Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook Watch istediğim videolar çoğalsın ve izleme ayarları konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Facebook’un video izleme alanı olan ‘’Watch’’ özelliği ile ilgili merak edilen konuları ele almaya devam etmekteyiz. Buradaki izleme ayarlarını devreye koymak istiyorsanız eğer bu konuda size gerekenleri aktaracağız. Facebook Watch istediğim videolar çoğalsın ve izleme ayarları nereden yapılacağına bakacağız.

  • Ayarlarınız için yapmanız gereken işlemlerin neler olduğunu ve bu konudaki hangi yolları takip etmeniz gerektiğine bakacağız.
  • Devamında ise işlemlerinizi bitirmiş ve çözümünüzü sağlamış olacaksınız.

Facebook Watch istediğim videolar çoğalsın ve izleme ayarları

Facebook Watch izleme ayarları

Facebook Watch istediğim videolar çoğalsın istiyorsanız bu durumda yapılması muhtemelen ayarlar bellidir. Bu ayarlarınız için öncelikle Facebook uygulamasının içerisine girerek Watch bölümüne gelmelisiniz. Buraya gelmenizle birlikte zaten videolar tek tek karşınıza düşmeye başlayacaktır.

Gelen videolarınızın içerisinde hangi videonun işleme alınmasını istemiyorsanız veya tüm izleme ayarlarını yapmak istiyorsanız burada ayrı bir yol izlemeniz gerekmektedir. İlk olarak görüntülemesini arttırmak istediğiniz bir içerik varsa onun üzerine gelip (…) noktalı bölüme tıklayıp devamında ise ‘’Daha fazla gör’’ seçeneğine dokununuz.

Yine ayrı bir videonun ise Watch bölümünde görüntülenmemesi için de aynı işlemi yapıp bu kez de ‘’Daha az gör’’ seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Tüm bu ayarlarınızı işleme alırken izleme ayarlarınızı da bu şekilde düzene koymuş oluyorsunuz. Geçmişin silinmesi de izleme ayarları konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Facebook watch izleme ayarları konusunda bir araştırma içerisine girdiyseniz eğer yukarıdaki bilgiler size ışık olacaktır. Ancak siz izleme ayarları konusunda işlemlerinizi yapıyor olmanıza rağmen hala daha istemediğiniz ya da istediğiniz videoların gelmeme durumu ile karşılaşıyorsanız eğer bu durumu Facebook yöneticilerine sorun bildir üzerinden bildirmeniz gerekmektedir.

İzleme ayarları konusunda geçmişin temizlenmesi için var olan ayarların işleme konulması yeterli olacaktır. Geçmişin nasıl silineceği konusunda bir fikre sahip değilseniz eğer web sitemiz üzerinden bu bilgilere ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur.

Facebook watch ile alakalı sorunlarınıza dair ayarlara devam edeceğiz. Bizleri bu konuda takip etmeyi bırakmamanızı öneriyoruz. İyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz.

Facebook Watch istediğim videolar çoğalsın ve izleme ayarları
Önceki İçerikTerraTech sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
Sonraki İçerikYoutube istemediğim hikayeler gelmesin ve çıkmasın
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here