Facebook üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz diyor. Facebook’a yeni üyelik oluşturamıyorsanız kaydolma aşamasında oluşan sorunun çözümünü derledik.

Sürekli yeni kişilerin ilgi odağı olan Facebook hesabında yeni üyeler asla eksik olmamaktadır. Getirilen yeniliklerle birlikte artık daha kullanılır hale gelen facebook hesaplarında güvenlik aşamaları da üst seviyelere alınmış durumdadır. Yani eskiye oranla artık Facebook kullanıcılarından taklit hesap açmalarını istememektedir. Açılan taklit hesaplar sonrasında hesabın geri alınma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Doğum tarihi bilgilerine dair bakmakta olan Facebook’ta hesabın geri alınabilmesi için bilgilerin doğru girilmesi şarttır. Yeni üye olan kişiler ise bu şartları yerine getirmesine rağmen ”Üzgünüz, siteye kaydınızı yapamıyoruz” şeklinde uyarı aldıklarını beyan etmektedir. Alınan hata sonrasında yeni kaydolma işlemlerinin sağlanamadığı ve bundan ötürü de hesap oluşturma aşamalarının askıda kaldıklarını iletmektedirler. Yaşanmakta olan bu sürecin çözümle sonuçlanabilmesi için telefon ve bilgisayar alanında yapılacak incelemeleri kaleme alacağız.

Facebook üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz diyor

Facebook hesap oluşturamıyorum, facebook kayıt yapılmıyor, facebook siteye kaydınız olmuyor hatası geliyor, facebook üyelik oluşturulmuyor, facebook yeni üyelik açamıyorum, facebook kayıt sorunu nasıl giderilir?, facebook üzgünüz hatası veriyor. Eski hesabınızı daha öncesinde silip yeniden bir facebook hesabı açmaya karar verdiğiniz de bahsedilen hata geliyorsa karşınıza strese girmenize gerek bulunmamaktadır. Birlikte yapılan ayarlarla sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Facebook kaydolmuyor

Facebook’ta kayıt aşamasında meydana gelen üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz sorunu kullanmakta olunan tarayıcı ile alakalıdır. Tarayıcınızın ”Ayarlar” bölümüne girerek ”Gelişmiş>İçerik ayarları>Çerezler” alanından var olan çerezlerin tümünü kaldır diyerek işlemi sağlayabilirsiniz.

Facebook üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz diyor, facebook siteye kaydınızı yapamıyoruz, siteye kaydınızı yapamıyorum, facebook kaydolmuyor, facebook üye olmuyor, facebook yeni üyelik oluşturulmuyor

Onun dışında farklı bir tarayıcı kullanarak facebook kayıt olmak istediğiniz de bu sorun ortadan kalkmış olacaktır. Yine telefon üzerinde bu hata meydana gelirse ki kesinlikle telefondan açılan hesaplarda bu hata gelmez. Ama oldu ki gelirse bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek ya da telefonda var olan farklı bir tarayıcı üzerinden kayıt olma aşamalarını tamamlayabilirsiniz.

Yaşanan Facebook üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz diyor sorun için belirtilen adımlar sonrasında da sorunuz devam ediyor olur ise bize yorum kısmından durumu belirtmenizi rica ederiz.

Facebook üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz diyor, facebook siteye kaydınızı yapamıyoruz, siteye kaydınızı yapamıyorum, facebook kaydolmuyor, facebook üye olmuyor, facebook yeni üyelik oluşturulmuyor Facebook üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz diyor, facebook siteye kaydınızı yapamıyoruz, siteye kaydınızı yapamıyorum, facebook kaydolmuyor, facebook üye olmuyor, facebook yeni üyelik oluşturulmuyor Facebook üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz diyor, facebook siteye kaydınızı yapamıyoruz, siteye kaydınızı yapamıyorum, facebook kaydolmuyor, facebook üye olmuyor, facebook yeni üyelik oluşturulmuyor Facebook üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz diyor, facebook siteye kaydınızı yapamıyoruz, siteye kaydınızı yapamıyorum, facebook kaydolmuyor, facebook üye olmuyor, facebook yeni üyelik oluşturulmuyor

 

Önceki İçerikYoutube kanalını gizleme gizlenmiyor
Sonraki İçerikFacebook sunucu bulunamıyor dns hatası
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz