Facebook messenger günlük duruma bakanlar gözükmüyor ise bu durumda hangi alan üzerinden kontrol sağlayacağınızı sizler adına ele alacağız. Facebook messenger hikayeme bakanlarla ilgili ayarların ve durumun gizlemesi sonrasında silineceğini konu alacağız.

Dünyanın en popüler sosyal medya arasında yerini alan Facebook uygulamasının mesaj uygulaması olan Messenger alanında her geçen gün getirilen yeniliklerle birlikte kullanıcıların bu alanda daha fazla vakit geçirmelerine olanak sağlanmaktadır. Messenger uygulamasına getirilen günlük durum ekle özelliği ise oldukça beğeni görerek kullanımı da bir hayli çok oldu. Fakat bu alanda yapılan hikaye paylaşımlarında duruma bakanların gözükmediğini ya da yapılan paylaşımların 24 saati beklemeden nasıl silineceğini merak etmektedirler. Akla soru işaretleri getirilen bu durum ile ilgili ayarların nereden yapılacağını yazımızla birlikte sizler için değerlendirmeye alacağız. İşlemleriniz sonrasında hem yaptığınız duruma bakanları görebilecek hem de yaptığınız paylaşımın silebilirsiniz.

Facebook messenger günlük duruma bakanlar gözükmüyor

Facebook messenger günlük duruma bakanlar gözükmüyor, messenger hikaye gözükmüyor, messenger duruma bakanlar, messenger durum gizleme, messenger günlük durum ayarları, messenger günlük durumu silemiyorum, durum silemiyorum problemi yaşadığınızda yazımızı inceledikten sonra cevap bulabilmeniz daha da kolaylaşacaktır. Yapılan paylaşımın nasıl sileceğini ve gözükmeyen durumun neyle alakalı olduğunu kapsamlıca sizlerle paylaşacağız.

Messenger duruma bakanlar

Facebook messenger uygulaması kısa süre içerisinde herkes tarafından aktif olacak şekilde kullanılmaya başlanıldı. Uygulamaya getirilen yeniliklerle daha kullanışlı hale gelmesi bunun en önemli faktörlerinden biri olmuştur.

Messenger uygulamasında duruma bakanlar gözükmüyor ya da görmek istiyorsanız aşağıdaki adımlarımız sizler için yeterli olacaktır. Öncelikle messenger hesabına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Beraberinde günlük durumunuza hikaye paylaştıktan sonra biraz zaman geçtikten sonra gelip baktığınızda hikayeyi gören kişilerin sol alt köşede yar aldığını göreceksiniz. Eğer sizin bu köşe alanına baktığınız herhangi bir bilgi karşınıza gelmiyorsa bu durumda yapmanız gereken işlem facebook hikaye gizlilik alanına bakmak olacaktır.

Bu alana ise hikayeyi paylaştığınız alanın sağ üst tarafında yer alan (…) noktalı bölüme girişiniz ile gerçekleştirilecektir. Üç noktalı bölüme tıkladıktan sonra açılan sayfa ekranında eğer özel alanı seçili ise hikayelerinizi sadece kendiniz görebilirsiniz. Bundan ötürü herkese açık yapıp işlemlerinizi sağlayabilir ya da arkadaşlar olarak belirlemeniz hikayenin daha fazla görülmesine sebebiyet verecektir.

Messenger günlük durumu silemiyorum

Messenger günlük durumu 24 saat dilimini beklemeden hemen silmek isterseniz bu durumda yaptığınız hikaye paylaşımın üzerine geliyorsunuz. Sağ alt kısımda bulunan (…) üç noktalı alana tıklıyoruz. Yapılan işlem ayarları sonrasında ”Sil” seçeneğine tıklamanız durumunda hikaye profilden ve messenger alanından silinecektir.

Facebook messenger günlük duruma bakanlar gözükmüyor ile alakalı işlemlerimiz tamamlanmıştır. Aklınıza soru işaretlerini yorum alanında belirtmeniz halinde sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz