Facebook soru oluşturamıyorum olmuyor. Facebook’a gelen soru cevapla kısmında kendiniz de soru oluşturması sağlayabiliyorsunuz. Nasıl mı? Detaylar makalemizde.

Telefonumuza indirdiğimiz uygulamalar kendi içerisinde yeniliklere gitmektedir. Facebook uygulaması da kendi içerisinde her geçen gün yeniliğe gitmektedir. Uygulamaya gelen yeniliklerden biriside ”Soru cevapla” olmuştur. Siz hesapta canınızı sıkılıyorsa bu alana giriş gerçekleştirerek soruların cevaplama işlemlerini sağlayabilirsiniz. Ya da kendi sorunuzu kendiniz oluşturarak paylaşımda bulunarak arkadaşlarınızın sorularınızı cevaplamasına olanak sağlayabilirsiniz. Ancak gelen yeni özelliğin uygulama içerisinde nerede olduğu ya da soru oluşturma işlemlerinin nasıl yapıldığı bir çok kitle tarafından bilinmektedir. Bazı facebook kullanıcıları ise özelliğin nerede olduğunu bilmesine rağmen soru oluşturma adımında sorunlara karşılaştığı tespit edildi. Facebook hesabında soru oluşturma işlem ayarları için yapılması gerekenler ve bu aşamada meydana gelen sorunlarla ilgili izlenecek çözüm yöntemlerini sizlere sunacağız.

Facebook soru oluşturamıyorum olmuyor

Facebook soru cevapla, facebook soru oluşturma nasıl yapılır, facebook hesabında soru oluşturmada sorun yaşıyorum. Facebook’un yeni getirdiği yeniliklerden birisi olan soru cevapla özelliğini yavaş yavaş herkes tarafından kullanıldığı gözlemlenmektedir. Her geçen gün kullanımı daha da artan bu özellikle ilgili kendi sorularınızı kendiniz de oluşturabiliyorsunuz. Nasıl olduğunu ve bu aşama da karşılaşmış olduğunuz hataları da beraberinde ele alacağız.

Facebook soru oluşturamıyorum olmuyor

Soru cevapla adı altında facebook’un ”ne düşünüyorsun” alanına gelen bu özelliğinin kullanımı oldukça eğlenceli hal almaya başladı. Tabi bu soruları bir de siz kendiniz belirleyip arkadaşlarınıza sorunca olay daha da farklılaşıyor. Kendi sorunuzu kendinizin oluşturabilmek için ayarları beraber gerçekleştireceğiz.

  1. Özellikten yararlanabilmek için ilk olarak ”Ne düşünüyorsun?” yazısına tıklıyoruz.
  2. Birlikte gelen seçenekler içerisinde ”Soru cevapla” alanına giriyoruz.
  3. Buraya giriş yaptıktan sonra sizlerin karşısına sorular gelecektir.
  4. Yalnız bir soru oluşturacağımız için üst tarafta bulunan ”Soru oluştur” yazısına tıklıyoruz.
  5. Beraberinde aklımızda bulunan soruyu gelen pencere ekranına giriyoruz.
  6. Soruyu sorduktan sonra üst tarafta yer alan ”Paylaş” ikonuna tıklıyoruz.
  7. Sorunuz artık herkes tarafından görüntülenmektedir. Arkadaşlarınız yana kaydır diyerek cevaplama işlemlerini gerçekleştirebilecektir.
  8. Sizin ”Ne düşünüyorsun?” alanına girdikten sonra ”Soru cevapla” adımında bu yöntemleri denediğiniz sırada bir hata var ise bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek telefonu kapatıp açalım.
  9. Ardından başka bir telefondan ya da kendi telefonunuzdan farklı hesaba giriş sağlamalısınız.
  10. Tüm bunlara rağmen sorun devam ederse Facebook sorun bildirme linki üzerinden facebook yetkililerine durumu iletmeniz yeterli olacaktır.

Facebook soru oluşturamıyorum olmuyor yaşanan aksaklıkla ilgili facebook yetkilileri gerekli incelemeleri yapıp size geri dönüş gerçekleştirecektir. Umarım faydalı bulmuşsunuzdur.

Facebook soru oluşturamıyorum olmuyor, facebook soru sorma, facebook soru oluşturma, soru oluşturamıyorum, facebook soru cevapla, facebook soruyu cevaplama Facebook soru oluşturamıyorum olmuyor, facebook soru sorma, facebook soru oluşturma, soru oluşturamıyorum, facebook soru cevapla, facebook soruyu cevaplama Facebook soru oluşturamıyorum olmuyor, facebook soru sorma, facebook soru oluşturma, soru oluşturamıyorum, facebook soru cevapla, facebook soruyu cevaplama Facebook soru oluşturamıyorum olmuyor, facebook soru sorma, facebook soru oluşturma, soru oluşturamıyorum, facebook soru cevapla, facebook soruyu cevaplama Facebook soru oluşturamıyorum olmuyor, facebook soru sorma, facebook soru oluşturma, soru oluşturamıyorum, facebook soru cevapla, facebook soruyu cevaplamaFacebook soru oluşturamıyorum olmuyor, facebook soru sorma, facebook soru oluşturma, soru oluşturamıyorum, facebook soru cevapla, facebook soruyu cevaplama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz