Facebook aradığım kişiyi bulamıyorum cıkmıyor aramalarda çıkmıyor ya da gözükmüyorsa detaylar haberimizde. Facebook hesabınızda yakın arkadaşınızın, eski sevgilinizin ya da akrabanızın arama kısmında isim soy isminizi doğru yazmanıza rağmen profili çıkmıyorsa makalemiz çözüm olacaktır.

Günlük yaşantımız da yeni biriyle tanıştığımız da ya da eski okulunuzdan, çalışma ortamınızdan bir arkadaşınızın telefon numarasına ulaşım sağlanamama durumunda facebook hesabı üzerinden iletişime geçmekteyiz. Yalnız son zamanlar da siz değerli okurlarımızdan almış olduğumuz bilgilendirmeler üzerine facebook hesabında aradığınız bir kişiyi bulamadığınızı, aramalarda çıkmadığını ve göremediğinizi iletiyorsunuz. Bizde iletilen bu sorunun incelemesini gerçekleştirilmiş bulunmaktayız. Şimdi bu yaptığımız araştırmalardan yola çıktığımızda bir kişiyi arama sağladığınızda o kişi facebook’un arama alanı bölümünde gözükmüyor ya da bulunmuyorsa nedeni konusunda makalemiz işinizi görecektir.

Facebook aradığım kişiyi bulamıyorum cıkmıyor

Facebook aradığım kişiyi bulamıyorum cıkmıyor, aradığım kişiyi bulamıyorum, aradığım kişi çıkmıyor, facebook aradığım kişi gözükmüyor, facebook aradığım kişi görünmüyor, facebook aradığım kişi gelmiyor tarzında gelen sorunlar için hangi incelemeler ve ayarlar yapılmalı olmaması durumunda nasıl bir yol izlenmeli bunları kapsamlıca ele aldıktan sonra problemler ortadan kalkacaktır.

Facebook aradığım kişi gözükmüyor

Facebook hesabı üzerinde arama çubuğuna geldiğinizde bir arkadaşınızı, bir sevdiğinizi ya da küs olmuş olduğunuz bir kişiyi arama sağladığınız da o kişi arama kısmında gözükmüyorsa bu durumda aşağıdaki bilgilendirmeleri kontrol etmeniz gerekecektir.

Şimdi bu arkadaşınız Facebook’a üye ve daha öncesinde görüşme sağlamış olduğunuz bir arkadaşınız ise ve siz arama sağladığınızda karşınıza bilgiler gelmiyorsa bu durumda hesabını dondurmuş olabilir, sizi engellemiş olabilir ya da kişiyi siz engellemiş olabilirsiniz.

Şimdi bunlar göz önünde bulundurulduğunda arama sağladığınız ve bulamadığınız kişi aramalara kendisini gizlemiş olabilir. Bunu da hesaba katabilirsiniz.

Facebook aradığım kişi gelmiyor

Tüm bu belirtmiş olduğumuz kontrollerin yanı sıra eğer siz arkadaşınızın hiç bir şekilde böyle bir işlem sağlamadığını düşünüyor ve hesabınızda arama sağladığınız da aradığınız kişilerin gelmediğini belirtiyor iseniz bu durumda Facebook’a durumu belirtmeniz gereklidir.

Bunun için de hesabınıza giriş sağlıyoruz. Sağ üst alanda bulunan ”?” işaretli alana tıklıyoruz. Gelen ekran üzerinden ”Bir sorun bildirin” yazısına tıkladıktan sonra gelecek olan ekranda doğru seçeneği seçip özelliğin çalışmadığını belirtebilirsiniz.

Facebook aradığım kişiyi bulamıyorum cıkmıyor yaşanan sıkıntı için Facebook incelemeleri sağlayıp sorununuzu giderecektir.

Facebook aradığım kişiyi bulamıyorum cıkmıyor, aradığım kişiyi bulamıyorum, aradığım kişi çıkmıyor, facebook aradığım kişi gözükmüyor, facebook aradığım kişi görünmüyor, facebook aradığım kişi gelmiyorFacebook aradığım kişiyi bulamıyorum cıkmıyor, aradığım kişiyi bulamıyorum, aradığım kişi çıkmıyor, facebook aradığım kişi gözükmüyor, facebook aradığım kişi görünmüyor, facebook aradığım kişi gelmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz