instagram aradığım kişiyi bulamıyorum gelmiyor ve bunun sebebini merak ediyorsanız yazıyı okumanız yeterli olacaktır. Facebook hesabında arkadaşınızı, akrabanızı aratma sağladığınız da keşfet alanına gelmiyorsa buna sebep olan işlemleri paylaşacağız.

İnstagram hesabınız da arama çubuğu haricinde keşfet alanında da bir çok takip etmediğiniz arkadaş sizlere önerilmektedir. Önerilen arkadaşlarınızı bulduğunuz da nasıl seviniyorsanız arama kısmında da arkadaşlarınıza dair bilgilere ulaşım sağlanmaktadır. Eğer bir noktada da ortak payda da buluştuğunuz bir kullanıcı ise aradığınız kişi mutlara arama alanında sizlere öneri olarak instagram tarafından sunulmaktadır. Nedeni bilinmez ama son dönemlerde bir çok kullanıcı arama sağlandığı süreç içerisinde aramalar da kişilere ulaşamadığını, bu sebepten ötürü oldukça sorun yaşadığını dile getirmesinden dolayı aradığınız kişinin arama alanında çıkmama, gözükmeme, gelmeme nedenlerini detaylı şekilde anlatımını sağlayacağız.

instagram aradığım kişiyi bulamıyorum gelmiyor

instagram aradığım kişiyi bulamıyorum gelmiyor, instagram aradığım kişi gelmiyor, instagram aradığım kişi gözükmüyor, instagram aradığım kişi görünmüyor, instagram aradığım kişi bulamıyorum, instagram aradığım gözükmüyor ise artık nedeni için kafa kaşımanıza gerek bulunmamaktadır.

İnstagram aradığım kişi gözükmüyor

İnstagram hesabında arama bölümünde eski bir arkadaşınızı, çalışma ortamında ki bir dostunuzu ya da eski sevgilinizi vb. arama yaptığınızda arama sağladığınız kişi karşınıza çıkmıyor ise ya o kişinin bir instagram hesabı yoktur ya da kişi aramalarına kendini kapatmıştır.

Fakat eğer siz diyorsanız ki ben başkasından arattığımda o kişi gözüküyor bu durumda hem instagram hesabı olmuş olacak hemde aramalar açık olmuş olacaktır.

Dolayısıyla burada tek bir sebep geri kalmaktadır. Ya o kişi sizi engellemiştir, bundan ötürü görünmüyor, ya da daha öncesinde siz arama sağladığınız kişiyi engellemiş olabilirsiniz.

Harici durumunda eğer o kişi başka hiç kimsenin aramalarında gözükmüyor ise bu durumda hesabını dondurmuş olabilir ihtimalini göz önünde bulundurmanız soruna cevabı vermiş olacaktır.

İnstagram aradığım kişiyi bulamıyorum

Belirtilen işlem ayarları sonrasında bunların hiç biri yok ise ve siz arama yaptığınız tek bir kişiyi değil hiç kimseyi bulamıyorsanız.

Bu durumda yapmanız gereken işlem instagram hesabına giriş sağladıktan sonra ”Ayarlar” alanına giriş gerçekleştirilerek ”Sorun bildir” üzerinden arama sağlanamadığını ilgili yetkililere bildirmek olacaktır.

instagram aradığım kişiyi bulamıyorum gelmiyor aklınıza takılan sorun işaretlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

instagram aradığım kişiyi bulamıyorum gelmiyor, instagram aradığım kişi gelmiyor, instagram aradığım kişi gözükmüyor, instagram aradığım kişi görünmüyor, instagram aradığım kişi bulamıyorum, instagram aradığım gözükmüyor instagram aradığım kişiyi bulamıyorum gelmiyor, instagram aradığım kişi gelmiyor, instagram aradığım kişi gözükmüyor, instagram aradığım kişi görünmüyor, instagram aradığım kişi bulamıyorum, instagram aradığım gözükmüyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz