Facebook gönderiye cıkartma ekleyemiyorum koyamıyorum. Facebook gönderilere çıkartma eklemede yaşanan aksaklıkların giderilmesi adına yazımızı hazırladık.

Gün geçtikçe kullanıcı kitlesini daha da artıran ve her anlam da kendini yenileyen facebook hesaplarında artık çıkartma özellikleri oldukça fazla kullanılmaktadır. Herkes tarafından sıklıkla kullanılan çıkartma özellikleri bazı kullanıcılara sorunlar yaşatmaktadır. Yapmış oldukları gönderi ya da yorumlara çıkartmanın ekleme aşamasında sorun yaşadıkları gözlemlenmektedir. Biz de Facebook uygulamasında çıkartma alanında oluşan bu sıkıntılarla ilgili nelerin gerekli olduğuna hangi alanda ekleme sağlanacağını bildireceğiz. Mutlu, aşık, üzgün, yeme, aktif, uykulu, çalışma ve benzeri bir çok çıkartmaları gönderilere eklenmesi için gerekli yöntemler haberimizde bulunmaktadır. Sizlerden istediğimiz adımları tek tek inceleyip bu yönde ele almak olacaktır.

Facebook gönderiye cıkartma ekleyemiyorum koyamıyorum

Facebook gönderilere çıkartma eklenmiyor, facebook çıkartma nasıl eklenir?, facebook gönderiye çıkartma nasıl koyulur?, facebook gönderilere çıkartma koymak için ne yapmam lazım?, facebook gönderime çıkartma ekleme adına neler gerekli?. Çıkartma özelliğinin en çok kullanıldığı platform facebook olduğu için bu alanda ciddi yeniliklere gidilmiştir. Her getirilen yenilikte muhakkak çıkartmalara da bir yenisi gelmektedir. Bu da özelliğin ne kadar kullanıldığının belirtisidir. Şimdi bu çıkartmaların eklemesinde sorun yaşayanlar için de ilgili adımları kontrol edeceğiz. Bu saye de artık sizlerde istenilen çıkartmalara ulaşabileceksiniz.

Facebook çıkartma ekleme

Arkadaşlarımızın görebilmesi için yapmış olduğumuz paylaşımlar facebook uygulaması da önem arz etmektedir. Bu gönderilerin renk kazanabilmesi ve ilgi çekebilmesi için ise çıkartma eklemeniz yeterli olacaktır. Yalnız bu çıkartmaların nereden ve nasıl eklendiğini merak edenler için haberimizi yayınladık.

  1. Facebook hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra ”Ne düşünüyorsun?” alanına tıklıyoruz.
  2. Ardından paylaşılacak olan gönderimizi yazıyoruz.
  3. Gönderiyi yazdıktan sonra hemen alt tarafta yer almakta olan ”His/Eylem/Çıkartma” kısmına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  4. Buraya giriş yaptıktan sonra ise ”Çıkartmalar” ikonuna tıklıyoruz.
  5. Gönderiye uygun bir başlık bularak oraya tıklamanız halinde mağaza daha da geniş alana yayılacaktır. Buradan istediğiniz çıkartmayı ekleyebilirsiniz.
  6. Şayet bu işlem ayarlarında çıkartmaları ekleme de sorun olur ise telefonunuz da var olan Facebook uygulamasını kaldırıp yeniden yüklüyoruz. Beraberinde telefonu kapatıp açalım.
  7. Uygulamaya yeniden giriş gerçekleştirip denemelerimizi sağlayalım.

Facebook gönderiye cıkartma ekleyemiyorum koyamıyorum sorununa neden olan yöntem adımlarını kaleme almış bulunuyoruz. Buraya kadar aklınıza yer eden bir problem var ise bunu yorumda bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Facebook gönderiye cıkartma ekleyemiyorum koyamıyorum, facebook çıkartma ekleme, facebook çıkartma koyma, gönderiye çıkartma ekleme, facebook çıkartma ayarları, gönderiye çıkartma koyma Facebook gönderiye cıkartma ekleyemiyorum koyamıyorum, facebook çıkartma ekleme, facebook çıkartma koyma, gönderiye çıkartma ekleme, facebook çıkartma ayarları, gönderiye çıkartma koyma Facebook gönderiye cıkartma ekleyemiyorum koyamıyorum, facebook çıkartma ekleme, facebook çıkartma koyma, gönderiye çıkartma ekleme, facebook çıkartma ayarları, gönderiye çıkartma koyma Facebook gönderiye cıkartma ekleyemiyorum koyamıyorum, facebook çıkartma ekleme, facebook çıkartma koyma, gönderiye çıkartma ekleme, facebook çıkartma ayarları, gönderiye çıkartma koyma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz