Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook sorgu hatası kalkmıyor ve gitmiyor diyenler için gerekenleri ele aldık.

Son zamanlarda bu problemlerle sürekli karşılaşıldığını tespit etmiş bulunuyoruz. Uygulama içerisinde meydana gelen sorgu hatası yüzünden kullanıcıların, beğeni, yorum yapamadıklarını ya da gönderi paylaşımı yapamadıklarını gözlemlemiş bulunuyoruz. Facebook sorgu hatası kalkmıyor ve gitmiyor sorunuyla karşılaşanlardan biriyseniz eğer işlem aşamaları konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Yaşanan problem neticesinde çoğu kullanıcı mağduriyet yaşadığını bildirmesinden dolayı ayarların nereden ve nasıl yapılacağı konusundaki detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Gerçekleştireceğimiz işlem aşamaları ile birlikte probleminizi kısa süre içerisinde giderebileceksiniz.

Facebook sorgu hatası kalkmıyor ve gitmiyor

Facebook sorgu hatası kalkmıyor ve gitmiyor

Facebook sorgu hatası kalkmıyor hatasının yaşanma nedenlerinin başında internet bağlantısı gelmektedir. Yavaş ve zayıf internet bağlantısından dolayı hatayı alabilirsiniz. Dolayısıyla mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Sağlayacağınız bu işlemlerin dışında hata almaya devam ediyorsanız eğer muhtemelen Facebook tabanlı sıkıntı da yaşıyor olabilirsiniz.

Uygulamanızı kapatıp yeniden açarak deneme gerçekleştirdiğiniz de ilgili sorun giderilmiş olacaktır. Lakin siz bu ayarı yapıyor olmanıza rağmen problem devam ediyorsa bu durumda izlemeniz gereken yol uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme işlemi olacaktır. Facebook giriş bilgilerinizi bilmiyorsanız eğer ilk olarak onları öğrenmelisiniz. Çünkü bilmeden kaldırıp yüklemeyi denediğiniz sırada girişinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Tabi bu da sizin problem yaşamanıza neden olacaktır.

Her ihtimali göz önünde bulundurarak ilerleme gerçekleştirmekteyiz. Siz de belirtilen ayarlarınızı bu doğrultuda yaparsanız herhangi bir sorun kalmadan problemi gidermiş olursunuz. Ancak problem tüm bu ayarlara rağmen devam ediyorsa bu durumda Facebook’un kendi yetkilileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Facebook sorgu hatası gitmiyor var olan ayarları bahsedilen şekilde işleme almanız netice vermiyorsa ‘’Sorun bildir’’ üzerinden karşılaşmış olduğunuz sorunu Facebook’un kendi yöneticilerine iletmelisiniz. Yöneticiler tarafından gereken kontroller yapılıp size o şekilde geri dönüş yapılacaktır.

Daha sonrasında yorumlarınızı, beğenilerinizi ya da istediğiniz her türlü işlemi gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz. Yapılandırmaya koyacağınız ayarlar neticesinde sorgu hatası problemiyle karşılaşmamaya başlayacaksınız. Varsa bu hususta eklemek istediğiniz ya da karşılaştığınız farklı bir problem bize bunu yorum bölmesinden dile getirebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz