Facebook mail adresime ulaşamıyorum sifre yenilenmiyor sorunu için bir çok yöntemi yazımızda bulacaksınız. Facebook hesabınıza istenilen kod mail adresinize gelmediğinden ötürü şifrenizin yenilenmesini sağlayamıyorsanız neler yapacağınızı maddeler halinde anlatacağız.

Facebook, twitter ya da instagram hesaplarına üyelik sıralarında vermiş olduğumuz mail adreslerimiz ilerleyen dönemlerde önemli bir yer edinmektedir. Bunu ilk etapta anlamasak da hesaplarımızın başka birinin eline geçmesi durumunda, şifre yenileme sırasında alınan hatalarda ya da güvenlik adımlarında işlem sağlandığı sırada gönderilen kodların gelmesiyle anlamaktayız. Bir çok kullanıcı Facebook hesaplarına kayıtlı oldukları mail adreslerine ulaşamadığını, şifrelerini unuttuklarını, hatırlayamadıklarını dile getirmektedir. Haliyle şifrelerini yenilemek istediklerin de ise Facebook yenileme linkini, kodunu mail adreslerine gönderdiklerini belirtmektedir. Ancak kişiler mail adreslerinin şifrelerinin unutulmasından ötürü ya da giriş yapamadıklarından dolayı işlem maalesef gerçekleştiremiyorlar. Bizler de bu durumlar sonrasında izleyeceğiniz çözüm adımlarını konu alacağız.

Facebook mail adresime ulaşamıyorum sifre yenilenmiyor

Facebook mail adresime ulaşamıyorum sifre yenilenmiyor, mail adresimi hatırlamıyorum, facebook mail adresime ulaşamıyorum, facebook mail adresimi kaybettim, facebook maile kod gelmiyor, facebook mail açılmıyor, facebook şifrem maile gelmiyor bundan dolayı şifrenizin yenileme adımlarını sağlayamıyorsanız yapılacak ayar ve işlemleri tek tek ele alacağız.

Facebook mail adresime ulaşamıyorum

Facebook hesabının şifresinin değiştirilmesi adına kod istediniz ve bu kod mail adresinize geldiyse hesaba giriş işlem yapmanız gereklidir. Fakat mail adresinin şifresini unuttuğunuzdan dolayı şifremi unuttum adımları sonrasında da hala daha hesaba ulaşamıyorsanız farklı yollar deneyeceğiz.

  • Facebook hesabına daha öncesinden giriş sağlamış olduğunuz bir bilgisayar ya da telefon üzerinden giriş yapmayı deneyelim.
  • Bu işlem ardından bir de Facebook ana sayfasına giriş sağladığınız da ”Şifremi unuttum-Hesabını mı unuttun” yazısı olacaktır. Bu yazıya tıklayıp devam ediyoruz.
  • Size kod gönderecek alanlar olacaktır. Buradan işlem sağlayamadığınız için bunlara artık erişim yok mu? yazısına tıklayıp gelen seçenekler üzerinden devam ediyoruz.
  • Mail adresiniz hangi uzantılı ise oranın servis kanalı ile iletişime geçmeyi deneyelim.

Facebook mail adresime ulaşamıyorum sifre yenilenmiyor, mail adresimi hatırlamıyorum, facebook mail adresime ulaşamıyorum, facebook mail adresimi kaybettim, facebook maile kod gelmiyor, facebook mail açılmıyor, facebook şifrem maile gelmiyor

Facebook şifrem maile gelmiyor

Gönderilen şifre maile geliyor ya da gelmiyorsa yukarıda bahsettiğimiz işlemleri sağladıktan sonra hala daha sorun yaşanırsa bir de aşağıdaki adımları kontrol ediyoruz.

  • Hesabınıza güvenilir kişiler eklediyseniz o kişilerden yardım isteyin.
  • Yapılan tüm bu işlem adımları sonrasında şifreniz hala daha yenilenmiyor sa bu durumda Facebook ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Facebook sorun bildirme linki üzerinden izleyeceğiniz adımlar da detaylıca yer almaktadır.

Facebook mail adresime ulaşamıyorum sifre yenilenmiyor yaşanan sorun anlatımını sağladığımız işlem ayarları sonrasında sona erecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz