Facebook paylaşımlarım gözükmüyor gelmiyor ise hemen üzülmenize gerek bir durum bulunmamaktadır. Yapılan video paylaşımlarınızı ya da önemli resimlerin zaman tünelinin beyaz ekranda kalmasından ötürü sorun çıkartıyorsa durum karşısında hangi yolların izleneceğini konu alacağız.

Facebook hesabınızdaki zaman tüneli alanında yer alan ekran sizlerin paylaşımların, gönderilerinizin ya da resim ve videoların görüntülendiği alandır. Bu alan aslında kısaca sizin tek gerçek alanıdır. Bazen üzüntülü anlarımızı, bazen neşeli anlarımızı biz zaman tünelimiz de paylaşımını gerçekleştirmekteyiz. Bu denli önemli yer tutan facebook’un zaman tünelinin beyaz ekranda kalması paylaşımlarımıza ulaşmamızda engel teşkil etmektedir. Engelin ortadan kaldırılabilmesi ya da karşılaşılan bu sorunun temelinde nelerin yattığını herkes gibi eminim sizler de merak ediyorsunuzdur. Aslında nedenler çok fakat yapılacak adımların bilinmemesi zorluğa sebebiyet vermektedir. Biz de böyle bir durum karşısında neler yapıldığında sorun giderilecek onu detaylıca inceleyip sizlere anlatımını gerçekleştireceğiz.

Facebook paylaşımlarım gözükmüyor gelmiyor

Facebook paylaşımlarım gözükmüyor gelmiyorfacebook zaman tüneli gözükmüyor, facebook gönderilerim gelmiyor, facebook paylaşımlarım gözükmüyorum, facebook paylaşımlarım gelmiyor sorunu için beyaz ekran alanına düşen bu alanda sorunun temelinde yatan en büyük etkenlerden birisi de internet bağlantısıdır. Yani siz internet bağlantısını zayıf alıyorsanız burada beyaz ekranda kalabilir.

Facebook paylaşımlar gelmiyor

İnternet bağlantısında herhangi bir zayıflık olmamasına rağmen zaman tüneli alanında yaptığınız paylaşımlar gelmiyorsa bu durumda uygulama ile ilgili de bir problem olmuş olabilir.

Dolayısıyla facebook uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeyi ve haricinde geri planda çalışan uygulamaların kapatılmasını sağlayalım. Güncelleme geldiğinde siz güncellemeyi sağlamadığınız da da böyle durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Dolayısıyla Play store ya da Apple store bağlantısı üzerine giriş sağlanıp adımları gerçekleştirilmesi gereklidir.

Haricinde tüm işlem ayarları sonrasında hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda sorun Facebook kaynaklı olabileceği göz önünde bulundurularak, Facebook hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesabımıza giriş işlemi sağlandıktan sonra sağ üst alanda yer almakta olan ”?” işareti alanına tıklıyoruz. Gelecek olan ekranda ise ”Bir sorun bildirin” yazısına tıklayıp sorunu Facebook’a iletmeniz durumunda Facebook yetkilileri tarafından beyaz ekran ile ilgili durum incelemesi yapılıp sorun giderilecektir.

Facebook paylaşımlarım gözükmüyor gelmiyor, facebook zaman tüneli gözükmüyor, facebook gönderilerim gelmiyor, facebook paylaşımlarım gözükmüyorum, facebook paylaşımlarım gelmiyor Facebook paylaşımlarım gözükmüyor gelmiyor, facebook zaman tüneli gözükmüyor, facebook gönderilerim gelmiyor, facebook paylaşımlarım gözükmüyorum, facebook paylaşımlarım gelmiyor

Önceki İçerikinstagram aradığım kişiyi bulamıyorum gelmiyor
Sonraki İçerikFacebook profilime bakanları görmek istiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz