Facebook sifremi yenileyemiyorum hesaba giremiyorum diyorsanız ve çok fazla deneme sonrasında böyle bir hata aldıysanız yazımız işinizi görecektir. Facebook hesabında şifre yenileme adımı içerisinde sınıra ulaştığınız için yenileme olmuyorsa çözüm için detayları makalemiz de bulabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarının hayatımızdaki yeri önem arz ettiğinden dolayı aynı zamanda güvenliği de bir o kadar önemlidir. Hesaplarının başına bir şey gelmesin diye bir çok virüs programı kullanılmaktadır. Kullanılan virüs programları işe yarasa da bazen hesaplarımızın çalınmasına engel olamamaktadır. Bunun için sürekli hesabın şifre değişikliğini yapmanız da fayda bulunmaktadır. Belirlenen şifre öyle sıradan şifreler olmaması gereklidir. Yani siz kolay ve basit bir şifre girişleri yaparsanız sorunlarla karşılaşmanız da bir o kadar fazla olacaktır. Bazen de şifre değişikliği yapmak isteyen kullanıcılar sınıra ulaştıklarını ve artık şifre değiştiremediklerini görmektedirler. Özellikle facebook hesaplarında bir günde belli sayıda şifre değiştirme durumu sağlanmaktadır. Bunun aşırısına gidilmesi durumunda şifre değiştirilme ile ilgili işlem yapıldığında sınıra ulaştığına ilişkin bilgi alınacaktır.

Facebook sifremi yenileyemiyorum hesaba giremiyorum

Facebook sifremi yenileyemiyorum hesaba giremiyorum, facebook şifrem yenilenmiyor, facebook şifre değişmiyor, facebook hesaba girilmiyor, facebook giriş olmuyor, facebook sınıra ulaştığım için şifre yenilenmiyor ise böyle bir durumda çok fazla deneme sağladığınız gözlemlenmiştir. Yani bunu siz de zaten bildiğiniz için yazımızı okurken de hata olmadığını anlayabilirsiniz. Şimdi alınan ve yaşanan sıkıntı sonrasında hangi adımların izleneceğini sizlere bildirelim.

Facebook şifre değişmiyor

Çok fazla deneme sağladığınızdan ötürü sınıra ulaştığınıza ilişkin bir bildirimi aldıysanız ve şifreniz değişmiyorsa yapılacakları ele alacağız.

  • 1 gün içerisinde olması gerekenden daha fazla deneme sağlamış olmanızdan ötürü Facebook şifre değiştirmenize kısıtlama getirmiştir.
  • Böyle bir durum sonrasında tekrar tekrar deneme yapsanız da alacağınız uyarı aynı doğrultuda olacaktır.
  • Sınır sayısına ulaşım sağlandığından ötürü şifre değişmiyorsa bu durumda 24 saat beklemeniz gerekiyor.
  • 24 saat sonrasında tekrar bir deneme yaptığınızda şifre değişiminin sağlandığını göreceksiniz.

Facebook sifremi yenileyemiyorum hesaba giremiyorum, facebook şifrem yenilenmiyor, facebook şifre değişmiyor, facebook hesaba girilmiyor, facebook giriş olmuyor, facebook sınıra ulaştığım için şifre yenilenmiyor

Facebook şifrem yenilenmiyor

Facebook uygulaması üzerinden yukarıda bahsedilen ayarlar yapıldıktan sonra hala daha sorun devam ediyorsa son olarak,

  • Hesabını bul alanına giriş işlemi sağlayıp kendinizi aratın.
  • Sonrasında Facebook’un size kod gönderimi ile şifre değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Facebook sifremi yenileyemiyorum hesaba giremiyorum sorunu için yapılması gerekenleri kaleme aldık aklınıza takılanları yorum alanında belirtmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz