Facebook yanlış konumu düzeltemiyorum. Facebook hesabında gönderinizde paylaşılan konumun hatalı ya da farklı çıkmışsa nasıl düzeltileceğini anlatacağız.

Herkesin hesabının olduğu uygulamalardan birisi olan Facebook hesabında konum ile ilgili bir çok soru işaretleri bulunmaktadır. Bazı kullanıcı kitlesinin yapmış olduğu konumlarda bazen arkadaşlarınız tarafından uyarı gelebilmektedir. Nedeni ise arkadaşımızın yaptığı konumun hatalı ya da yanlış olmasından kaynaklıdır. Bazı kullanıcıların gönderilerinde yapılan bu konum bilgisini değiştirmesi o gönderiye yapılan yorumların ve beğenilerinde gideceğini anlamını taşımaktadır. Oysa siz bu hatalı paylaşımı silmeden düzeltilmesini gerçekleştirebiliyorsunuz. Nasıl olduğunu, bu işlemin nereden yapıldığını?, hangi yöntem ile yapılan paylaşımların düzenleneceğini adım adım sizlere sunacağınız. Bu sayede gönderiniz deki hatalı konumu silip yeniden bir paylaşım yapmanızın da önüne geçmiş olacaksınız. O paylaşım üzerinden düzenlemelerin nasıl sağlanacağını ise aşağıdaki adımları kontrol ederek ulaşabilirsiniz.

Facebook yanlış konumu düzeltemiyorum

Facebook hatalı yer bildirimini değiştirmek istiyorum, facebook hatalı yer paylaşımı değiştirme, facebook yanlış yer bildirimi, facebook hatalı yer paylaşımını düzeltmek istiyorum, facebook hatalı yer bildirimi nereden giderilir? Facebook uygulamasında paylaşılan konum ile ilgili daha sonrasında düzenleme yapabilmek isteyenler adına işlemleri kapsamlıca ele aldık. Gerçekleştireceğimiz ayarlar sonrasında artık sorunsuz bir şekilde müdahalelerde bulunabilirsiniz.

Facebook gönderideki konumu düzeltme

Dünya gelenin de artık tüm telefonlarda bir facebook hesabı görmeniz mümkündür. Çünkü yaşlısından gencine varana kadar her kesim bu platformu kullanmaktadır. Gittiğimiz yer de arkadaşlarımızla yaptığımız görüşme içerisinde o kişiyle nerede olduğunuzu belirtmek için konum bilgilerinizi de paylaşımda belirtebilirsiniz.

Diyelim ki gönderinizde konumu paylaştınız ve paylaşılan gönderideki konum hatalı. Böyle bir durumda konumu silmeyin ya da kaldırmayın. Gönderideki konumun değiştirilmesine ilişkin işlemleriniz mümkündür.

  • Yapılan paylaşımın üzerine gelerek sağ tarafta bulunan (…) bölüme tıklıyoruz.
  • Ardından gelen ekranda ”Gönderiyi düzenle” ikonuna tıklıyoruz.
  • Burada ”Yer bildirimi” alanına tıklayarak yanlış paylaşılan yer bildiriminin değişikliği gerçekleştirebilmeniz mümkündür.
  • Bu düzenlemelerle birlikte artık sizler de facebook hesaplarınızda paylaştığınız konumu silmeden düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Facebook yanlış konumu düzeltemiyorum çözüm için aklınıza takılanları bizlere yorumda iletmenizi istiyoruz. İyi gezintiler dilerim.

Facebook yanlış konumu düzeltemiyorum, konum yanlış, yanlış konumu düzeltme, facebook yanlış konum, facebook hatalı konumu düzeltme, facebook gönderideki konumu düzetme Facebook yanlış konumu düzeltemiyorum, konum yanlış, yanlış konumu düzeltme, facebook yanlış konum, facebook hatalı konumu düzeltme, facebook gönderideki konumu düzetme Facebook yanlış konumu düzeltemiyorum, konum yanlış, yanlış konumu düzeltme, facebook yanlış konum, facebook hatalı konumu düzeltme, facebook gönderideki konumu düzetme

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz