Facebook anket gözükmüyor cıkmıyor nerede. Facebook anket uygulamasının gelmemesiyle ilgili durum artış gösterince çözüm için yazımızı hazırladık.

Her kesimin aktif ve faal olacak şekilde gezinti sağladığı facebook uygulamasında anket özelliği herkes tarafından oldukça sevildi. Kişisel hesaplarında bu özellikten yararlandığı bu dönem de facebook kullanıcıları artık giydiği elbiseden tutunda, skor tahminleri, gideceği mekanlara kadar anket yapmaya başladılar. Arkadaşlarınızın bu anketleri yaptıklarını gördüğünüz de eminim ilk kez gördüyseniz şaşırırsınız. Siz de bu özellikten yararlanmak için araştırma içerisine giriş yaparsınız. Uygulamanın içerisinde var olan ”Ne düşünüyorsun?” alanına tıkladığınız da alt kısımda veri bölümünde ”Anket” adı altında bir yazı gelmektedir. Bunu öncesindeki yazılarımız da ele almıştık ancak gelen sorunlar içerisinde kullanıcıların anket alanını olmadığını, böyle bir yazının kendi hesaplarında var olmadığını iletmeleri üzerine sorun için incelemeler tamamlanmıştır. Facebook anket özelliği yok, nerede diye merak edenler için işlem ayarlarını aşağıda kapsamlıca sizler için ele aldık.

Facebook anket gözükmüyor cıkmıyor nerede

Facebook hesabımda anket nerede, facebook anket çıkmıyor, facebook anket özelliği yok, facebook anket özelliğini bulamıyorum, facebook anketi nerede bulabilirim?, facebook anket özelliği gözükmüyor. Sosyal medyanın en çok giriş gerçekleştirilen uygulamalarından birisi olan facebook hesaplarında anket özelliği nerede diye merak edenler ve hesaplarında gözükmeme sorununa çözüm için adımlar haberimiz de yer almaktadır.

Facebook anket nerede

Facebook hesabında anketin nerede olduğunu merak edenler için ilk olarak hesabımıza erişim gerçekleştiriyoruz. Ardından ”Ne düşünüyorsun?” yazısına tıklıyoruz. Bununla birlikte gelen seçenekler içerisinde alt kısımda ”Anket” yazısına tıkladığınız andan itibaren anket paylaşımında bulunabilirsiniz.

Facebook anket gözükmüyor cıkmıyor nerede, facebook anket gözükmüyor, facebook anket çıkmıyor, facebook anket yok, facebook anket nerede, facebook anket gelmiyor

Facebook anket gözükmüyor

Yukarıda belirtilen yere giriş sağladığınızda ”Anket” adı altında bir alan görmüyorsanız bu durumda yapılması gerekenler ise aşağıda sizler için sıralanmıştır.

  • Yaşanan sıkıntıyla alakalı öncelikle telefonumuzu kapatıp açarak yeniden deneme sağlıyoruz.
  • Ardından telefonumuzun bağlı olduğu internet bağlantısını kontrol ediyoruz.
  • Beraberinde Facebook uygulamasını telefondan kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
  • Farklı bir telefondan hesabınıza giriş sağlayarak orada var olup olmadığını kontrol ediyoruz.
  • Gerçekleştirilen bu işlem ayarları sonrasında problem hala devam ediyorsa bu durumda cihazın sıfırlamasını gerçekleştirelim.
  • Olmaz ise durumun ekran görüntüleriyle birlikte Facebook sorun bildirme makalemize göz atarak Facebook’a sorun bildirisini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan sorun bildirisi sonrasında facebook yetkilileri tarafından kontroller sağlanarak iletişim mail adresine yazdığınız mail adresi üzerinden sizlere geri dönüş yapılacaktır. Facebook anket gözükmüyor cıkmıyor nerede aklınıza takılan soruları yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook anket gözükmüyor cıkmıyor nerede, facebook anket gözükmüyor, facebook anket çıkmıyor, facebook anket yok, facebook anket nerede, facebook anket gelmiyor

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz