Facebook zaman tünelim yavaş yükleniyor ve yapılan paylaşımlarınız geç geliyorsa bu durumda izleyeceğiniz yöntemi sizlerle paylaşacağız. Fotoğraflarımız ve videolarımızın yüklemesini sağladığımız facebook hesabındaki zaman tünelinin açılmamasıyla alakalı olarak yazımız işinizi görecektir.

Bilindiği üzere Facebook hesabındaki zaman tüneli fotoğraflarımızın, videolarımızın ve yapmış olduğumuz yazılı paylaşımların yer aldığı bir alandır. Öncesinde paylaşmış olduğumuz müziği ya da buna bağlı olacak şekilde yapılan paylaşıma gelen yorumu okuyabilmek için giriş sağladığımız bu alanda son zamanlar yaşanan sıkıntılardan biri de yavaş yükleniyor problemidir. Yani buradaki yaşanan yavaşlıktan ötürü sizler giriş gerçekleştirmesi istediğiniz bir yoruma, bir resme ya da bir videoya ulaşım sağlayamıyorsanız bu canınızı hayli sıkabilir. Haliyle böyle bir can sıkılmasına sebebiyet verdiren durum için problemin çözüm adımları hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Yapacağınız müdahaleler ve işlemler sonrasında bundan sonraki süreç içerisinde böyle bir problem ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

Facebook zaman tünelim yavaş yükleniyor

Facebook zaman tünelim yavaş yükleniyor, zaman tüneli geç geliyor, paylaşımlar geç yükleniyor, facebook zaman tüneli geç açılıyor, facebook paylaşımlar geç geliyor, facebook gönderiler yavaş yükleniyor ise bu durumda önceliğiniz internet ağınızı kontrol etmek olsun. Yani eğer sizin internetiniz zayıf geliyorsa bu durumda sorun yaşamanız gayet normal bir durum olacaktır. Haliyle böyle bir durumda ilk kontrol edilmesi gereken işlem internet ağıdır.

Facebook paylaşımlar geç geliyor

Facebook hesabında yapılan paylaşımlarınız eğer geç açılıyor ya da geç geliyorsa bu durumda yukarı da da belirttiğimiz gibi internet ağının kontrolünü sağlayıp hatta başka bir wi-fi ağı varsa ona bağlanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bağlantıyı kontrol ettiniz ve herhangi bir sorun olmadığının kanaatine vardınız. Öyleyse cep telefonunuzdan giriş sağlıyorsanız arka planda çalışan uygulamaları kapatıp facebook hesabınızı da cihazdan kaldırıp yeniden yükleyelim.

Yapılan işlem adımı sonrasında hala daha geç gelme durumu devam ediyorsa devam ediyoruz.

Facebook gönderiler yavaş yükleniyor

Bahsedilen ayarları gerçekleştirdikten sonra hala daha zaman tünelinde paylaşılan gönderilerin yavaş yüklenmesi için yapılacak adımları sağladıktan sonra sorun devam ediyorsa  Facebook hesabına giriş sağlıyoruz.

Hesaba giriş sağladıktan sonra sağ tarafta yer alan ”?” işaretine tıklıyoruz. Buraya tıkladıktan sonra ”Bir sorun bildirin” alanına tıklayıp gelen ekranda yaşanan sıkıntıyı seçelim. Böylelikle karşılaşılan bu problemi facebook inceleyip giderdikten sonra dönüş sağlayacaktır.

Facebook zaman tünelim yavaş yükleniyor sorunu için adımlarımız yeterli olacaktır.

Facebook zaman tünelim yavaş yükleniyor, zaman tüneli geç geliyor, paylaşımlar geç yükleniyor, facebook zaman tüneli geç açılıyor, facebook paylaşımlar geç geliyor, facebook gönderiler yavaş yükleniyor Facebook zaman tünelim yavaş yükleniyor, zaman tüneli geç geliyor, paylaşımlar geç yükleniyor, facebook zaman tüneli geç açılıyor, facebook paylaşımlar geç geliyor, facebook gönderiler yavaş yükleniyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz