Facebook mail adresimle hesap açamıyorum hata veriyor nedeni nedir? Nasıl giderebilirim diye düşünüyorsanız yazımız işinizi görecektir. Facebook açmak istiyorsunuz ama açamıyorsanız ya da hesap bulunamadı yönünde hata alıyorsanız haberimizi incelemeniz yeterlidir.

Tüm kesime hitap etmeyi başaran gerçek kullanıcısının yanı sıra bir çok fake kullanıcısını da bünyesinde barındıran Facebook yenilikçi kimliği ile göz kamaştırmaktadır. Her gün yeni kullanıcıya sahip olmayı başarabilen ve bunu çok iyi sağlayan facebook hesabı oluşturmak isteyen kullanıcıların karşılaştığı konuları bu yazımız da ele alacağız. Son zamanlarda sıkça karşılaşan problemlerden birisi olan mail adresimle hesap açamıyorum sorunu çoğaldığından ötürü konuyu detaylıca ele aldık. Yaptığımız inceleme sonucunda sağlayacağınız ayarlarla birlikte artık hesabınızı daha kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ya da mail adresinizle oluşturmaya çalıştığınız ancak oluşturamadığınız sorunun ne ile alakalı olduğunu yazımız da detaylandıracağız.

Facebook mail adresimle hesap açamıyorum

Facebook mail adresimle hesap açamıyorum, mail adresimle hesap açılmıyor, facebook açılmıyor hata veriyor, facebook açmak istiyorum ama açamıyorum, facebook hata veriyor, facebook hesap bulunamadı sonrasında genelikle kullanıcılar şöyle bir uyarı ile karşı karşıya kalmaktadırlar; Bu mail adresine ait farklı bir hesap bulunmaktadır. Böyle bir durum sonrasın da nasıl bir yol izleneceğini aşağıda anlatacağız.

Facebook açmak istiyorum ama açamıyorum

Yeni bir facebook hesabı açmak istiyorsunuz fakat yukarıda bahsedilen bir hata ile karşı karşıya kaldığınız da böyle bir durumda ilk yapmanız gereken işlem, adımlarından bir tanesi mail adresinizin üzerine açılan hesabın şifresini istenilerek yani şifremi unuttum adımları üzerinden kurtarıp o hesabı açmak olacaktır.

Facebook mail adresimle hesap açamıyorum, mail adresimle hesap açılmıyor, facebook açılmıyor hata veriyor, facebook açmak istiyorum ama açamıyorum, facebook hata veriyor, facebook hesap bulunamadı

  • Eğer siz mail adresini başka biriyle paylaşıyorsanız, bu durumda sizin yeni bir mail adresi ile hesabı açmanız gereklidir.
  • Harici durumunda eğer girdiğiniz mail adresindeki mailin yanlış olduğuna ilişkin bir mail aldıysanız hatanın sebebi girdiğiniz mailin yanlış olmasıdır.
  • Dolayısıyla böyle bir durumda mail adresinin kontrol edilmesi gereklidir.

Facebook hesap bulunamadı

Yapılan ayarlar sonrasında onay maili geldiğinde siz o maile tıkladığınızda hata alıyorsanız, hesabı oluşturduğunuz mail adresi ile giriş sağlamayı deneyelim.

Facebook mail adresimle hesap açamıyorum yaşanan aksaklık böylelikle sona erecektir. Aklınızda var olan soru işaretlerini yorum alanında bize iletebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz