Facebook onay kodu gelmiyor alamıyorum bundan dolayı hesabı oluşturamıyorsanız nasıl izleyeceğiniz yolları anlatacağız. Facebook telefon onaylanması için kodu alamadım diyorsanız aldığınız hata çözümlerini maddeler halinde yazımızda sizlerin huzuruna sunacağız.

Yeni kullanıcıların her geçen gün artığı Facebook uygulamasında telefon üzerinden oluşturulan hesaplarda onay kodu gelmektedir. Gelen kod ile birlikte hesapların açılımı gerçekleştirilmektedir. Fakat hesap açılımı sırasında son zamanlarda artış gösteren olaylardan biri olan kod alınamama sorunu oldukça arttığı için durumun araştırma ve incelemesi tarafımızdan sağlanmış bulunmaktadır. Fake hesaplarında çok has safa da olduğu platform Facebook hesabında artık her şey usule uygun olacak şekilde ilerlenmektedir. Açılacak yeni facebook hesabınız için girdiğiniz cep telefon numarasına onay kodu gelmediği süre içerisinde giriş işlemi sağlanamayacağından dolayı yapılacak adımlar için yazımız işinizi görecektir.

Facebook onay kodu gelmiyor alamıyorum

Facebook onay kodu gelmiyor alamıyorum, facebook onay kodu alamıyorum, onay kodu almadım, onay kodu alamıyorum, facebook onay kodu almadım, facebook telefon onaylama, facebook onay kodu kaç diye düşünüp sıkıntıya girmeye gerek bulunmamaktadır. Facebook onay kodu girmek için kodunuz hala daha size gelmediyse yapılacak adımları makale içeriğinde yer alacaktır.

Facebook telefon onaylama

Yeni bir facebook hesabı açtığınız sırada girmiş olduğunuz telefon numarasına onay kodu gelmediğinde yapılacak işlem ve adımları sizlere sunmak bizim görevimizdir.

  • İlk olarak bu bağlamda telefon numaranızın doğru girildiğini kontrol etmeniz ve doğruluğundan emin olmanız gereklidir.
  • Şayet bu adımda numara yanlış ise güncelleme yaparak ”SMS” tekrar isteyebilirsin.
  • Yaptığınız işlem sonrasında gelecek kodun sizlere telefon numarası üzerinden aramalı olacak şekilde bildirilmesini istiyorsanız bunun için de ”SMS’İ almadın mı>Ara” bölümüne tıklamak yeterli olacaktır. Yaklaşık olarak 5 dakika sonra cep telefonu üzerinden arama işlemi sağlanacaktır.
  • Bu işlemler sonrasında kodun yer almış olduğu SMS’i tekrar istemeyi deneyebilirsiniz.
  • Kodun gelme süresi ülkelere göre değişkenlik göstermektedir. SMS’in ulaşması 12 saati bulabilen alanlar olmaktadır. Facebook sorunu çözebilmek adına kullanım sağladığınız hattın oparetörüyle görüşme sağladığını unutmamanız da fayda bulunmaktadır.
  • Eğer kodu olduğundan fazla istediğinize dair bir bilgi mesajı aldığınız durumda beklemeniz de fayda bulunmamaktadır.
  • Kod istenilmesinde sadece ”Fb” bulunan bir mesajı 32665’e ya da ülkemizin bağlı olan kısa kodlar listesinde yer alan numaralar üzerinden gönderim sağlayabilirsiniz.

Facebook onay kodu gelmiyor alamıyorum, facebook onay kodu alamıyorum, onay kodu almadım, onay kodu alamıyorum, facebook onay kodu almadım, facebook telefon onaylama, facebook onay kodu kaç

Hala daha kod almakta sorun yaşıyorsanız bu durumda cep telefonu yerine mail adresinizi kullanarak kodu maile isteyebilirsiniz. Böylelikle Facebook onay kodu gelmiyor alamıyorum ile ilgili yaşanan sorun ortadan kalkmış olacaktır. Aklınıza takılan soru varsa yorum alanında belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz