Youtube kanalını gizleme gizlenmiyor. Var olan kanalınızı silmek yerine gizleme yönteminin hangi yollar sonrasında işleme alacağınızı yazımızda anlatacağız.

Video paylaşımı yaparak para kazanmak isteyen kişiler genellikle youtube hesabında kanal açarak videolarını buradan paylaşırlar. Öyle ki bu alanda para kazanların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Kanal açma işlemleri sonrasında videolarında istenilen beklentiyi alamayan kişiler ise youtube uygulaması içerisinde kanalın kapatılmasına yönelik işlemlere gitmektedir. Sosyal medya hesaplarında olduğu gibi youtube uygulamasında da silme aşamaları sırasında son noktaya gelindiğinde size seçenek sunulmaktadır. Sunulan seçenek ise hesabı silme işlemleri yerine gizleme ayarlarını devreye almanız ile alakalıdır. Hesabın gizlenmesi sonucunda kanal adınız, beğenileriniz, abonelikler her şey gizli kalacağını bildirmektedir. Yani silme işleminin de eminim bu sebeplerden dolayı istiyorsunuz. Kanal gizlenmesinin sağlanabilmesi ve bu alana erişim yapılabilmesi için son adıma hangi aşamalar sonrasında ulaşacağınızı anlatacağız.

Youtube kanalını gizleme gizlenmiyor

Youtube kanalını gizleme, youtube kanalı nasıl gizlenir, youtube kanal gizleme için ne yapmam gerekiyor, youtube kanal ayarlarını gizlemek istiyorum. Youtube sizlere kanalı silmek için karar verdiğiniz de gizleme seçeneğini sunmaktadır. Tıpkı facebook, instagram ya da twitter uygulamalarında dondurma işlemini sunulduğu gibi. Tercihinize bağlı olacak şekilde siz isterseniz gizlemeyi tercih edebilirsiniz.

Youtube kanal nasıl gizlenir

Gizleme ayarları için öncelikle youtube uygulamasının içerisine giriş yapıyoruz. Beraberin de sağ tarafta bulunan profil resmine tıklayarak gelen seçenekler içerisinde ”Ayarlar” kısmına girelim. Sol menüde var olan ”Gelişmiş” butonuna tıklıyoruz.

  • Tüm bunları yaptıktan sonra sayfayı en alta çektiğiniz de size ”Kanalı sil” diye bir seçenek sunacaktır.
  • Kanalı sil dediğiniz de doğrulama istenecektir. Gelen doğrulamayı da yaptıktan sonra kanal gizleme seçeneğine erişmiş olacaktır.
  • Kanalımı gizle butonuna tıklamanız durumunda artık youtube üzerinde belirlenen tüm işlem ayarları gizlenmiş hale gelecektir.

Youtube kanalını gizleme gizlenmiyor, youtube kanal saklama, youtube kanal gizleme, youtube kanal nasıl gizlenir, youtube kanal gizlenmiyor, youtube gizleme Youtube kanalını gizleme gizlenmiyor, youtube kanal saklama, youtube kanal gizleme, youtube kanal nasıl gizlenir, youtube kanal gizlenmiyor, youtube gizleme Youtube kanalını gizleme gizlenmiyor, youtube kanal saklama, youtube kanal gizleme, youtube kanal nasıl gizlenir, youtube kanal gizlenmiyor, youtube gizleme Youtube kanalını gizleme gizlenmiyor, youtube kanal saklama, youtube kanal gizleme, youtube kanal nasıl gizlenir, youtube kanal gizlenmiyor, youtube gizleme

Youtube kanalını gizleme gizlenmiyor diye belirttiğiniz işlemlerine hangi yöntemlerle ilerleme yapıldığına dair detayları size sunduk. Sağlanan bu ayarlar neticesinde farklı oluşan bir probleminiz olursa bunu yoruma ekleyebilirsiniz. Ama bahsedilen adımları tek tek uygulamaya aldığınız da farklı bir problem ile karşılaşılmayacağını belirtmekte de fayda bulunmaktadır.

Önceki İçerikFacebook bu kişi senden mesaj almıyor diyor
Sonraki İçerikFacebook üzgünüz siteye kaydınızı yapamıyoruz diyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here