Facebook profil resmimi değiştiremiyorum sürekli hata veriyor ise bunun nedeni noktasındaki sebepler için haberimizi incelemelisiniz. Facebook hesabında profil ekranınızdaki fotoğrafı değiştirmeye çalıştırdığınızda değişmiyorsa yapılacak işlemler makalemizde.

Sosyal medya hesaplarında profil resimleri bizler için oldukça önem arz etmektedir. Yani hesabımızda paylaşım sağladığımız resimler de önem arz ediyor ancak profil resmini diğer resimlerden ayıran en temel özelliklerden biri o resmin her daim gözükmesidir. Bu sebepten ötürü paylaşım sağlamış olduğumuz resimler arasında en güzeli hangisi ise ya onu kapak resmi ya da profil resmi olarak hesabımızda paylaşırız. Ya da normal hesabımızda yaptığımız paylaşım sonrasında hangi resim en çok beğeni kitlesi toplamışsa o resme daha çok öncelik vermekteyiz. Durum böyle olunca da profil resimleri sürekli olacak şekilde değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat bazı facebook kullanıcıları profil resimlerini değiştirmek istediğinde hata aldıklarını bu sebepten ötürü profil resimlerinin değişmediğini bildirmektedir. Siz bu hatalarla karşı karşıya kalırsanız yapmanız gereken inceleme makalemiz olacaktır.

Facebook profil resmimi değiştiremiyorum

Facebook profil resmimi değiştiremiyorum, profil resmi değişmiyor, profil fotoğrafını değiştiremiyorum, facebook profil resmi değişmiyor, facebook profil fotoğrafım değişmiyor, facebook resmi değiştiremiyorum nedeni nedir? Ya da profil resmime başka bir resim koyamıyorum sabit kaldı hiç bir işlemi kabul etmiyor diye sorun ediyorsanız artık böyle düşüncelerinizi gidereceğiz.

Facebook profil resmi değişmiyor

Facebook hesabında profil resmini değiştirmek istediğinizde karşılaşmakta olduğunuz çeşitli hatalardan ötürü canınızı sıkmanıza gerek bulunmamaktadır.

Böyle bir durumda ilk olarak cep telefonunuzdaki Facebook uygulamasının en güncel sürümünün olup olmadığına emin olun. Eğer emin değilseniz Play store ya da Apple store bağlantısı üzerine giriş sağlayarak Facebook’u güncelleyin.

Harici durumunda internet veri bağlantınız da sorun olup olmadığını kontrol sağlayın. Devamında varsa çevreniz de wi-fiye bağlanacağınız bir alan wi-fi bağlantısına bağlantı kurmayı deneyelim.

Bağlantı sonrasında problem hala daha devam ediyorsa facebook hesabını kapatıp yeniden yükleyelim bununla birlikte telefonu da kapatıp tekrardan açalım.

Yapılan adımlar sonrasında biraz bekleyip öyle deneme sağlayalım.

Facebook profil fotoğrafım değişmiyor

Tüm yapılan işlem ayarları sonrasında hala daha sorun devam ediyorsa o halde bu sorunu Facebook yetkililerine bildirmeniz gereklidir. Haliyle böyle bir durumda Facebook hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Hesaba giriş sağladıktan sonra sağ taraftaki ”?” işareti alanına girerek ‘‘Bir sorun bildirin” alanına gelip açılan seçenekler alanında size en uygun seçeneği seçip sorunu bildirelim.

Facebook profil resmimi değiştiremiyorum problemi böylelikle tarih olmuş olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Facebook profil resmimi değiştiremiyorum, profil resmi değişmiyor, profil fotoğrafını değiştiremiyorum, facebook profil resmi değişmiyor, facebook profil fotoğrafım değişmiyor, facebook resmi değiştiremiyorumFacebook profil resmimi değiştiremiyorum, profil resmi değişmiyor, profil fotoğrafını değiştiremiyorum, facebook profil resmi değişmiyor, facebook profil fotoğrafım değişmiyor, facebook resmi değiştiremiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz