Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook watch istemediğim videolar çıkıyor ve çıkmasın isteyenler için gerekenleri sizinle paylaşacağız.

Facebook dünya genelinde en çok girişi ve kullanıcıya sahip uygulamaların başında gelmektedir. Sosyal medya uygulamaları arasında kendinden sürekli bahsedilen bu platformda işleyişinizi kendinize bağlı olacak şekilde ilerletmeniz mümkündür. Facebook watch istemediğim videolar çıkıyor ve çıkmasın isteyenlere özel gerekenleri ele alacağız.

Bahsedilen ayarların sorunsuz bir şekilde işleme girebilmesi için neler yapılması gerekiyor ise hepsini sizinle paylaşacağız. Normalde watch özelliği zaman geçirmeniz üzere geliştirilmiştir. Daha fazla zaman geçireceğiniz özellikte istenmeyen videolarla da karşılaşma durumunuz olabilir.

Facebook watch istemediğim videolar çıkıyor ve çıkmasın

Facebook watch istemediğim videolar çıkıyor

Facebook watch istemediğim videolar çıkıyor ise moral bozup surat asmanızı gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Çünkü buraya gelen videoların tamamı sizin geçmiş ile alakalıdır. Geçmişte izlediğiniz videolara bağlı olacak şekilde farklı farklı içerikler karşınıza gelebilir.

Dolayısıyla bunun önüne geçilebilmesi için daha az görmek istediğiniz videoları düzene koyabilmek sizin elinizde olan bir işlemdir. İlk olarak Facebook uygulamasının içerisine giriş gerçekleştirin. Daha sonrasında ise watch alanına giriş işlemi yapınız.

Görmesini istemediğiniz ya da az görmek istediğiniz videoların sağ üst tarafında (…) noktalı bölme bulunacaktır. Onun üzerine dokunmanızla birlikte gelen sayfa içerisinde ‘’Daha az gör’’ seçeneğini bulacaksınız. O videoyu daha az gör demenizle birlikte artık onla alakalı videolar gelmemeye başlayacaktır.

Facebook watch istemediğim videolar çıkmasın istiyorsanız yapılması gereken işlemler yukarıdaki şekilde ilerleme yapılacaktır. Var olan ilerleme sonucunda istenmeyen videoların gelmeye devam ettiğini görüyorsanız bu durumda geçmişin silinmesi gerekecektir.

Watch geçmişinin nasıl silineceği konusunda bir fikriniz yok ise web sitemiz üzerinden inceleme yapabilirsiniz. Geçmiş silindiğinde videolar yenilecektir. Lakin siz yine görmesini istemediğiniz videolarla karşılaşırsanız eğer o videolarla ilgili arama yapmanızla ya da izlemenizle alakalı bir durum yaşıyorsunuz demektir.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğunuzda artık sorunsuz şekilde ilerleme sağlayabileceksiniz. Son olarak uygulama şifre bilgilerini biliyorsanız eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak ilerleme sağlayabilir ya da internet bağlantısını kontrol ederek işlem sağlayabilirsiniz.

Facebook watch istemediğim videolar çıkıyor ve çıkmasın
Önceki İçerikinstagram reels istemediğim videolar geliyor ve gelmesin
Sonraki İçerikinstagram ramadan nedir ne işe yarıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here