Gmail hesabımı unuttum telefon açılmıyor ve google hesabı istiyor ise bunun nedeni ve çözümü konusunda bilgi paylaşımı sağlayacağız.

Telefonlarımızı aldıktan sonra kullanımlarında oluşan hatalardan dolayı artık hemen telefoncuya götürmüyoruz. Aslında bu çok güzel bir şey çünkü cihaza hakimiyetinizi göstermektedir. Ve yine sizin ne kadar araştırmacı bir kişilik olduğunuzu ortaya çıkarmaktadır. Biraz da işlemin ne kadar basitleştirildiğini ön plana getirmek doğru olacaktır. Çünkü artık cihazın rehber yedeklemesi, kendinin yedekleme işlemleri ve buna bağlı sıfırlama işlemleri oldukça basitleşmiş durumdadır. Atılan format işlemleri sonrasında cihaz ilk aldığımız hale geri getirilmektedir. Lakin cihazın formatı sonrasında gmail hesabı istemektedir. Çoğu kullanıcı google hesabı istiyor ne yapmalıyım diye soruların cevabını öğrenmek istemektedir. Bazı kullanıcılar ise doğru mail adresi ve şifresini girmesi haline hala daha problemlerinin devam ettiğini ve telefonlarını açamadıklarını belirtmektedirler. İşte biz de tam bu alanda devreye girmekteyiz. Birlikte gerçekleştireceğimiz işlemler sonrasında probleminiz ortadan kalkacaktır.

Gmail hesabımı unuttum telefon açılmıyor

Telefonuma format attım açamıyorum, telefonumu sıfırladım fakat açılmıyor, telefonumu sıfırladım lakin google hesabı istiyor, telefonumu format attım gmail hesabını unuttuğum için giriş gerçekleştiremiyorum ne yapmalıyım? Sorusunun sıkça geldiği bu dönem içerisinde nelerin yapılması gerektiğini konu aldık. İncelemeleriniz sonrasında sorun giderilmiş ve bilgilenmiş olacaksınız.

Telefonumun google hesabını unuttum

Cihazımızın çalışmayan bir özelliği olduğu esnada ya da virüs bulaşması sonrasında anında sıfırlamasını gerçekleştiriyoruz. Fakat yapılan sıfırlama işlemleri sonrasında eğer gmail hesabınızın bilgilerini unuttuysanız bu durumda telefonun açılmamasıyla karşı karşıya kalıyorsunuz.

Gmail hesabımı unuttum telefon açılmıyor, telefonumu açamıyorum, telefon google hesabı istiyor, google hesabı istiyor, telefonum google hesabını soruyor, telefonumun google hesabını unuttum

Teknolojinin gelişiyle birlikte telefonların güvenlikleri de üst seviyelere çıkarılmıştır. OEM Kilidini aktif ettikten sonra eğer şifre yapılandırması sağlayarak bir gmail hesabı belirlediyseniz sıfırlama sonrasında bu ikisinden birini mutlaka soracaktır. Şimdi siz bunun neden olduğunu merak ediyorsunuz. Tabi bunu da hemen açıklayalım. İlk olarak bunun böyle olmasındaki sebep sizin iyiliğiniz içindir. Çünkü cihazın çalınması durumunda çalan kişi kilit varsa direk cihazı sıfırlayıp kullanmaya başlayabilir. Ama bu durumda o telefon onun elinde boş bir cihaz olarak kalacaktır.

Google hesabının hatırlanması için başka bir telefondan ya da bilgisayardan gmail oturum aç diyerek şifremi unuttum adımlarını takip ederek işlem sağlayabilirsiniz. Onun haricinde eğer hiç bir şekilde mail adresinize erişim yapamıyorsanız bu durumda cihaz servise gider. Garantisi varsa sıkıntı yapmanıza gerek bulunmuyor. Yoksa da sıkıntı yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Tanıdığınız bir telefoncuya vermeniz yeterli olacaktır.

Gmail hesabımı unuttum telefon açılmıyor için hazırlanan yazımız umarım faydalı olmuştur.

Önceki İçerikTelefonum calındı imei numarasını bilmiyorum
Sonraki İçerikTelefonuma format attım açamıyorum mail istiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz