Facebook paylaşım bölümü gözükmüyor açılmıyor. Facebook mesaj, video ve resim paylaşım alanı gelmiyor sorununa çözüm için haberimiz yeterli olacaktır.

Facebook hesabını artık günümüzde yaşlısından gencine varana kadar herkes kullanmaktadır. Bu denli önem arz eden hesapta yaşanan en ufak sıkıntıda doğal olacak şekilde kullanıcılarını üzmektedir. Facebook üzerinde ”Bir gönderi yaz” kısmının gelmemesinden ötürü paylaşım sağlayamama sorunları oluşmaktadır. Yani gönderilerin paylaşım sağlandığı bu ekranın uygulama da gözükmemesinin sizlere vereceği sıkıntıyı anlıyoruz. Biz de bu sıkıntının tekrarının yaşanmaması ya da tekrarı yaşansa dahil nelere dikkat edilmesi gerektiğini dile getireceğiz. Öncelikle bu ve benzeri tarz gözükmeme durumlarında bazen Facebook veri tabanlı sorundan kaynaklanmadığı olabilmektedir. Sorun giriş yaptığınız tarayıcı ile ilgili de olabileceği için haberimizde tüm yöntemlere yer vereceğiz.

Facebook paylaşım bölümü gözükmüyor açılmıyor

Bir gönderi yaz gözükmüyor, facebook bir gönderi yaz alanı yok, facebook paylaşım ekranı gelmiyor, facebook gönderi yaz alanı yok, facebook paylaşım yeri nerede?, facebook bir gönderi yaz alanına ulaşamıyorum. Facebook hesabında paylaşım yapmak için ”Bir gönderi yaz” kısmına girmek istediğimizde buranın gözükmemesi halinde yapılaması gerekenler haberimizde yer almaktadır.

Facebook bir gönderi yaz açılmıyor

Facebook hesabında bir gönderi yaz alanı açılmıyor ise bu durumda telefondan giriyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Bunun dışında ise internet bağlantısı mobil ise wifi üzerinden wifi ise mobilden bir bağlantı kurup öyle deneyelim. Şayet bu sorun girdiğiniz bir tarayıcı ile ilgili ise bu durumda da yapılması gerekenleri konu alacağız.

  1. Google chrome için ilk olarak sağ üst alanda bulunan ”…” bölüme tıklayıp buradan ”Ayarlar” diyoruz.
  2. Yine karşımıza gelen ekranın solunda bulunan ”Ayarlar” kısmına geliyoruz.
  3. Burada gelişmiş seçeneği olacaktır.
  4. Burayı açarak alt tarafta yer alan ”Sıfırla ve temizle” alanına tıklıyoruz.
  5. Ayarları sıfırla seçeneği üzerinden sıfırlama yapıp tekrar bir deneme sağlayalım.
  6. Eğer olmaz ise farklı bir tarayıcı üzerinden facebook hesabına girmeyi deneyelim.
  7. Aynı tarayıcı üzerinden farklı bir facebook hesabıyla erişim gerçekleştirelim.
  8. Haricinde tüm sayfaları kapatıp yeniden deneme sağlayalım.
  9. Tüm bunlara istinaden hala daha olmaz ise bu durumda yapmanız gereken bir virüs programı ile bilgisayarınızdaki verileri temizleme olsun.

Yapacağınız işlem ayarları sonrasında Facebook paylaşım bölümü gözükmüyor açılmıyor sorunu ortadan kalkmış olacaktır. Hala daha sorun devam ediyorsa karşılaştığınız hataları bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Facebook paylaşım bölümü gözükmüyor açılmıyor, facebook gönderi yaz gözükmüyor, facebook bir gönderi yaz açılmıyor, facebook paylaşım kısmı yok, facebook paylaşım kısmı açılmıyor, facebook paylaşım yapamıyorum Facebook paylaşım bölümü gözükmüyor açılmıyor, facebook gönderi yaz gözükmüyor, facebook bir gönderi yaz açılmıyor, facebook paylaşım kısmı yok, facebook paylaşım kısmı açılmıyor, facebook paylaşım yapamıyorum Facebook paylaşım bölümü gözükmüyor açılmıyor, facebook gönderi yaz gözükmüyor, facebook bir gönderi yaz açılmıyor, facebook paylaşım kısmı yok, facebook paylaşım kısmı açılmıyor, facebook paylaşım yapamıyorum Facebook paylaşım bölümü gözükmüyor açılmıyor, facebook gönderi yaz gözükmüyor, facebook bir gönderi yaz açılmıyor, facebook paylaşım kısmı yok, facebook paylaşım kısmı açılmıyor, facebook paylaşım yapamıyorum Facebook paylaşım bölümü gözükmüyor açılmıyor, facebook gönderi yaz gözükmüyor, facebook bir gönderi yaz açılmıyor, facebook paylaşım kısmı yok, facebook paylaşım kısmı açılmıyor, facebook paylaşım yapamıyorumFacebook paylaşım bölümü gözükmüyor açılmıyor, facebook gönderi yaz gözükmüyor, facebook bir gönderi yaz açılmıyor, facebook paylaşım kısmı yok, facebook paylaşım kısmı açılmıyor, facebook paylaşım yapamıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz