, chrome internet bağlantısı yok, google chrome internet yok Google chrome internet gelmiyor internet gözükmüyor, chrome internet gelmiyor, chrome internet gözükmüyor, chorme internet açılmıyor, chrome internet bağlantısı yok, google chrome internet yok Google chrome internet gelmiyor internet gözükmüyor, chrome internet gelmiyor, chrome internet gözükmüyor, chorme internet açılmıyor, chrome internet bağlantısı yok, google chrome internet yokGoogle chrome internet gelmiyor internet gözükmüyor, chrome internet gelmiyor, chrome internet gözükmüyor, chorme internet açılmıyor, chrome internet bağlantısı yok, google chrome internet yok

Tüm bu yapılan işlemler Google chrome internet gelmiyor internet gözükmüyor sorununa fayda etmez ise farklı bir google chrome sürümünü telefona ya da bilgisayarınıza yüklemeyi deneyin. Sorun giderilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz